Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Storczyk

Strony: 1 [2] 3 4 ... 38
16
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudnia 08, 2017, 23:47:48  »
Mało u nas gastronomi z prawdziwego zdarzenia .Uwielbiam oryginalną kuchnie chińską ,Tajską, wietnamską która w Policach jest nie znana Może być Polska ale dobra lubie iśc do dobrej knajpy na dobre żarcie .

17
Trudne tematy / Odp: Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 16, 2017, 10:34:24  »
Mieszkam w Jasienicy ,Z nastaniem jesieni zaczyna się horror ,palone są śmieci i plastik który śmierdzi. Mam astmę i odczuwam to mocno ,dusze się używam więcej leków żeby egzystować.Dzieci też to wdychają może gdyby rodzice uzmysłowili sobie że te spalanie śmieci to trucie dzieci i ich samych inaczej by reagowali.Zadzwonili na straż miejską.A na biedę nie ma co zwalać .Zauważyłam że na picie jest ale na opał szkoda.

18
Trudne tematy / Odp: Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 04, 2017, 17:57:41  »
Szkoda że nie potrafię pisać po Polsku

19
Trudne tematy / Odp: Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 04, 2017, 17:08:29  »
Rzygać się chce jak głupi mądre odpowiadają nie na temat .Pisz w temacie a nie o moich błędach bo nie to jest tematem.Czy Ci się nudzi?

20
Trudne tematy / Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 04, 2017, 16:22:51  »
W niektórych regionach Polski Straż Miejska kontroluje domy kto czym pali .Dlaczego tego nie robi nasza ?. Ponoć Gmina ma uprawnienia aby wydać nakaz kontroli .Mieszkam w Jasienicy i to co zaczyna się dziać z nastaniem jesieni to horror.Palenie plastików i śmieci w piecach to 30% mieszkańców .Co by tu rzec na ogół to ludzie co to mają na wódkę a na opał nie  .Mam nadzieje że Straż Miejska zareaguje.Mam zamiar złożyć pismo w tej sprawie do Burmistrza.

21
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Września 11, 2017, 23:23:39  »
Ale Pan Stanisław jest w/g innych posiadaczy dzieci  czymś lub kimś co wymaga tylko jednego trochę ciszy.A może trochę  kultury w wychowaniu dzieci i poszanowania drugiego człowieka.Ja też wychodziłam z dziećmi na plac zabaw ale starałam się tłumaczyć że inni chcą po pracy wypocząć.Ale najlepiej wysłać na plac zabaw i mieć święty spokój .Dziś byłam rano świadkiem jak chyba ojciec odprowadzał dziecka do przedszkola dziecko usiłuje ojca złapać za rękę ale on cały czas esemesuje nawet na przejściu dla pieszych.Maluch miał ok 4 lat.Dziś rodzice nie mają czasu i brak im uwagi na to co robią ich dzieci .

22
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Września 02, 2017, 08:31:41  »
Ty lepszy sorcie rzygać się chce na twoje wywody.

23
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Września 01, 2017, 22:10:45  »
Szkoda słów na agresje ziejącą i nienawiść  i brak empatii miłości bliźniego .Nigdzie nie pisałam że to patologia.Ale aby dowalić .Nie jestem mieszkańcem bloków od 4 lat mieszkam pod Policami gdzie cisza i spokój .Dla mnie osobiście to dziecko było najważniejsze  moje  teraz dorosły człowiek .Ale autorytetem ma być rodzić anie kumpel z podwórka .Szacunek do ludzi wynosi się z domu do ludzi obojętnie stary czy młody .Ale dla starszych ludzi w szczególności .Jeżeli teraz nie szanują starszych to rodziców też nie będą szanować na starość .Jeszcze niejeden rodzic wspomni .Wątki  typu wychowani w komunie ,śmiać mi się chce .A do lasu nie muszę iść aby mieć cisze, mam ją koło domu.Przerażający jest brak szacunku dla ludzi starych zamiast im pomóc bo już zdrowie nie taki dobre ,najlepiej huzia na starego  człowieka .Całe szczęście że obracam się wśród ludzi przyjaznych z empatią do drugiego człowieka.Czego i wam życzę. 

