Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lepka

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15
31
Mam LG, nie mam pojęcia jaki model, nie wiem jak sprawdzić. Wyszukało jakieś kanały ale jest to sama lista i wyskakuje komunikat "Brak modułu CI" czy jakoś tak. Dodatkowo jedyny kanał , który jest dostępny to nasza policka TV

32
ja nawet nie mam pojęcia jak ustawić w telewizorze ten sygnał cyfrowy. telewizor jest z tych nowszych i na pewno ma te całe mpg4 czy jakoś tak. chyba telewizor zacznie być zbędny :P

33
Zwierzęta / WETERYNARZE W POLICACH-opinie,pytania
« dnia: Marca 15, 2013, 12:18:09  »
A pani weterynarz jak się nazywa? Specjalizuję się tylko jeśli chodzi o koty i psy, czy również gryzonie?

34
Sprawy bieżące / [Ogólne] Habemus Papam - wybrano papieża
« dnia: Marca 13, 2013, 19:41:09  »
a to swoją drogą :P

35
Sprawy bieżące / [Ogólne] Habemus Papam - wybrano papieża
« dnia: Marca 13, 2013, 19:21:02  »
Cytat: "Dr.Kafar"
Ja obstawiam murzyna ;D


Myślę, że byłaby to lekcja tolerancji dla wielu ludzi ;)

36
Sprawy bieżące / [Ogólne] Habemus Papam - wybrano papieża
« dnia: Marca 13, 2013, 19:17:13  »
Nad Watykanem unosi się biały dym co oznacza, że został wybrany nowy papież. Teraz tylko czekamy na inaugurację. Ja mam nadzieję, że nowy papież nie będzie zbyt konserwatywny - swoją drogą trzymałam kciuki za Angelo Scolę.  Miło patrzeć na tą radość w Watykanie  :jupi:

37
Trudne tematy / [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« dnia: Marca 13, 2013, 15:08:11  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Zadaniem gminy jest opieka nad zwierzętami, rozwiązywanie problemów bezpańskich psów itd. Realizacja tych zadań rodzi koszty(w tym roku w Policach 565 tys. złotych).


http://www.boz.org.pl/zp/animal_c.htm

Między innymi ten Pan OPIEKOWAŁ SIĘ zwierzętami w naszej gminie? Tak tylko pytam.

38
Sprawy bieżące / Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« dnia: Marca 13, 2013, 15:02:42  »
To może RONDO CHEMIKÓW? ;-)

39
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Pub Sedina
« dnia: Marca 13, 2013, 14:02:24  »
Byłam raz i wspominam całkiem dobrze ;) ale w większości towarzystwo tamtejsze to nie moje klimaty :P

41
Zwierzęta / Sklepy zoologiczne - opinie
« dnia: Marca 09, 2013, 10:55:56  »
Cytat: "k3vin"
Pójdź i zadaj proste pytanie (bądź kilka, na które znasz odpowiedź i będziesz mógł zweryfikować poprawność odpowiedzi). Jeżeli ktoś się zna na rzeczy to można z nim zamienić parę słów i od razu wychodzi fachowość takiej osoby.


Dokładnie masz racje ;)

Ja mam doświadczenia tylko z Panią z zoologicznego koło Oskara. Kobieta tak bardzo kompetentna, że aż wcale. Dziwie się, że do takich sklepów przyjmują każdego jak leci. Może nie trzeba byłoby tam osoby zaraz po studiach, ale jakiegoś miłośnika zwierząt? Czemu nie.


Co do gryzoni, jeżeli chcecie zakupić je w zoologicznym do odradzam. już lepiej zaadoptować :-) zwierzęta w sklepach są często nosicielami chorób, nowotworów, rozmnażane na potęgę, przeważnie nie rozdzielane płciowo, ah szkoda słów. Zdaję sobie sprawę, że biznes to biznes, ale mam ochotę udusić tych wszystkich wielkich przedsiębiorców chcących zarobić na biednych zwierzaczkach. takie tam moje przemyślenia.

42
Trudne tematy / (Police) Szpital w Policach
« dnia: Marca 01, 2013, 21:19:27  »
Dla mnie bardziej zastanawiającą sprawą jest dlaczego nie chcą w szpitalu na izbie przyjmować dzieci , cokolwiek by się stało, złamana ręka, noga, czy coś do zszycia to karzą jechać na Unii. Z tego co wiem to nieraz i lekarze z Unii oburzali się, że ciągle tych rodziców z dziećmi wysyłają do nich, a to tylko przedłużanie cierpienia dzieciom na dobrą sprawę.

43
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Orange
« dnia: Lutego 21, 2013, 05:42:29  »
Cytat: "kokos126"


Jak dla mnie również Panie z Kingi są bezkonkurencyjne. Miałam okazje ze dwa razy korzystać z usług tych Panów i nigdy nie załatwili sprawy tak jak powinni tylko odsyłali na infolinie. Natomiast jeśli chodzi o Panie z Kingi to sympatyczne, miłe, zawsze doradziły tak jak trzeba - jestem jak najbardziej zadowolona z podpisanych u nich umów ( internet, telefon ). Szczególnie Pani Kierowniczka - Marta (?) bardzo kompetentna osoba.

44
Justin Bieber  :jupi:  A tak na poważnie to może Brodka? Coś mam przeczucie, że może pojawić się Weekend, chociaż niechętnie bym ich widziała.

45
Edukacja / Nadmiar zajęć dzieci w szkole/po szkole/zadania domowe.
« dnia: Lutego 12, 2013, 17:22:44  »
a co sądzicie o tym, że takie dziecko po 8 godzinach w szkole musi jeszcze kolejne 3 godziny spędzić w domu przy odrabianiu lekcji + jakieś tak powtórzenie maeriału? Kiedy dziecko ma mieć czas wolny dla siebie? Co raz częściej zdarza się tak, że dzieci mają tyle zadane, że naprawdę nie mają chwili dla siebie. Co najgorsze nauczyciele zaczynają zadawać prace domowe na święta, na ferie, sprawdziany zaraz po przerwie. Jaki to ma sens? Kiedy te dzieci mogą odpocząć?

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15