Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - anna.kupiec

Strony: 1 2 [3]
31
http://slwstr.net/pk3/2015/prezydent-lech-kaczyski-skrytykowa-uchwalon-przez-sejm-ustaw-medialn


Uważam, że człowiek, który wierzy w zamach a nie szanuje zdania swojego zmarłego brata - jako autorytetu - potrzebuje fachowej pomocy...

32
PiS w swojej kampanii twierdził, że mniejszość polska w Anglii będzie priorytetem dla rządów PiS. A w Faktach TVN podano oświadczenie ministra, że rząd jest w stanie strawić dyskryminowanie Polaków w Anglii ale za to żąda od Anglików wstawiennictwa w sprawie rozmieszczenia w Polsce baz sojuszników NATO.
Tak dla rządu PiS ważne są prawa Polaków za granicą. Ładny kompromis... Wstyd!


http://www.tvn24.pl/witold-waszczykowski-o-bazach-nato-wywiad-dla-agencji-reutera,607771,s.html33
Polityka krajowa / Jurek Owsiak dla PiS-u jest niewygodny - dlaczego?
« dnia: Grudzień 30, 2015, 14:51:08  »
Dlaczego PiS nie może idei WOSP strawić? Przeczytajcie proszę. http://wyborcza.pl/1,75968,19366363,bronmy-owsiaka-przed-panstwem-pis.html?disableRedirects=true

34
Kolejne puste słowa nie poparte realnymi czynami a mieli dać radę!

http://www.se.pl/pieniadze/newsy/pis-nie-obnizy-vat-u-jak-zapowiadal-nie-ma-sensu_721426.html

35
Polityka krajowa / Frankowicze nadal bez pomocy a prezydent obiecał...
« dnia: Grudzień 29, 2015, 11:25:48  »
Frankowicze nadal bez pomocy, chcieli, by projekt w ich sprawie wpłynął do sejmu do 15 stycznia. Jednak na to się nie zanosi. Tak jakby nie było takiego tematu. Znowu obiecanka cacanka...
Artykuł w TVN24BiS przedstawia realizację obiecanki cacanki...  http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/prezydent-andrzej-duda-zapowiedzial-pomoc-dla-frankowiczow,592666.html

36
"Podniesienie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8000 zł w kampanii prezydenckiej obiecywał jeszcze Andrzej Duda. Potem także Beata Szydło w exposé zapewniła, że ulży podatnikom. Mijają tygodnie i co? Prezydent co prawda obietnicy dotrzymał i już miesiąc temu złożył projekt ustawy podwyższającej kwotę wolną od podatku. Tyle że posłowie jeszcze jakoś nie zdążyli się nią zająć. Choć w rekordowo szybkim trybie uchwalili ustawę nakładającą 70-procentowy podatek od odpraw dla ustępujących prezesów spółek Skarbu Państwa czy ostatnio ustawę zmieniającą działanie Trybunału Konstytucyjnego".


A więc jednak obiecanki cacanki...

37
Polityka krajowa / Czy masz geny najgorszego sortu Polaków?
« dnia: Grudzień 27, 2015, 10:03:46  »
Rzeczywiście drugi sort powinien czuć się gorszy... są tego powody, pani Mucha je przedstawiła. Dopiero intelekt prezesa potrafi odkryć nasze przewinienia.
38
Polityka krajowa / Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« dnia: Grudzień 15, 2015, 07:51:36  »
Rodzice prezydenta podczas kampanii prezydenckiej wydali mi się ludźmi na wysokim poziomie intelektualnym i kulturalnym i niewątpliwie tacy są. Co muszą czuć, gdy po krótkim czasie po zaprzysiężeniu ludzie pod pałacem krzyczą - oddaj dyplom, marionetka Kaczyńskiego. Co czują, gdy promotor pracy doktorskiej prezydenta mówi tak: Ubolewam, że jest on absolwentem naszego wydziału. Pisał u mnie doktorat, znam go 20 lat i jest on dobrym prawnikiem, ale dobry prawnik powinien wiedzieć co to jest demokratyczne państwo prawne, co to jest Trybunał Konstytucyjny i co to jest Konstytucja - wylicza prof. Jan Zimmermann, kierownik katedry prawa administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. - Niestety, Andrzej Duda brnie co raz bardziej. Do dziś licząc złamał konstytucję trzy razy - dodaje profesor nauk prawnych.
Czy nie jest im wstyd, że ich syn widzi wizjonera i stratega w człowieku, który u swoich rodaków potrafi wyodrębnić grupę obywateli najgorszego sortu. To są fakty a nie przeinaczone informacje przez media.
Czy ludziom tak poczciwym jak jego rodzice nie jest wstyd - tak po prostu - za syna?

39
Czy spodziewaliście się Państwo czego innego?

http://wiadomosci.onet.pl/premier-beata-szydlo-zrezygnowala-z-zegara-w-sali-obrad-rady-ministrow/jc9ze6

Tego by nasi policcy aniołowie drzazga, czy nazar nie wymyślili...

