Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lepka

Strony: [1] 2
1
Edukacja / Szkoła językowa / korepetycje w Policach
« dnia: Grudnia 29, 2015, 09:07:49  »
Witajcie, czy ktoś z Was może polecić mi dobrą szkołę językową w naszym mieście, lub w Szczecinie, ewentualnie dobrego korepetytora do nauki języka angielskiego? Jestem osobą dorosłą, która zamierza w przyszłości wyjechać za granicę, posiadam podstawy. Zależy mi na dłuższej współpracy (minimum rok). Pozdrawiam

2
Trudne tematy / Zagospodarowanie działek przy ulicy Zamenhofa.
« dnia: Sierpnia 13, 2015, 11:45:19  »
Witajcie, czy ma ktoś informację na temat zagospodarowania działek przy ul. Zamenhofa w miejscu oznaczonym na poniższym screenie?
Czy ktoś wie może co tam będzie, kiedy rozpocznie się ewentualna budowa itp. ? PS oznaczony obszar jest trochę za duży, ale mniej więcej o te tereny mi chodzi. Pozdrawiam


3
Zwierzęta / Co zrobić z niechcianym lokatorem ogródka - dzikiem.
« dnia: Lipca 01, 2013, 20:16:26  »
Witajcie!

Od jakiegoś czasu po ogródkach przy ulicy Boh. Westerplatte (od strony Zamenhofa) lata duży dzik. Coraz częściej zbliża się do podwórka i do bloków, gdzie często bawią się dzieci. Czy można coś na to zaradzić? Komu zgłosić?

4
W ramach finału regat The Tall Ships Races 2013 w Szczecinie na Wałach Chrobrego odbędzie się gala rozdania nagród Eska Music Awards.  Fajnie  :jupi:

5
Sprawy bieżące / [Ogólne] Habemus Papam - wybrano papieża
« dnia: Marca 13, 2013, 19:17:13  »
Nad Watykanem unosi się biały dym co oznacza, że został wybrany nowy papież. Teraz tylko czekamy na inaugurację. Ja mam nadzieję, że nowy papież nie będzie zbyt konserwatywny - swoją drogą trzymałam kciuki za Angelo Scolę.  Miło patrzeć na tą radość w Watykanie  :jupi:

6
Edukacja / Nadmiar zajęć dzieci w szkole/po szkole/zadania domowe.
« dnia: Lutego 12, 2013, 17:22:44  »
a co sądzicie o tym, że takie dziecko po 8 godzinach w szkole musi jeszcze kolejne 3 godziny spędzić w domu przy odrabianiu lekcji + jakieś tak powtórzenie maeriału? Kiedy dziecko ma mieć czas wolny dla siebie? Co raz częściej zdarza się tak, że dzieci mają tyle zadane, że naprawdę nie mają chwili dla siebie. Co najgorsze nauczyciele zaczynają zadawać prace domowe na święta, na ferie, sprawdziany zaraz po przerwie. Jaki to ma sens? Kiedy te dzieci mogą odpocząć?

7
Zwierzęta / Sklepy zoologiczne - opinie
« dnia: Listopada 20, 2011, 09:02:06  »
Jakie są wasze opinie na temat sklepów zoologicznych w Policach i w Szczecinie?
Chciałabym przedstawić moje spostrzeżenia odnośnie głównie czystości i przetrzymywania zwierząt. Ja może zacznę od sklepu zoologicznego w CH GALAXY

Gdyby przyszło Wam do głowy kupić jakiegoś zwierzaka w sklepie zoologicznym u Niedzielskich w CH GALAXY stanowczo odradzam! Gryzonie są trzymane bez jedzenia i picia, po 20 maluchów w jednym nie za dużym akwarium, nie oddzielone płcią co się z tym wiążę przy kupnie samiczki dostajecie gratis niespodziankę (90 % szans na to, że zaciążona) . Często zwierzęta są tam martwe (ostatnio widziałam martwą tchórzofretkę) , w akwarium z rybami można naliczyć kilkanaście zdechłych rybek. Zwierzęta są chore, w większość prawdopodobnie obciążone genetycznie, bo rozmnażane na potęgę. Ktoś kiedyś powiedział, że większość ludzi tam pracujących ma skończone studia wyższe na kierunkach związanych ze zwierzętami - nawet jeśli to prawda to widocznie Ci ludzie nic nie wynieśli z tych studiów.

