Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - citrix1

Strony: [1] 2 3
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 11, 2024, 13:32:38  »
Cytat: Rasowy_Aparatowy w Dzisiaj o 09:38:35

    Niestety nie mogę. Ale o conajmniej jednej wiem.

Jest masa podwykonawców do remontów i inwestycji. Nie słyszałem jeszcze żeby jakaś firma przejęła utrzymanie ruchu z prostego powodu. Brak pełnych dokumentacji technicznych, oraz instalacje w opłakanym stanie.

Cytat: Rasowy_Aparatowy w Dzisiaj o 09:38:35

    Nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic do GAPSu, ale ta spółka jest po prostu skandalicznie zarzadzana. Nie mają zleceń, bo nie mają ludzi, nie mają ludzi bo płacą śmieszne grosze jak na umiejętności które są wymagane i kółko się zamyka.

Pełna zgoda.
Zarządzanie ? Fakt. Spółka mająca majątek 9167000 zł. Brak kasy zwiększenie kapitału do 21 baniek po przez przejęcie budynków , które są w stanie ruiny. Po to tylko , by wziąć kredyt na wypłaty, słabe. Od lat chyba dziesięciu umowa ramowa 44 zł. To jest [ciach!] słabe. Jaka była minimalna 10 lat temu ??????, a jaka jest teraz ??????? Ale oczywiście nikt tego nie widzi.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 25, 2024, 07:45:55  »

W Puławach zarząd chce zawiesić zmianowe. Główny prezes azotów już zapowiedział że chce jeden układ zbiorowy na całą grupę więc i masie pewnie mają z góry rozkaz jak się da to zawiesić.
Wlasnie mialem pisac, ze w Pulawach sie dzieje grubo.

W GAPS też już jest takie pisemko (w dodatku z tą samą datą. Przypadek ? NIesądzę), a w zasadzie identyczne z małą różnicą, że nie ma wymienionych składowych co ma być wstrzymane - zabrane.

Sprawa numer jeden: https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/definitywnie-zaje-nie-bedzie/

Sprawa numer dwa: https://wiadomosci.onet.pl/lublin/eksplozja-w-zakladach-azotowych-pulawy-sa-ranni/rrlevmj


Ciekawe co w Policach sie zadzieje z ukladem

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 22, 2024, 17:18:22  »
No też tak myślałem. I dzisiaj dzwoniłem do PZU i powiedzieli, że nie ma mnie w bazie. Chciałem się dowiedzieć ile składek mam zebranych. Czy mogłaby Pani w sprawie pomóc? Na kwitku oznaczone, że składka odprowadzana. Czy gdzieś można założyć konto indywidualne żeby mieć bieżący wgląd na stan odłożonych środków.
Tak jak pisze Pani Ania. Zaloguj się i zarejestruj w PZU (przez profil zaufany), wybierz zakładkę OFE i masz wgląd jakie masz składki i w jakich funduszach. Jeżeli jesteś w wieku emerytalnym to jest również kalkulator , który wyliczy jaką będziesz miał emeryturę. Jest również pokazany kapitał początkowy i jego waloryzacja.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 22, 2024, 17:10:11  »
Już chodzą słuchy , że jeden z wydziałów Nawozy zatrzymany i ludzi rozsyłać będą po ZCh
Prawda ten co już nie produkuje od długiego czasu będzie "zamrożony" na czas nieokreślony a ludzie oddelegowaniu do wypełnienia braków w obsadach
Nieprodukujący
Nieprodukujący to może być miesiąc, dwa lub trzy a nie dwa lata. Tiaaaaaaaaaaaaaa. To tak jak Polimery produkują tylko jeden i niekoniecznie najbardziej dochodowy produkt, który nie podniesie fabryki a ostatni Hyundajowcy dają nogę aż się za nimi kurzy. Moim zdaniem finał będzie taki, że G.A. skłoni się do sprzedaży instalacji i nastąpi cud... Hyunday wyjdzie z obronną ręką do nas by odkupić fabrykę np. za pół ceny i nastąpi objawienie, bo instalacja ruszy w ciągu miesiąca. Czy jest to sabotaż ?, czy też interes życia by mieć fabrykę za pół ceny w środkowej europie. 

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 21, 2023, 08:26:02  »
Instalacja wadliwa ????? Ona w ogóle jest do bani. Mówiąc delikatnie to wielkie g..no. (niewypał) NIK w Z.Ch. NIK w Polimerach. dzieje się, dzieje. Podobno w Polimerach odnaleźli 150 słupów. Hmmmmmmmmmmmmmm Co miesiąc wypłaty na duchy ????? 150x4000 zł to 600 000 i prawie drugie tyle na podatki, więc  bańka miesięcznie z głowy o ile to było 4 tysie a nie więcej.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 31, 2023, 11:02:49  »
A jak Pan sobie to wyobraża? Salonu do stylizacji paznokci nie można uruchomić zanim nie będzie wszystkich zgód do prowadzenia działalności.
Dobre, dobre. No to jak to w końcu jest. Pinokio otwierał instalację w pełni zakończoną a tu co ????????????????????????????????? Brak wszystkich pozwoleń ???? Słyszałem, że nawet koreańczycy w sumie nie wiedzą gdzie leży pies pogrzebany by tą instalację w pełni odpalić. Kolejna sprawa to ponownie dodatkowa kasa na dokończenie budowy. Noooooooooooooooooooo  w taki sposób to będziemy tę fabrykę budować jeszcze 10 lat :) Nie ma kasy ? To dajcie  kolejnych sto baniek. Jak nie to radźcie sobie sami. :) Żenada. 

