Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - boho

Strony: [1]
1
Zapraszamy serdecznie na cykliczne imprezy w pozytywnym klimacie do Klubu Nauczyciela, które odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Co miesiąc grają dla nas :
RasChabas, Afryka, oraz Skalny Jesus - trio, które rozkręca pakiet do czerwoności, a miłość i szacunek płynie z ich serc razem z dźwiękami muzyki!

Wstęp wolny :-)

Najbliższa impreza odbędzie się 19.05.13 r.
Start: godzina 19:00Link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Night-of-Reggae-w-Policach/459348080815613

najbliższe wydarzenie: https://www.facebook.com/events/441798362571272/


Bless up di fyah!

2
Rozrywka i Kultura w regionie / Ragafaya - czy ktoś ma zdjęcia?
« dnia: Luty 11, 2013, 20:55:14  »
Czy ktoś z Państwa jest w posiadaniu zdjęć z koncertu zespołu Raggafaya, który odbył się 9 lutego w MOKu? Bardzo jestem ciekawa tych fotek, ale na tę chwilę nigdzie w Internecie ich nie ma, a szkoda :) Chętnie poproszę o wysłanie na mój e-mail, lub o linka :)

Co do samego koncertu, było jak zwykle bardzo pozytywnie, kto chciał, to mógł się wyskakać - chociaż maksymalnie mogło być na oko z 40 osób ;)

3
Rozrywka i Kultura w regionie / Sylwester 2012/2013
« dnia: Grudzień 14, 2012, 22:33:43  »
Czy ktoś mógłby napisać jakieś propozycje na spędzenie tegorocznego Sylwka, prócz oferty hotelu Dobosz, bo ta jest mi znana? :)  Para po czterdziestce chciałaby się w końcu pobawić :) Pozdrowienia!

4
Szukałam tematów z podobnym wątkiem, ale nie znalazłam, więc zakładam nowy.

Czy ktoś może polecić jakieś miejsce, w którym można  fajnie spędzić czas z okazji 18-tki? Chodzi mi szczególnie o miejsca takie jak pizzerie czy kluby, bo impreza ma się odbyć w listopadzie, gdzie na pewno nie będzie tyle słońca aby móc siedzieć wygodnie na dworze. Wstępnie osób ma być 30. Dobrze byłoby, jakby koszta też nie były za wielkie, tak do 1000zł max.
Aha, czy ktoś wyprawiał imprezę w Pizzerii "Palermo" na ul.Grunwaldzkiej? Chciałabym się spytać jak wyszło i czy jedzenie było ok.

Z góry dziękuję za wszystkie pomysły!

5
Edukacja / [Police] Polickie gimnazja - które polecacie?
« dnia: Luty 22, 2010, 21:23:26  »
Moja siostra niedługo zakończy naukę w szkole podstawowej i ma dylemat, do którego - zaznaczyła polickiego-  gimnazjum pójść. Jest z rejonu Gim 1, ale  zastanawia się nad Gim2. Nauczyciele proponowali jej gimnazja szczecińskie - podobno o wyższym poziomie (uczy się naprawdę wzorowo : średnia w ubiegłym roku: 5,7, start w  konkursach matematycznych i humanistycznych- chyba wszystkich!...) Niestety uparła się, że chce się uczyć w Policach. Dlatego doradzano jej, by wybrała  "dwójkę".  Kiedy ja  byłam w gimznajum, słyszałam calkiem inne zdania o tej szkole : łobuzy,  niski poziom nauczania (ale może to tylko plotki?) Osobiście uczyłam się w Gim 1 i siostra również chce tam pójść, jednak teraz o tej szkole twierdzą, że "nie jest jej warta". Co o tym myślicie, czy to prawda? Którą szkołę można jej polecić?

Strony: [1]