Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zainteresowana

Strony: [1]
1
Strefa kobiet / Odp: Dobry salon fryzjerski
« dnia: Grudnia 07, 2016, 13:44:22  »
Polecam p.Agnieszkę i salon Perfect.Bardzo dobra fryzjerka i empatyczna osoba. Używa bardzo dobrych farb do włosów firmy Framesi (wiem,że oprócz niej tylko jeszcze jeden salon ich używa bo są po prostu drogie..) .Zawsze doradzi i traktuje włosy jak swoje.Chodzę do niej od dwóch lat i jestem za każdym razem zadowolona.

2
Trudne tematy / [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Lutego 18, 2014, 09:54:35  »
Jasne dalej czekajcie na karanie (ale to nie w naszym kraju),no bo kto będzie chodził i wymierzał kary..może w ramach prac interwencyjnych z Pup-u znajdą się dotacje :compress: a Ci co z psami chodzą rzeczywiście  wyglądają bardzo groźnie.Ja kulturalne zwracam uwagę i nie jedna osoba zrobiła się lekko zarumieniona.Najlepiej udawać,że się nic nie dzieje i w razie czego uciekać bo jeszcze poszczują psem.

3
Trudne tematy / [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Lutego 17, 2014, 14:10:41  »
A może po prostu zacznijmy zwracać uwagę komuś kto nie sprząta po psie.Myślę,że jak usłyszy od nie jednej osoby coś kąśliwego może zacznie to robić.Bo mam wrażenie,że większości to przeszkadza ale się nie odzywamy.[/i]

Strony: [1]