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 27, 2023, 10:23:48  »
Oto kura która miała znosić złote jaja. Istotną pozycję wpływającą na skonsolidowany wynik netto Emitenta w III kwartale 2023 roku stanowił ujemny wynik z udziałów w jednostkach stowarzyszonych wycenianych metodą praw własności w wysokości minus 71 mln zł, dotyczący spółek: GA Polyolefins S.A. (minus 79 mln zł) oraz KEMIPOL Sp. z o.o. (8 mln zł).
[/size] Minus 79 baniek !!!! Ta kura ma chyba zatwardzenie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Za chwilę trzeba będzie ponownie fiknąć dla nich kolejne 100 baniek  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)  A ludziom żyje się lepiej  ;D ;D ;D ;D ;D ;D [/size][size=78%] [/size]

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 03, 2023, 11:27:38  »
Pajacu czy wszystko sprowadzasz do Gównianej Polityki. Trochę pokory, wszystko było uzgodnione , jak Zakład ruszy i odbije to wypłacą nagrodę i cieszmy się z tego !!!
Odezwał się turbodebil osiedlowy. Pajac to Ciebie zrobił. To, że pojedyncze nitki chodzą nie znaczy, że nadrobiły - 86 baniek.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 03, 2023, 09:25:54  »
W G.A. POLICE nadchodzi kiełbasa wyborcza. Podobno centrale rozmawiają z zarządem na temat wypłacenia 13-tki. Czyżby kreatywna księgowość ?  ;) 

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 26, 2023, 13:39:09  »
Coś od jakiegoś czasu strasznie non stop piszczy, nie da się wytrzymać, co to jest?
To bieda piszczy w firmie
To wentylatory na Polimerach. Na razie i tak nie są na pełnych mocach, więc to poczatek ;)

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 31, 2023, 08:53:21  »
A chłopcy się bawią :D. Po prostu super, gaz spółki państwowej nie może mieć niższej ceny ??????????????? A tutaj coś do poczytania. Ciekawe która następna, czyżby Police ? Bo słuchy chodzą, że Obajtek ma chrapkę na Polimery i trochę z zakładów, czyli teren z wytwórniami od Polimerów do bieli włącznie, reszta do zaorania zgodnie z brakującymi stronami raportu z zeszłego roku. Masakra.
https://businessinsider.com.pl/biznes/duza-spolka-w-tarapatach-przyjaciele-z-panstwowych-spolek-zgotowali-nam-ten-los/2zgvfzx
12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 25, 2023, 11:42:47  »
dziś tu jutro tam.. mam nadzieje
, że  wkrótce powiemy dość.

https://dziennikplocki.pl/azjatow-ktorzy-pracuja-przy-budowie-olefin-iii-bedzie-coraz-wiecej-w-powiecie-plockim-przybedzie-srednia-gmina/
Ciekawe ile razy w Płocku będzie zwiększany kontrakt hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm , może przebiją zmianę wysokość kontraktu jak w Policach :):):):):) Oby wojna trwała jak najdłużej, lub oby pojawił się jakiś nowy szczep COVI-du bo inaczej nie będą mieli na co zgonić zmianę wysokości wynagrodzenia !!!!!! MASAKRA.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 25, 2023, 10:54:32  »
A tutaj taka niespodzianka. Podobno Polimery skończone w ponad 90-ciu procentach a tu takie małe zaskoczenie.
https://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/3428552,wykonawca-instalacji-polimerow-grupy-azoty-chce-podwyzki-wynagrodzenia-o-24-15-mln-euro


[ciach!] !!!!!!!!!!!!!!!!!! Co jest grane !!!! Czyżby przed wyborami jeszcze trzeba zaje..ć kasę by było na ciastko i szampana dla otwierających instalację jedynych właściwych, miłościwie nam panujących z Warszawki  ???????????????????

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 16, 2023, 11:22:09  »

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 14, 2023, 08:00:02  »
Nie da się o niego zahaczyć nie uszkadzając po drodze rury z amoniakiem (urwana rura jest nad rurą od amoniaku). Urwała się nitka transportująca kwas siarkowy na mijankę. Rura pusta od dekady więc zero wycieku. Zapewne puściło mocowanie linowe.
Rurociąg kwasu siarkowego wyłączony. Owszem ale rurociąg amoniaku już nie, a spadający rurociąg kw. siarkowego uderzył w rurociąg amoniaku i również jest odkształcony. Rurociągi transportowe do portu podlegają pod Transportowy Dozór Techniczny więc zapewne będzie zalecenie wykonania pomiaru grubości ścianki rurociągu. Co jeżeli okaże się że należy wymienić dwa, trzy kilometry albo 100 % ?????

Strony: [1] 2 3