Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - matrixus

Strony: [1]
1
Witam we wrześniu biorę ślub i poszukuje dj lub kogoś kto się zna na zrobieniu mixa piosenek na pierwszy taniec weselny. Proszę o kontakt mailowy mateusz-krys@wp.pl

2
Tematy różne / [Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« dnia: Maja 30, 2011, 21:19:24  »
Czy ktoś zna przyczynę wyłączenia prądu w sobotę (28.05.2011) oraz dziś czyli w poniedziałek (30.05.2011) pogoda była ładna zero wichur a prąd wyłączony od godziny 9 do 15. Czy może jednak to wina wynikająca z przestarzałych lini wysokiego napięcia? Kto za to jest odpowiedzialny?

3
Tematy różne / [Trzebież] Głupota dzieci w Trzebieży
« dnia: Kwietnia 22, 2011, 22:49:00  »
Dziś po godzinie 14 grupa dzieci z Trzebieskiego gimnazjum wyciągnęła na drogę betonowy słup od płotu na drodze na ulicy Leśnej w kierunki plaży nie można było przejechać samochodem. Chciałbym tylko dodać ze wszystkich sprawców znam jeśli ktoś uszkodził auto na tym słupie prosze pisać to zgłosimy i odpowiedzą za to.

Strony: [1]