Sklep zoologiczny w Farmerze na ul. Zamenhofa

Zwierzęta również nie są rozdzielane płciowo co za tym idzie, otrzymałam kiedyś myszkę, która kilka dni potem urodziła mi małe myszeczki a co najgorsze potem je zjadła - prawdopodobnie były chore genetycznie, możliwe, że przez to, że zapłodnił ją któryś z jej braci.

To przykre, że właściciele sklepów nie zwracają uwagi na odpowiednie przetrzymywanie zwierząt. Jutro wybiorę się jeszcze raz do sklepów zoologicznych w Policach i sprawdzę jak trzymane są zwierzęta, czy są oddzielone płciowo, jeśli nie postaram się wytłumaczyć sprzedawcom, że muszą koniecznie to zrobić, bo nierozdzielenie samców i samiczek doprowadza do rozmnażania obciążonych genetycznie i przeważnie chorych zwierząt a tego robić nie wolno!!!

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze wypowie się na temat zoologów ...

8
Zwierzęta / Hodowla Szczurów
« dnia: Listopada 10, 2011, 21:34:31  »
Witam, czy wie ktoś gdzie w najbliższej okolic znajduję się hodowla szczurów? Interesują mnie szczurki rasy Dumbo. Kupiłabym jednego bądź zaadoptowała (nawet szczurki laboratoryjne) pod warunkiem, że będą łagodne. Jeżeli ktoś potrafi mi pomóc to proszę o kontakt, bo nie chcę nabywać szczura  w sklepie zoologicznym.

9
Sprawy bieżące / [Ogólne] Pijany kierowca potrącił rowerzystę ...
« dnia: Listopada 02, 2011, 07:51:39  »
Cytuj
Policja zatrzymała 30-letniego Sylwestra S., który jadąc samochodem w stanie nietrzeźwym, bez uprawnień, w miejscowości Wielkolas (Lubelskie) potrącił w poniedziałek 8-letniego rowerzystę. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Jak poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie, Janusz Wójtowicz, przed trzema tygodniami ten sam kierowca został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu. Policjanci zabrali mu wtedy prawo jazdy.

W poniedziałek na lokalnej drodze w miejscowości Wielkolas niedaleko Lubartowa, Sylwester S. prowadząc osobowego opla potrącił jadącego rowerem 8-latka. Pogotowie lotnicze zabrało chłopca do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Jak się okazało kierowca miał 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Policja ustala wszystkie okoliczności wypadku.


źródło :  www.wiadomosci24.pl


Ludzie mają naprawdę tupet. Wsiadając po pijaku za kółko myślą tylko o sobie, o swojej wygodzie itp. Nikt nie pomyśli o drugim człowieku, który może stać się ofiarą jego głupoty. Tragedia! Jak dla mnie od razu powinien dostać dożywocie.

10
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Zmiana adresu MAC
« dnia: Października 31, 2011, 22:23:50  »
hej.

Kupiłam sobie dziś router Linksys WRT54GH i chciałabym zmienić w nim adres MAC. Czy jest to możliwe i czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to zrobić? Dzięki z góry

11
Tematy różne / [Police] Panowie z parafii.
« dnia: Marca 15, 2011, 19:40:32  »
Właśnie do moich drzwi zastukało dwóch panów. Powiedzieli, że są z parafii i głoszą ewangelię i czy chciałabym posłuchać. Zastanawia mnie, czy to nie są przypadkiem oszuści ... Czy do Was drodzy forumowicze również zawitali Ci panowie? Nie wiem co mam o tym myśleć, trochę to podejrzane, bo przecież gdybym chciała ewangelii posłuchać to wybrałabym się do kościoła ...  :crazy:

12
Różne akcje pomocy, głosowania itp. / Ratujcie Szymona!
« dnia: Marca 11, 2011, 14:32:13  »
Wstrząsnęła mną historia pewnego 5letniego chłopca- Szymonka i jego zrozpaczonego ojca. Przeczytajcie, proszę.

Cytuj

" postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie.

Jestem ojcem 5-letniego Szymona i mężem matki znęcającej się na własnym dziecku.
Jest to moje drugie małżeństwo. Moja poprzednia żona zmarła w 2002r na chorobe przewlekłą.
Z pierwszego małżeństwa mam dwóch dorosłych synów, z którymi wspólnie prowadzimy firmę.

