Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - samo zło

Strony: [1]
1
Zwierzęta / Nowa siedziba TOZ-u
« dnia: Listopada 29, 2013, 10:35:51  »
Wieść gmina niesie że ponoć nasze towarzystwo otrzymało od burmistrza nowe pomieszczenia i jakoś nikt się nie chwali.
Nowe schronisko dla psów i kotów zostało zorganizowanie w nowo wybudowanych budynkach przy ul Bankowej,  przy prywatnym przedszkolu.
Pogratulować należy  Burmistrzowi i lokatorom nowych budynków za wyrozumiałość . :jupi:

2
Trudne tematy / [Gmina Police] PODATKI
« dnia: Października 28, 2012, 20:09:23  »
Jak zwykle pod koniec października nasi włodarze wpadają na wiele wspaniałych pomysłów, walka Diakuna z kryzysem polega jak zwykle na podniesieniu podatków i dorżnięciu dojnej krowy.
Ciekawym pomysłem ma być też szybkie zapełnienie nowobudowanego schroniska dla psów przez znaczną podwyżkę podatku od psów, rok temu z 50zł do 60zł w tym roku z 60zł do 70zł w czasach gdy i tak mało kto płaci ten podatek, inne gminny promują za czipowanie lub sterylizację zwolnieniem z tego podatku co ma zapewnić by mniej było niechcianych psów. No cóż czego się spodziewać gdy rządzą nami leśne dziadki.
 :crazy:

Strony: [1]