Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Enigma79

Strony: [1]
1
Zwierzęta / CZARNY AMSTAFF - Stare Police
« dnia: Września 11, 2014, 14:51:47  »
Dzień dobry wszystkim. Czy ktoś zna może czarnego psa z zamieszczonego zdjęcia ? Psiak to najprawdopodobniej amstaff. Błąka się od kilku dni między ulicami Wojska Polskiego a Kołłątaja (również po parku), nie ma obroży i wygląda raczaj na to, że został porzucony (leżał skulony na chodniku za bunkrem).
W dniu dzisiejszym został przeze mnie nakarmiony (później przez młodego mężczyznę), nie wykazuje agresji wobec ludzi, pozwala się pogłaskać, także dzieciom. Na uchu widać ślady po pogryzieniu.
Może jednak komuś uciekł ?
Niestety nie potrafię tutaj wkleić zdjęcia psa... (zrobiłam mu dzisiaj kilka z okna).

2
Strefa kobiet / Sprzedam ORBITREKA KETTLER model VERSO 107
« dnia: Września 30, 2013, 18:44:10  »
Sprzedam orbitreka KETTLER Verso107 w stanie idealnym.Posiadam fakturę zakupu (2008r-kosztował 1096 zł), instrukcję obsługi. Orbitrek był mało używany, sprzedaję go z powodu remontu w mieszkaniu i braku miejsca. Zdjęcia mogę przesłać na adres mailowy. Miejsce: Szczecin. Cena: 650,00 zł.

Kontakt: akkines@interia.pl

Strony: [1]