Obecna żona na początku była osobą wyjątkowo przyjazną . Z czasem jednak zaczęła pokazywać pazurki aż do chwili narodzin naszego syna Szymona i wybudowania restauracji, której szefowanie pozostawiłem jej - wtedy pokazała swoją prawdziwą twarz. Na chwilę obecną żona jest osobą nieobliczalną, agresywną i wyjątkowo wybuchową. Od dłuższego czasu robi wszystko by "wsadzić mnie za kratki" korzystając przy tym ze swoich znajomości. W przeszłości w kilkukrotnych luźnych rozmowach wspominała o znajomej pani prokurator, co może potwierdzać fakt, iż terytorialnie nam przydzielony prokurator odstąpił od prowadzenia naszych postępowań. Po rozwoju spraw jednak mogę śmiało powiedzieć, że nie są prowadzone jak należy.
Ze względu na intrygi mojej żony i narastającą agresję jej wobec mnie postanowiłem się rozstać ( sprawa rozwodowa w toku ) i praktycznie od stycznia 2010 nie mieszkam w domu. Zamieszkałem na terenie mojej firmy.

Jeszcze gdy mieszałem z żoną, ona często nadużywała wulgarnego słownictwa i rękoczynów w stosunku do naszego dziecka - próbowałem ją powstrzymywać, co kończyło się jeszcze większą agresją.
Od dłuższego już czasu żona zabrania mi kontaktu z Szymonem. Nastawiała go przeciwko mnie, wmawiała że to ja jestem zły, że biję mamę, że nie kocham ani jego ani jej, do tego stopnia że dziecko zaczęło mnie ignorować i poniżać. Jednak dopiero po moim wyprowadzeniu z domu okazało się jak matka traktuje swoje dziecko będąc sam na sam..

W październiku 2010r, przeczuwając coś w duchu postanowiłem podłożyć dyktafon w domu.
To co usłyszałem na nagraniu spowodowało że rozpłakałem się jak małe dziecko ( fragment nagrania: "żeby mi tylko nie leciała krew " do przesłuchania wśród moich udostępnionych filmów i nagrań ). Natychmiast powiadomiłem regionalny GOPS oraz Policję. Podczas pierwszej interwencji Policji i GOPS zbagatelizowano sprawę na tyle, że policjant zakończył ją słowami: „Zakładamy że wszystko będzie w porządku", a GOPS uznał że dziecko mieszka we wręcz luksusowych warunkach pomijając zupełnie problem znęcania się matki nad dzieckiem.

Zbulwersowany, następnego dnia udałem się na prokuraturę do Częstochowy, gdzie złożyłem zeznania i poprosiłem o natychmiastową interwencję. Prokuratura rozpoczęła mozolne śledźtwo... od tego dnia często zostawiałem dyktafon w domu. Zebrałem ogrom nagrań świadczących o znęcaniu się matki nad dzieckiem, regularnie dostarczając je na Policję i do prokuratury, prosząc się o reakcję..

W lutym 2011, znużony przedłużającą się sprawą postanowiłem przedstawić sytuację mojego syna w mediach. Skontaktowałem się z redaktorami interwencyjnymi kilku polskich telewizji.
Pierwszy na wezwanie o pomoc odezwał się Celownik ( TVP), z którym nagraliśmy kilkuminutowy program wyemitowany 17.02.2011 ( w chwili obecnej możliwy do obejrzenia na stronach internetowych Celownika ). Po wyemitowaniu programu coś jakby się ruszyło,a przynajmniej odniosłem takie wrażenie. Zostałem również poproszony o złożenie dodatkowych zeznań, miałem nadzieję że sprawiedliwości stanie się zadość.. jednak jak się okazało prokuratura umorzyła postępowanie posiadając w aktach dokładnie te same nagrania których tutaj macie okazję słuchać..
Drodzy Internauci, przesłuchajcie nagrania, obejrzyjcie filmy.. oceńcie sami i zastanówcie się, gdzie jest sprawiedliwość? Jak to może być, że sprawcy znęcania się nad zwierzętami zostają ukarani w przeciągu 2 tygodni, a moje dziecko jest maltretowane od przynajmniej pół roku, a prokuratura nie robi nic..

