Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Celiusz

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 26, 2021, 14:50:19  »
Znając życie będą historyczne zyski, ale ze jest pandemia to trzeba rezerwy pieniężne zabezpieczyć , czyt. "Ja wam dam podwyżki nieroby " to dla waszego dobra itp itd. Można dewagowac jak będzie brzmiało pismo. Wspaniałego czcigodnego zarządu który tak dba o pracowników...

Post Merge: Stycznia 26, 2021, 15:54:46
https://zchpolice.grupaazoty.com/aktualnosci/pismo-zarzadu-grupy-azoty-zaklady-chemiczne-police-s-a-do-zakladowych-organizacji-zwiazkowych-grupy-azoty-zaklady-chemiczne-police-s-a?fbclid=IwAR3FGZUY_WqK4XPcpVhS1eQl0r2YzJ9gS8QA9_84XoJSB7KEKOpk1DkhKOQ
No normalnie czytam i nie dowierzam, jak ktoś mógł takie coś napisać? Zastanawiam się po co ? i przychodzi mi jedna refleksja tylko koniecznie ktoś tu sobie chce odstrzelić drugie kolano.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 22, 2020, 10:45:53  »

Cytat z ustawy na którą powołuje się prezes. Jestem ciekaw czy ten sam prawnik reprezentuje również zakłady na zewnątrz bo bym się obawiał o bezpieczeństwo prawne.
Art. 4. Związki zawodowe reprezentują osoby, o których mowa w art. 2 ust.
1 i 3–6, a także bronią ich godności, praw oraz interesów materialnych i moralnych,
zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych.

 :)

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 22, 2020, 06:24:26  »
Punkt widzenia każdy może mieć inny.
Nie każdy z nas ma wogule do niego dostęp.
Nie wiem co jest w tej odpowiedzi czy czym te pismo nie jest. Jeśli obie strony nie podpisały porozumienia nie jest to wiążące dla żadnej strony. Nie ważne kto jest odpowiedzialny za zablokowane negocjację. Odpowiada za to prezes. On jest przedstawicielem pracodawcy.
Narazie wszyscy wiedzą podwyżek nie ma, sodexo nie ma, premie obniżone. Bo chyba jakby było cokolwiek podpisane to związki by już świętowały.


5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 17, 2020, 01:28:12  »
No to wiadomo przynajmniej kto podwyżkę jednak dostał.
Czasami ludzie nie mają pojęcia o czym mówią.. Komuna?? No może jakby przez pryzmat działań rządu patrzeć to i racja prześladowania, aresztowania, tłumienie protestów... Ale wracając do tematu zakładów, jaką komunę tu widać? Bo ludzie za ciężką pracę, posiadaną wiedzę chcą zarobić godziwe pieniądze? No tak polityka miski ryżu. Mamy kapitalizm skoro wyniki są sukcesem załogi, to dlaczego nie ma mieć załoga z tego korzyści.... A nie zaraz zapomniałem jakie korzyści.... Narazie to tylko nam zabrano... A te 200 czy 300 zł brutto to tak wiele? To inflacja ledwo zostanie pokryta.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 15, 2020, 20:50:37  »
No i tak będzie wszędzie.... Ale miejmy nadzieję że prezes pójdzie po rozum w głowie i zamiast taczka będzie jeździł dalej audi :)

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 15, 2020, 20:00:25  »
Tak masz rację zakaz zgromadzeń itp ale w naszych realiach wystarczy nie robić nic poza swoimi obowiązkami. Zgodnie z instrukcją... Wszyscy co pracują wiedzą co to znaczy... Ile w takiej sytuacji wytrzyma instalacja? Myślę że bardzo krótko

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 15, 2020, 13:25:27  »
Fakt zgada się podałem poprostu kwoty netto

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 15, 2020, 13:19:22  »
Narazie to tylko zabrali jakieś 3tys co najmniej. 800+500+600=1900 plus 30 % premii.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 12, 2020, 22:05:41  »
Pani Aniu oczywiście ja to wiem, dlatego przcieram oczy ze zdumieniem że tak długi okres czasu nie podano powodów i nie postawiono zarzutów skoro jest Pani "winna"    jeśli ich rzeczywiście nie ma i nie było to już dawno powinna być Pani odwieszona. To zresztą jest w interesie całej załogi. Jak i samych zakładów.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 11, 2020, 14:21:05  »
No tu akurat się nie zgodzę wielkość ludzi którzy pracują parę lat zarabia na rękę z dodatkiem jakieś 3tys.
Co do wybórow moim zdaniem to nie mają nic do gadania to nie oni wybierają przedstawiciela. A jeśli zostanie wybrana ponownie sądzę że nie skończy się tylko na nie smaku

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 11, 2020, 12:15:52  »
Poprzednik dobrze powiedział czytać może i czyta tylko czy ze zrozumieniem? Zostawiam do przemyślania każdemu z osobna.
Druga sprawa dotyczy inflacji sytuacji politycznej itp. Można powiedzieć w ten sposób co nas to obchodzi? Są zyski z wypowiedzi prezesa takie wspaniałe. Największe w grupie? To dlaczego na zakładach chemicznych w Puławach negocjowany jest dodatek stażowy 3%po 3 latach i 1 % po każdym następnym? Bo oczywiście 300 złotych podwyżki na pracownika jest.
Trzecia sprawa to przedstawiciel pracowników w zarządzie nie rozstrzygam czy Pani Ania jest winna czy nie bo to jest sprawa sądu. Skoro nawet nie zostały oficjalnie przedstawione zarzuty przez tak długi okres to nadal trwa zawieszenie? Odpowiedź jest oczywista, była niewygodna. Zrozumiałe, ale dla związków też taka jest?  Pisać pisma można ale czy one cokolwiek zmieniły? Nie i nie zmieniają bo tylko będzie to "gra na czas " do kiedy? Do następnego wyboru przedstawiciela? A co wtedy jak ponownie zostanie wybrana? Rada stwierdzi że nie ważny wybór?
Kolejną sprawą jest sprawa stawki jaką podałeś dla uściślenia bo opinia publiczna pomyśli że mamy kokosy. To mało kto zarabia na stanowisku robotniczym takie pieniądze..


13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 04, 2020, 02:31:03  »
"Zazwyczaj" może i w normalnych krajach europejskich u nas w tamtym roku już prezes do przodu miesiąc był..

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 18, 2020, 10:27:25  »
Tak naprawdę nie ma i nie będzie idealnego modelu. Zawsze będzie,, znajomek ", donosiciel, itp. A ten co uczciwie pracuje i daje z siebie wszystko, jest pomijany. Zasadniczo teraz to nie istotne jest tak bardzo bo nie ma być żadnych podwyżek a wręcz przeciwnie. Chyba że to taka taktyka prezes utrzyma wszystko na takim samym poziomie. A związki ogłoszą sukces negocjacji... Blablabla każdy wie o czym mowa.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 18, 2020, 00:35:07  »
Trwają... I prezesowi na rękę będzie jak będą trwały jak najdłużej... Myślę że czara goryczy dopiero się przeleje jak kolejny raz, prezes dumnie ogłosi wyniki za 2020. Będzie wychwalał jak to wspaniale zarzada a robole nie istotni. Aczkolwiek mam nadzieję że w końcu związki w końcu zmienia podejście. A jak nie to następnym razem przy okazji wybórow przewodniczących trzeba będzie zweryfikować ich zasługi dla załogi.

Strony: [1] 2 3 ... 7