Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - cricot

Strony: [1]
1
Zwierzęta / Ptak Jerzyk. Znaleziono. Pytanie do TOZ.
« dnia: Lipca 23, 2014, 18:54:30  »

Na Wyszyńskiego dni temu kilka, znaleziono Jerzyka. Miał problem z lataniem, był nieco osłabiony, został więc zabrany do domu.
Nie jest to jednak miejsce na dłuższy czas jego pobytu. Prawdopodobnie wymaga specjalistycznej opieki.
Czy Panie z Polickiego TOZu zajmują również dzikimi zwierzętami ( ptakami)  ?

2
Dzień dobry.
 
Mam problem z połączeniem internetowym (nie wiem,czy to wina espolu czy też komputera).
Dni temu kilka po odpaleniu laptopa ni stąd ni zowąd wyskoczyło okienko z zapytaniem,jaki rodzaj lokalizacji sieci wybieram (sieć domowa,firma,publiczna). Wybrałam publiczną,i szlus.
Internet był do kolejnego restartu komputera.Po kolejnym włączeniu analogiczna sytuacja- okienko,wybór sieci.Tym razem nic nie zaskoczyło,na ikonce połączenia internetowego wyskoczył znak braku połączenia (wykrzyknik na eee...żółtym tle ?).
Rano zadzwoniłam do działu technicznego espol.
Przemiły pan sprawdzał chwilę coś u siebie,po czym powiedział,że komputer miał jakieś połączenie z dziwnym numerem IP(?),że być może połączył się z routerem któregoś z sąsiadów -.-
Problem został naprawiony...do kolejnego restartu komputera.Zgłupiałam.
Teraz jest tak-uruchamiam laptopa(bez podłączonego kabla int.) po czym odczekuje do minuty,podłączam kabel i internet działa bez zarzutu.
Gdy zaś odpalam kompa z kablem-ni chu chu,wyskakuje ikonka braku połączenia.
Czy to coś z laptopem ? Czy to coś z espolem? Nieustalone. Nie mam możliwości sprawdzenia kabla na innym komputerze,póki co.
No,fajnie by było nie podłączać i odłączać kabla na okrętkę.

Strony: [1]