Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Beny2002

Strony: [1]
1
Tematy różne / Film z komuni 2018 kościół św. Kazimierza g. 10:00
« dnia: Czerwca 01, 2018, 20:49:57  »
Witam.
Czy Wasze filmy, też są takiej fatalnej kopii? Chodzi dokładnie o rozmazany obraz prawie przez całą długość?

2
Tematy różne / Rentgen nie dla dzieci w szpitalu.
« dnia: Września 19, 2017, 20:49:31  »
Witam. Czy ktoś się orientuje dlaczego dzieci z urazem nie mogą mieć przeswietlenia rentgenowskiego w Policach tylko z góry są wysyłane na Wojciecha lub Unii Lubelskiej? Córka parę dni temu miała wypadek, gdy przyjechałem do szpitala Pani z izby przyjęć wysłała mnie do szczecina a na pytanie dlaczego nie tu odpowiadała tylko,że rentgen jest dla +18. Dziecko z bólem okazało się że noga złamana skrecony i zerwany staw skokowy musiało jechać do szczecina gdzie okazało się, że rentgen tam jest dostępny dla dzieci i dorosłych. W moim przypadku była to chwila bo dysponuje samochodem, ale co mają powiedzieć rodzice tych dzieci co nie mają samochodu i zapewne w takim przypadku muszą się posiłkowac taksówką, która w obie strony mało nie weźmie. Dlaczego dzieci muszą cierpieć? Skąd ta dziwna niezrozumiała decyzja, że dzieci z urazami są odsyłane do szczecina gdy szpital dysponuje sprzętem mogącym stwierdzić uraz.

3
Tematy różne / Rekrutacja do przedszkola
« dnia: Marca 17, 2017, 16:43:12  »
Witam.
Czy orientujecie się czemu rekrutacja do przedszkoli jest wstrzymana no i kiedy ruszy?

4
Tematy różne / Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« dnia: Września 10, 2015, 10:09:41  »
Tak jak w temacie. Dostałem kartkę z informacją, że nie będą ocieplane budynki ze względu na to ze lokatorzy sie nie zgadzają. Wytłumaczcie mi bo nie jestem w stanie zrozumieć co jest złego w dociepleniu tych budynków?

Strony: [1]