Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mkk

Strony: [1]
1
Tak jak w tytule.
Zaginął wczoraj popołudniu.
Jakby ktoś widział lub słyszał że ktoś znalazł psa tej rasy w tamtych okolicach to proszę zeskanować czipa w najbliższym możliwym miejscu i skontaktować się z właścicielami.
Pies się wabi o ile pamiętam tofik.
Szkoda kundelka bo w taką pogodę może sobie nie poradzić. :(

2
Sprzedam - kupię - zamienię / [Kupię] Biblie gedonitke lub inne
« dnia: Sierpnia 31, 2022, 00:30:16  »
Kupię w większych ilościach Biblie gedonitki (takie małe, z niebieską okładką). Najczęściej są one rozdawane za darmo w różnych miejscach. Ja kupie takie za 2 zł/szt. (mały format) i za 5 zł/szt. (duży format).
Jeśli komuś zalegają w domu gedonitki, bo kiedyś je dostał i wziął bo "dawali za darmo to biere", i ich nie używa, to zapraszam do kontaktu. :) Ty sobie kilka zł do skarbony wrzucisz, a ja będę o kilka egzemplarzy szczęśliwszy :)

Poza tym jestem też żywo zainteresowany egzemplarzami innych przekładów - szczególnie podniszczonymi, z zniszczonymi grzbietami, z niepełnymi kartkami, z podkreśleniami bądź notatkami w przystępnych dla mnie cenach rzędu 5-20 zł - zależnie od stanu egzemplarza.

Kontakt:
dawid_ski7@wp.pl

3
Dla forumowiczów / Chrześcijanie - poznam
« dnia: Sierpnia 30, 2022, 14:10:43  »
Chętnie poznam osoby z Polic, które wierzą w przekaz Biblii i w zbawcze dzieło Pana Jezusa Chrystusa na Golgocie.
Nie interesują mnie konkretne denominacje i przystępowanie do nich (protestancka, katolicka, prawosławna czy organizacja ŚJ), ale konkretni ludzi i ew. grupy domowe jak za czasów apostolskich.
Szukam osób, które choć raz przeczytały Biblie i w pełni akceptują jej przekaz.

To jest podstawa.Tak samo jak posiadanie ducha prawdy.
Jeszcze takie wyjaśnienie dla osób z ŚJ.Państwa członkowie rozmówce traktują troche jako potencjalny cel do pozyskania dla organizacji, bo takie jest pierwotne założenie rozmawiania z drugim człowieka u ŚJ, a to bardzo psuje  zwykłe relacje międzyludzkie, dlatego członkom ŚJ podziękuje za kontakt mimo, że jest tam sporo fajnych i życzliwych ludzi i ja to wiem, bo już rozmawiałem kilkakrotnie , to jednak wiem też z czym się to wiąże. Jak człowiek wyrazi niechęć do przystąpienia do organizacji to... relacja wygasa. ::) A ja nie chce przystąpić, więc byłaby to obustronna strata czasu.

Pozdrawiam serdecznie.Strony: [1]