Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zrównoważona

Strony: [1] 2 3 4
1
PRACA / praca przy porządkowanbiu mieszkania
« dnia: Marca 11, 2022, 11:41:14  »
Zatrudnie osobę w średnim wieku do dokładnego posprzątania mieszkania 1 raz w miesiącu i umycia okien 1 raz w kwartale. Ilość godzin i cena za 1 godz. pracy / ewent. za dzieło/ do uzgodnienia. Praca w Policach. Mój tel. 505260502

2
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Stycznia 09, 2019, 17:19:06  »
Nasza Gmina ani przed wyborami ani po wyborach na ten temat milczy a milczenie stwarza zawsze niepokój.

3
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 05, 2018, 15:55:40  »
W tym wszystkim to prawda taka, że PEC jest tylko posrednikiem w sprzedaży ciepła pomiedzy Zakł. Chemiczn. a odbiorcami w miescie. PEC bardzo sporadycznie produkuje ciepło jezeli zachodzi konieczność uzupełnienia. Ostatnie lekkie zimy raczej to wykluczaja. Z praktyki wynika kto najlepiej wychodzi w biznesie POSREDNIK czyli w tym przypadku PEC od niedawna samodzielna spółka.

4
Historia / Odp: Kamień ku pamięci Greków
« dnia: Listopada 15, 2018, 12:11:01  »
W dniu nastepnym po odsłonieciu tablicy poruszyłam ten temat na fb. Nie tylko, że nie opłacone to i zaniedbane te groby. Od wielu lat staram sie chociaż troche "ogarniac" porzadek sąsiadujacego grobu sp. Wrachosa z grobem mojej mamy. Dowiedziałam się nieoficjalnie od p. Greczynki, której chciałam wpłynąć na ambicję tym zaniedbaniem, że Stowarzyszenie Greków rzekomo komus płaci na poczet porzadkowania. W moim odczuciu ta uroczystość to jedna z form reklamy przedwyborczej pani Greczynki kandydujacej do Sejmiku i polickich samorzadowców. Moja krytyka w tym temacie na FB odniosła nie co skutek bo na Wszystkich Swietych ktos przynajmniej troche wygrabił liście i położył sztuczne kwiaty.5
Trudne tematy / Odp: Likwidacja punktu MEDIKI przy ul. Wyszyńskiego
« dnia: Września 21, 2018, 23:26:36  »
Myslę, że ta sprawa powinna być na pierwszym miejscu do załatwienia przez Nowe Władze Polic bo obecnym widocznie kregosłupy nie pozwalają się aby pochylić sie nad tym tematem skutecznie. Mam nadzieje w skuteczność załatwienia łatwego dostepu do usług lekarskich w punktach blisko położonych zamieszkaniu lub przez uruchomienie łatwego dojazdu komunikacja miejska przez cały czas pracy Przychodnii Medika na ul. Kuznickiej. Wierzę, ze temu przyjrza sie nowi radni Gminy na czele z Nowym Burmistrzem Sławomirem Dmochowskim. Tego sobie i Policzanom zycze.
 

6
Tematy różne / Odp: Hydraulik
« dnia: Września 21, 2018, 23:16:59  »
Ten z samochodzikiem "Hydraulik" b. słony. za 1/2 godz. pracy nieskomplikowanej gaża niebagatelna 450zł. usługa dobrze wykonana to muszę uznac ale nie skomplikowana.

7
 Czyż by to była stosowana metoda pozbywania się smieci. Bardzo drogo płacimy za segregowane smieci i jeszcze strasza podwyżka. Stoje na balkonie i obserwuje jak Transnet segregowane smieci do jednego "wora" zsypuje. Jedynie Plastki tzn butelki z plastiku oddzielnie sa wywożone. Zadanie dla Nowej Rady i Burmistrza mieć wieksza nad tym kontrole.


8
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Sierpnia 28, 2017, 14:28:29  »
Akurat ten plac jest niemal pod moim balkonem.Muszę stwierdzić, że pan Stanisław ma mało racji pisząc o wrzeszczących dzieciach.Dziewczynek na placu prawie nie ma, wiecej chłopców / piszę o tych,które są same bez opieki bo licza ponad 7 lat/.Czasem zwracam im uwagę gdy skaczą po dachu 'wagonika' aby nie niszczyli bo w nim bardzo lubia się bawić maluszki pod okiem opiekunów i moje grzeczne uwagi są uwzgledniane przez chłopców. Wiekszym problemem jest słuchanie krzyków,kłótni i niecenzurowanego potoku słów płynących przez otwarte okna z bloku usytuowanego naprzeciw mojego mieszkania,słuchanie wezwań  i upomnień rodziców do bawiących się dzieci,przywoływanie ich z balkonów niekiedy gęsto przeplatanymi niecenzuralnymi słowami. Nie wspomnę o podrzucanych / nie wierzę w taki ogrom zasobów zbednych/ mebli, częsci samochodowych i innych różnego rodzaju urządzeń wielkogabarytowych pod śmietnik, pochodzących od mieszkańców przyległych bloków, wystawianych okien, drzwi po wymianie i remoncie/np. w ub. piątek/. To jest wielki problem "tej studni" i apeluję do mieszkańców przyległych bloków aby do tego nie dopuszczać,sledzić kto je podrzuca, bo będziemy dodatkowo obciążani za wywózkę nie swoich śmieci. Apeluję aby zaniechać tych "przerywników" a gdy je musicie wypowiadać to przy zamknietych oknach w mieszkaniu a nie z balkonów na całe osiedle.   