24
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Września 01, 2017, 10:28:18  »
To jest nie nowy model ze dzieci podwórko wychowuje tak było i będzie .Ale żal mi tych dzieci które od rana do wieczora na podwórku.Brak zainteresowań nie czytają książek .Ale nie wszystkie dzieci takie są mają od tego rodziców do poszerzania horyzontów i zainteresowań .Musi być równowaga nie może być tak że guru dla dziecka jest kolega z podwórka.Ale teraz model inny na podwórze i święty spokój .Już tu widać jakie to pokolenie jest brak szacunku do drugiego człowieka  do starości.No ale kto to miał nauczyć jak podwórko chowało  .Jak ktoś inaczej myśli to jest malkontentem .

25
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Sierpnia 27, 2017, 16:21:40  »
No i na tym polega twój problem że dzieci są bez opieki nawet 3-4letnie a Ty tego nie rozumiesz .Też miałam małe dziecko ale samopas nigdy bym nie puściła ze względów bezpieczeństwa.A druga sprawa dzieci się grzeczniej zachowują pod opieką dorosłych.Ale co tu wymagać od dziecka jak rodzicom brak ogłady.A co tam niech   wrzeszczy a co mnie tam ktoś obchodzi.

26
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Sierpnia 27, 2017, 15:02:06  »
No pewnie lepiej że mamusia siedzi przed telewizorem lub komputerem a dzieci same na dworze bez opieki ale pod oknem czasem można zerknąć .

27
Trudne tematy / Odp: dzieci bez opieki na placu zabaw
« dnia: Sierpnia 26, 2017, 14:00:26  »
Ale jad ale nienawiść to jest Polska właśnie.Polak Polaka w łyżce wody utopi.A mamuśki też będą stare .Dziwne że chce człowiek trochę spokoju?Całkowity brak szacunku dla starszego człowieka.I nie chodzi o plac zabaw tylko o te pomyje co wylewacie na człowieka.A swoją drogą też nie chciała bym wrzeszczących dzieci pod oknem przez cały dzień.

28
Tematy różne / Złota rączka lub dobry fachowiec.
« dnia: Sierpnia 04, 2017, 00:16:31  »
Mieszkam w Jasienicy i szukam kogoś do zrobienia zadaszenia ganku .Wymiany drzwi wejściowych.I takie tam drobne roboty domowe.

29
Tematy różne / Odp: Jakiego lekarza rodzinnego wybrac?
« dnia: Lipca 28, 2017, 10:00:59  »
Przychodnia policka to katastrofa .Traktują człowieka poniżej krytyki.Lekarz nie daje skierowań na podstawowe badania.Po latach przeniosłam się do innej przychodni .To lekarz teraz wręcz zmusza mnie do badań.Daje skierowania do specjalistów.Leczy mnie a nie odrabia pańszczyznę.Dobrał mi leki i lepiej się czuje.Podczas wizyty w gabinecie obok pielęgniarka robi badania krwi na cukier ,bada ciśnienie i EKG.W porównaniu do Siedleckiej to luksus.Przy tym lekarki i pielęgniarki pogodne i miłe.

30
Tematy różne / Odp: Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« dnia: Lipca 20, 2017, 10:20:59  »
Wiadomo brudasów nie brakuje śmiecą .Z tego co mi wiadomo dzierżawcy płacą czynsze i to spore .Ale ja nie widzę osoby sprzątającej.Trawniki nie koszone, chwasty wyrastające z pol bruku .Zaklejone brudem chodniki  walające się kamienie ,nogę można skręcić.Samo założenie worka na śmieci sprawy nie załatwia.Oddano nowe bloki i reszta władzy nie interesuje.Po prostu brak dozoru nad terenem.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 38