Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - grubcia1982

Strony: [1]
1
Edukacja / Basen w ramach lekcji w-f
« dnia: Października 03, 2012, 23:01:30  »
Witajcie!
Chciałam zapytać rodziców dzieci, które uczęszczają bądź uczęszczały w ramach w-fu na basen... Jakie są Wasze spostrzeżenia? Czy dzieci chętnie tam uczęszczały?

2
Chciałabym , żebyście się podzieliły ze mną opiniami na temat tabletek ziołowych- Castagnus. Stosuje się je w zaburzeniach cyklu i zespole napiecia przedmiesiączkowego.
Ja akurat cykle mam nadzwyczaj regularne, ale jeśl chodzi o napięcie miesiączkowe i mastodynię( bolesne piersi) to nie daje sobie rady sama ze sobą już na prawie 2 tygodnie "przed" :crazy: że nie wspomnę o otoczeniu :devil:
Zastanawiam się, czy to jest skuteczne. A może któraś z Was ma jakieś swoje metody na okresowego bzika?

3
Sport / Gdzie na Aerobik???
« dnia: Października 09, 2009, 15:13:52  »
Chciałabym zapisac się na aerobik, ale sama nie wiem, gdzie iść... Możecie mi polcecić jakieś fajne miejsce? Zastanawiam się nad Fitnesso albo Tytan... Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi  ^_^'

Strony: [1]