9
Tematy różne / Odp: Pocztówki z Polic
« dnia: Lipca 19, 2017, 21:54:45  »
czas aby w sprzedazy w kioskach były pocztówki z Polic ale nie te od wielu, wielu lat niezmienne.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 22, 2017, 09:42:11  »
Jestem od kilku lat emerytką. Z.Ch.Police przepracowałam ponad 30 lat w tych zakładach i bardzo przykro stwierdzam, że jak długo jestem na emeryturze nie zostałam zaproszona na zadne spotkanie,imprezy organizowane przez były Mój Zakład Pracy.
Wypłacana "żebracza" kwota raz w roku z funduszu socjalnego emerytom,zagwarantowana ustawą o FSma być tym symbolem pamieci o byłych pracownikach / bo brak tego zapisu pozbawiłby emerytów i tego żebraczego datku/. Byli pracownicy wykonywali pracę w trudniejszych warunkach, ponosili wiele wyrzeczeń w okresach kryzysu, walczyli o przemiany gospodarcze i ustrojowe w Polsce przez wiele lat i nie zasługują od kolejnych Zarządów i obecnego, na chociażby 10% stawki wypłacanej aktualnym pracownikom z F.Socjalnego. WSTYD.

11
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Maja 12, 2017, 15:27:48  »
Cieszy mnie, ze praca i dokonywane zmiany na lepsze w naszej Spółdzielni "Chemik" sa dostrzegane i publikowane przez korenspondentów tej strony intern.W Spółdzielni jest bardzo dużo spraw do uregulowania począwszy od statutu, regulaminów po podjete przez poprzednia Rade i dawny Zarząd jeszcze obowiazujace uchwały nie zawsze korzystne dla Spółdzielców. Pozostaje do skontrolowania wiele dziedzin działalności poprzedniej ekipy, np. długoletnich umów z wybranymi wykonawcami usług na rzecz Spółdzielni.
Czas jakim dysponowała obecna Rada to nie całe 10 m-cy aby rozejrzec sie w sytuacji, zmienic Zarząd i dokonać najpotrzebniejszych dla prawidłowego funkcjonowania Sółdzielni zadań.'Totalna opozycja" tj.poprzedni zarząd i rada od chwili wyboru Nowej Rady kładzie kłody na drodze przemian. Chociażby to, że pod koniec działalności "stara ekipa" wniosła ok.130 spraw sadowych p-ko Członkom naszej Spółdzielni przysporzyła "nowej ekipie" wiele dodatkowego zajecia i problemów. Uważam, że potrzebny jest audyt aby dogłębnie przeswietlić działalność poprzedniej ekipy pod względem merytorycznym, formalnym i finansowym. Mam nadzieje, że Nowy Zarząd już w pełnym składzie dokona też wielu korzystnych zmian dla nas członków tej Spółdzielni.
Aby jednak ta 'totalna opozycja" nie zniszczyła tak ogromnej i trudnej pracy na drodze przemian włożonej przez obecną Radę, Zarząd i te Organy mogły kontynuować wytyczone plany i przyjete na siebie zobowiazania wobec członków Spółdzielni poptrzebna jest nasza obecność na zebraniach osiedłowych i Walnym Zgromadzeniu Członków aby dokonany rok temu wybór Nowej Rady utrwalić na kolejną kadencje i udaremnić powrót całej starej ekipie. 
   
 

12
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 27, 2016, 22:28:33  »
Jak widać po opublikowaniu "Odwołania -sprzeciwu" wielu zamilkło.

13
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 11, 2016, 22:26:10  »
Jutro posiedzenie Rady moze na ten temat bedzie jaka informacja.

14
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 09, 2016, 10:54:47  »
Część członków RN zdaje sobie sprawę z tego, że Nowa- Stara RN czyha jak wilk na owce na to aby obecna RN sie rozpadła. I ta świadomość jest powodem,że mimo wszystko obecna RN "trwa". Wiecej nie będę komentowała aby nie narazic się na krytykę nieprzyjaznych mi Uczestników Forum. Jeżeli Nimi są  członkowie tut. SM to nie ma problemu żeby osobiście zorientowali się w sytuacji. Trzeba przyjść na posiedzenie RN, posłuchać i wyciagnąc wnioski. Najbliższe posiedzenie w dn.12.12.2016r. godz. 15:30

15
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 01, 2016, 19:25:19  »
Przepraszam faktycznie p. Jadwisia napisała "Proszę" a po drugie to zgodnie z przysłowiem "Wierze Panu ale poprosze na pismie".


Strony: [1] 2 3 4