Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - leonidas121

Strony: [1]
1
Motoryzacja / Tapicer samochodowy
« dnia: Styczeń 27, 2015, 20:22:47  »
Witam poszukuję informacji na temat tapicera samochodowego z okolic Polic. Podobno jest możliwość wykonania usługi w/w fachowca a Trzebieży. Ktoś coś wie? Chciałbym w aucie wymienić obicie podsufitki i szukam czegoś w miarę ogarniętej cenie.

2
Motoryzacja / Dobry blacharz-lakiernik
« dnia: Luty 26, 2014, 18:42:23  »
Witam poszukuję dobrego blacharza-lakiernika z Polic lub okolicy. Mam do wykonania kilka prac przy aucie a nie chce dawać tego partaczowi. Chodzi o wymianę nadkola, progów i usunięcie ogniska korozji na płaskiej powierzchni tuż 5cm od linii dachu. Najważniejsze to wykonanie pracy na moich warunkach tzn. jak najmniej szpachli, zdecydowanie bardziej odpowiada mi użycie włókna szklanego i maty. Dodatkowo porządne, solidne zabezpieczenie robionej powierzchni przed kolejnymi wykwitami. Mam odpowiedni odrdzewiacz w ilości 5l co w zupełności wystarczy tylko czy lakiernik zechce to zastosować? Nie chcę za rok czy dwa znów lecieć do lakiernika. Znacie jakieś zakłady godne polecenia?

3
Motoryzacja / Polerowanie lamp Police
« dnia: Listopad 12, 2013, 22:02:56  »
Gdzie w Policach można spolerować lampy plastikowe? Muszę nie ma innego wyboru z racji braku nowych. Po prostu nie są produkowane.

Strony: [1]