40
Tematy różne / Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« dnia: Październik 19, 2015, 09:56:28  »
Nie wiem jak to nazwać, ponieważ uważam, że Pana Boga winno się szukać w hospicjach, gdzie ludzie umierają albo w schroniskach dla zwierząt, gdzie marzną zwierzęta - ale od jakiegoś czasu każde soboty i niedziele to koszmar na Mieszka I w bloku pierwszym za bankiem żubrzykiem. Świadkowie Jehowy bezpardonowo, namolnie, uporczywie nachodzą mieszkańców wydzwaniając po domofonach z zapytaniami o kwestie poruszane w ich piśmie Strażnica, albo nachodzą ludzi w mieszkaniach, dzwoniąc, pukając, zakłócając ciszę sobotnio-niedzialną, psy szczekają, człowiek leżący w łóżku myśli, że coś złego się stało, bo ktoś nieustępliwie dzwoni, puka...
Czy wiara tych ludzi nic nie mów o tym, że w soboty i niedziele ludzie zazwyczaj chcą odpocząć po całym tygodniu i, że kultura ludzka nie pozwala na to, by ludzi nękać i niepokoić ? Przecież to nie jest kwestia wiary, tylko dobrego wychowania. Nawet abp Dzięga i pan Drzazga to rozumieją a świadkowie Jechowy, o których miałem zawsze jak najlepsze zdanie, jeżeli chodzi o kulturę, wychowanie ostatnio pokazują, że nie mogą być przykładem dobrego wychowania i kultury.
Osobiście następnym razem zadzwonię na straż miejską albo policję, ponieważ nikt nie ma prawa nachodzić mnie w domu i zakłócać spokoju również w ciągu dnia - postąpię z nimi tak jak z sąsiadem, który w dzień puszcza głośno muzykę.
Proszę Światków Jechowy o opamiętanie się i o zachowanie poziomu kultury z wyższej półki. To jest po prostu niesmaczne i niegrzeczne.

41
Trudne tematy / Czy lekcje religii powinny być finansowane przez państwo?
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 21:11:48  »
Prywatnie uważam, że powinny być finansowane przez związki wyznaniowe a nie państwo, bo dlaczego pieniądze z podatków osób  swieckich mają być na ten cel wydawane? Jako katoliczka czuła bym się z tym źle. Nie ma to jak salka katechetyczna w parafii a nie zasmiecanie planu lekcji swieckiej szkoły tematami nie związanymi z nauką. Dlaczego purpuraci nie posłuchają wiernych i nie wezmą pod swoje skrzydło finansowe lekcji religii? Wypada cos z siebie dać a nie korzystać z tego, że w szkole akurat dzieci są i że państwo płaci. Mam nadzieję, że pan abp Dzięga i nasz kandydat Drzazga pomogą tę kwestię uporządkować, tak, by katolicy nie wstydzili się za beznamiętne wykorzystywanie srodków też swieckich. Chciałabym mieć taką możliwosć posłania mojego dziecka do parafialnej salki katechetycznej, gdzie jest miejsce i klimat, by pogłębiało wiarę. Liczę na wsparcie abp Dzięgi i pana Drzazgi, który podczas medialnego wystąpienia na starych Policach nawet nie wspomniał o tej niesmacznej kwestii.

42
Polityka krajowa / Czy abp Dzięga powinien się wstydzić ?
« dnia: Sierpień 05, 2015, 12:42:26  »
Usłyszałam dziś w TVN24, że jako katoliczka nie powinnam przystępować do komunii, ponieważ zgadzam się z ideą in vitro. Jestem katoliczką, urodziłam się dzięki in vitro. Abp Dzięga na Jasnej Górze w homilii stwierdził, że urodziłam się według "zbrodniczego" działania. Tak dosłownie nazwał metodę dzięki której żyję i dzięki której moi rodzice są szczęśliwi mając mnie. Uważam to za skandal, podłość i wypaczenie umysłowe.
Oddaliłam się od kościoła a abp takim stwierdzeniom potwierdza fakt, że dobrze zrobiłam i nie wyciąga wniosków błędów popełnianych przez władze kościoła.
Jako katoliczką i nie życzę sobie, by ktoś ingerował w moje sumienie, ponieważ swoimi twierdzeniami sprawiają, że nawet w swoim cieniu nie są dla mnie autorytetami. Jeżeli moje sumienie nie jest dla mnie największą wartością, to czymże są słowa abp?
Jak można nie wyciągać wniosków, głosić obłudę, demagogię i populizm i sprawiać, że nieliczni katolicy odwracają się bezpośrednio od Boga dzięki pośredniemu negatywnemu działaniu władz kościoła? Jeżeli ktoś mówi dosłownie, że urodziłam się w akcie (cytuję) "zbrodniczym" i jest to abp, to w jaki sposób przybliża mnie do kościoła? A teraz jeszcze powinnam pomyśleć, że wypada pójść do komunii, bo zgadzam się z tym jak powstałam? I mam się z tego wyspowiadać...  Kuriozum, masakra, choroba.... Będziemy wąchali miejsce jeszcze po Komorowskim...
Strony: 1 2 [3]