Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Nela

Strony: [1]
1
Strefa kobiet / Odp: Ginekolog
« dnia: Maj 10, 2015, 13:52:59  »
Witam,
ja od 4 lat jestem pacjentką dr Katarzyny Oronowicz i lepszego lekarza po prostu nie ma. Prowadziła mi drugą ciążę. Rodziłam na Zdrojach bo Pani dr tam pracuje. Terminy oczekiwania to nawet 1,5 miesiąca ale warto do niej iść. Poświęca tyle czasu ile trzeba, jest miła, rzeczowa, jak trzeba to opierniczy, anioł.

2
Motoryzacja / Pilnie potrzebna laweta!
« dnia: Październik 10, 2014, 16:24:29  »
Potrzebuje wydostać auto z garażu i "wrzucić" na lawetę do mechanika. Czy w Policach znajdę w miarę tanią lawetę?

3
Strefa kobiet / Odp: Poród w polickim szpitalu
« dnia: Październik 09, 2014, 20:47:50  »
Starszą córkę rodziłam w 2008 na Pomorzanach. Szpital stary i nieładny ale opieka super. W 2012 urodziłam drugą córę na Zdrojach już po remoncie w nowym budynku. Warunki jak w 4 * hotelu ja z opieki i porodu byłam zadowolona nawet wybrałam sobie salę porodową. Opieka też w miarę dobra ale tam jest taśmowo odsyłają jak nie mają miejsc. Moja lekarka tam pracuje więc ja nie miałam problemu. Na Police się nie zdecydowałam mimo że ze Szczecina mam 10 minut autem. W Zdrojach respektują wszystkie prośby rodzącej tzw. Plan rodzenia który się wypełnia. Ja zgodziłam się na wszystko i nic mi nie zrobili hahahahaha.

Strony: [1]