Zamieszczając tutaj te nagrania mam jeden cel.. DOBRO DZIECKA! Czy prokuratura i instytucje broniące praw dziecka w Polsce potrafią zareagować dopiero kiedy wydarzy się tragedia?! Zróbmy coś z tym! Jeszcze nie jest zbyt późno...

Nagrania te nie zostały zamieszczone z celem zniesławienia mojej żony, a w celu ujawnienia prawdy, z prośbą o pomoc..Ojciec desperacko szuka pomocy w sieci. Dzięki internautom, którzy zjednoczyli się na jednym z portali społecznościowych (facebook) sprawą zainteresowały się media i co za tym idzie prokuratura ponownie wszczęła śledztwo w sprawie Szymonka. Została utworzona petycja do Rzecznika Praw Dziecka, która ma na celu poruszenie sprawy i ukaranie osób, które w jakikolwiek sposób mogły przyczynić się do tego, że sprawa ta została umorzona, a biedny Szymonek przez kolejne miesiące musiał cierpieć przez swoją matkę.

Wielu z Was może już słyszało o akcji "Ratujcie Szymona", ale są też osoby, które nic na ten temat nie wiedziały. Dlatego zachęcam do poparcia jej, złożenia podpisu pod petycją i obejrzenia linków do całej tej sprawy, które są umieszczone poniżej.

Jak można tak traktować bezbronne dziecko?! Chce się płakać gdy słucha się tych nagrań ... Naprawdę.


13
Zwierzęta / Znęcanie się nad zwierzętami.
« dnia: Grudnia 19, 2010, 17:03:14  »
Cytuj
Zwyrodnialcy! Ciągnęli psa za autem. Urwali mu głowę!

Trzeba nie mieć serca, żeby zrobić coś takiego! Trzech mieszkańców Orawy (woj. małopolskie) zabiło swojego psa! Najpierw przywiązali zwierzę do samochodu, a potem urwali mu głowę! Ta historia wstrząsnęła całym Podhalem!

Modzi mężczyźni w wieku 19-23 lat skazali na okrutne męczarnie własnego czworonoga. Wzięli linkę holowniczą i przywiązali pięknego husky'ego do zderzaka samochodu. Szybko przekręcili kluczyk i ruszyli przed siebie, ciągnąc za sobą bezbronne zwierzę! Jeździli z nim tak długo, aż zamęczyli go na śmierć! Psu odpadła głowa, którą rozbawieni zwyrodnialcy ciągnęli za autem.

Teraz wszyscy trzej zostali oskarżeni o działanie ze szczególnym okrucieństwem. Za zamęczenie psa grozi im wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do dwóch lat.


Nie wiem, czy już o tym słyszeliście ale mną to strasznie wstrząsnęło. Jak można tak postąpić? Pies musiał niesamowicie cierpieć a Ci ludzie (choć ciężko ich nazwać ludźmi) mieli niezły ubaw. Takim powinno się odpłacić tym samym! Przywiązać do samochodu i niech biegną aż się zmęczą i im te puste łby poodpadają!  :crazy: Chciałabym zauważyć, że DUŻA CZĘŚĆ takich przypadków kończy się karą w zawieszeniu. Ja pytam dlaczego?! Pies, PONOĆ najlepszy przyjaciel człowieka, może być tak krzywdzony?! I za to nikt nie poniesie odpowiedzialności?! Przecież to straszne...

14
Witam! nie znam się za dobrze na komputerach i tej całej informatyce a chciałabym zmienić IP więc potrzebuje Waszej pomocy. Chodzi o to, że chciałabym sobie oglądać filmy za pośrednictwem pewnej strony ale trzeba tam wykupić pewien pakiet by mieć taką możliwość zresztą chyba na każdej stronie oferującej filmy online trzeba zapłacić. wiem,że można to w pewien sposób ominąć i wystarczy zmienić IP i wiem też, że np w Neostradzie jeest to dziecinnie łatwe ale ja mam Espola i tu chyba już nie można, zgadza się? A może się mylę? Proszę o wytłumaczenie i pomoc.

15
Rozrywka i Kultura w regionie / 10.XII.2010 Kiwi style w clubie 83
« dnia: Grudnia 10, 2010, 17:25:30  »
podobno dziś w clubie 83 jest jakaś impreza Kiwi Style. Mam pytanie co to za impreza, czy różni się czymś (prócz nazwy) od pozostałych imprez w tym klubie? no i w jakich cenach wejściówki . pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

Strony: [1] 2