Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11  (Przeczytany 3737 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« dnia: Lipca 15, 2017, 23:46:44 »
Mieszkam w Jasienicy ale robię w Policach zakupy .Już kilka lat zwracam uwagę na totalny brud i nie koszone trawniki ,kosze wysypujące się na ul.Bankowej 9-11 .Bloki nowe ale chodnik to totalny sy... .Przecież ktoś bierze za to pieniądze aby tam było posprzątane.Brak dozoru widać gołym okiem że ktoś olewa swoje obowiązki.Gmina chyba ma to pod opieką.Ostatnio kupiłam loda i usiadłam na ławce obok butelki po piwie i wódce ,pełno walających się petów ,chodnik nie widział szczotki od miesięcy. Między pol brukiem rosną chwasty.Wstałam i poszłam dalej nie można w takim syfie zjeść loda.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2017, 09:21:32 »
O trawnikach to już mi się nawet pisać nie chce. Powinni kosić częściej bo wygląda to jakby dzieci po polu ganiały a nie osiedlu.

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 19, 2017, 19:18:32 »
Mieszkam w Jasienicy ale robię w Policach zakupy .Już kilka lat zwracam uwagę na totalny brud i nie koszone trawniki ,kosze wysypujące się na ul.Bankowej 9-11 .Bloki nowe ale chodnik to totalny sy... .Przecież ktoś bierze za to pieniądze aby tam było posprzątane.Brak dozoru widać gołym okiem że ktoś olewa swoje obowiązki.Gmina chyba ma to pod opieką.Ostatnio kupiłam loda i usiadłam na ławce obok butelki po piwie i wódce ,pełno walających się petów ,chodnik nie widział szczotki od miesięcy. Między pol brukiem rosną chwasty.Wstałam i poszłam dalej nie można w takim syfie zjeść loda.

Nie dziwię się, że jest tam syf. Jadłodajnie typu PUBY, KEBABY itp. przy tej ulicy przyciągają sporo zarówno ludzi porządnych jak i brudasów.
Dlaczego żądamy od Gminy czy od służb porządkowych aby po brudasach sprzątała. Dlaczego nie żądamy od właścicieli jadłodajni aby postawili większe kosze na śmieci i płacili za ich wywóz tak, jak to ma miejsce w Niemczech. Nie żądajmy aby służby porządkowe stały przy jadłodajniach i zbierały po brudasach śmieci. Jeśli ktoś w ramach działalności gospodarczej sprzedaje jedzenie na wynos niech zadba o czystość  wokół miejsca swojej działalności. Jeśli nie to może należałoby rozważyć napisanie pisma do właściciela terenu o wydanie zakazu prowadzenia tego typu działalności na tym terenie skoro to klienci jadłodajni nie stosują się do zasad utrzymania czystości wokół tych przybytków.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 19, 2017, 23:54:11 »
Dokładnie, tak samo jest przy BAR RABie w Szczecinie albo Fackdonaldzie, czy innym mak kwaku duży pojemnik na śmieci i załatwia to sprawę, gorzej że w Szczecinie w okół tych miejsc oscylują wyjadacze niedojedzonych bułek ze śmietnika i zbieracze drobnych, ale tego elementu to ciężko się pozbyć.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 20, 2017, 10:20:59 »
Wiadomo brudasów nie brakuje śmiecą .Z tego co mi wiadomo dzierżawcy płacą czynsze i to spore .Ale ja nie widzę osoby sprzątającej.Trawniki nie koszone, chwasty wyrastające z pol bruku .Zaklejone brudem chodniki  walające się kamienie ,nogę można skręcić.Samo założenie worka na śmieci sprawy nie załatwia.Oddano nowe bloki i reszta władzy nie interesuje.Po prostu brak dozoru nad terenem.