Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jan z nerką

Strony: [1] 2 3 ... 64
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 08, 2024, 07:19:31  »
Pora zacząć głośno mówić i manifestować jeśli chcemy powrotu płynności firmy. Czemu związki nie organizują głośnych strajków chociażby w stylu górników?
Tylko robiąc hałas można uratować tą branżę.
https://businessinsider.com.pl/biznes/branza-chemiczna-przygotowuje-manifest-najwyzszy-czas-zeby-powiedziec-dosyc/ldeb8kt
To trwa zbyt długo albo głośny sprzeciw wobec unijnego niszczenia przemysłu, powinny być głośne zadymy włącznie z paleniem opon pod decyzyjnymi instytucjami. Dziwię się temu spokojowi społecznemu wobec niszczenia przemysłu.
Dziwię się wysokim wynikom wyborczym w naszym województwie szkodnikom popierającym europejski kołchoz.
Serio to taki trudny temat aby zablokować napływ wschodnich tańszych nawozów do Europy przy toczącej się wojnie i pseudo sankcjach? Przecież to są jakieś jaja.
Ważne, że PiS nie rządzi i ludzie się do siebie uśmiechają.
Wróciła demokracja, a żołnierze giną od dzid dzikusów. Ciesz się.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 27, 2024, 05:55:03  »
Bo tak działa zielony ład, ratujemy świat ograniczając emisję że dym z komina będzie leciał w Afryce a nie w Europie. Czego tu nie rozumieć. Z drugiej strony ciekawa sprawa że ponad dwa lata można ściągać nawozy ze wschodu pchając w kieszenie rosyjskich koncernów nawozowych. Brawo Europa. Agentura rosyjska i wpływy wschodnie mają się bardzo dobrze w Europie skoro brak jest osób decyzyjnych aby to zakończyć.
No a co Ty myślałeś,przecież tam w tej Brukseli to w nie jednego europosła kieszeni siedzi Rusek. Te bałwany z UE sami zajeżdżają europejską gospodarkę...ja mam tylko nadzieję,że te wybory które będą doprowadzą do tego,że coś się tam zmieni...chociaż żeby tak się stało to by chyba musiał nastać jakiś kataklizm. Generalnie to jesteśmy głęboko w czarnej dupie ,nawet bardzo głęboko bym powiedział.
Ty myślisz, że ten śmieszny parlament o czymś decyduje? xD

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 24, 2024, 06:49:17  »
Ciekawa sprawa, że nie mamy bezpośredniego dostępu do naszych pieniędzy. Problem, z którym ja się wczoraj spotkałem jest dziwny bo po podaniu nr PESEL Pani mi powiedziała, że nie ma mnie w bazie. Dzwoniłem do TFI PZU bo to ta jednostka odpowiada za składki PPE.

A ktos w ogole dostal to pismo z podsumowaniem srodkow w tym roku??? Zawsze przychodzilo a poki co nie ma
Rudy już zabrał. Nic nie ma.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 23, 2024, 17:01:00  »
Ważne, że PIESEL będzie.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 23, 2024, 05:51:22  »
Przecież Tusk i tak to zabierze, jak OFE. Trzeba będzie mieć skądś hajs dla inżynierów i lekarzy przypływających na pontonach z paczki po chipsach. Co Ci za różnica ile tam masz?

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 18, 2024, 10:05:59  »
Tak, dla Zakładów Chemicznych Police największym problemem jest to, co dzieje się na rynku nawozów, amoniaku. Jeśli ktoś tego nie rozumie to proponuję poczytać prasę branżową. Jeśli polimery będą luksusowo produkować produkt prime, będą zarabiały etc a nadal nasze problemy (nawozy zza wschodniej granicy, napływ taniego mocznika itd) wymuszą drastyczne kroki co do naszej (zakładów) przyszłości. Dlatego proszę się martwić naszą sytuacją.
Największym problemem jest Lewica w polskim i europejskim parlamencie, na którą Pani głosowała.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 11, 2024, 23:22:05  »
Czyli taka Korea Północna lub Rosja?
Kolega widzę nie zrozumiał.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 11, 2024, 18:32:31  »
Polska powinna powrócić do króla i skończyć z demokracją i z parlamentaryzmem raz na zawsze. Tylko wtedy mamy szanse stać się fajnym krajem, gdzie naród będzie szanował władze a władza naród i wspólnie wypracowany kapitał będzie służył całemu społeczeństwu jako owoc wspólnych wysiłków. Kurcze pieczone. Socjalizm i demokracja to najwięksi wrogowi starych idei, na których były budowane pierwsze plemiona i później całe narody, którym przewodzili zawsze królowie. Hah, dlaczego tak? ? Ponieważ to leży w ludzkiej naturze, a demokracja zburzyła ten porządek. Człowiek to istota stadna i potrzebuje przywództwa z prawdziwego zdarzenia, a nie namiastki która się zmienia co cztery lata i którą oferuje, haha, ta wasza ulubienica -demokracja. Władza ma być  blisko ludzi, a dobra władza rządzi aż do śmierci króla i rozumie ludzkie problemy, bo sama jest człowiekiem.. i ludzie to szanują i nawet ją wspierają. Dobra władza nie nosi boskiej korony we własnych oczach i nie wymusza pokłonów pod karą śmierci. Dobra władza nie ma obsesji na punkcie ekspansji terytorialnej i nie wyciąga ręki po cudze królestwa, a tym bardziej po całą Ziemie.  Naturalny szacunek innych ludzi do króla jest dowodem dobrej władzy króla. Dobry król należy do narodu, któremu przewodzi i się utożsamia z jego losami, lecz nie ulega jak chorągiewka pod naporem byle komu z byle powodu. Dobry król przechadza się swobodnie  wśród swojego narodu i nie boi się, że ktoś mu napluje w gadzie oczy.

Król, doradcy (najlepsi z narodu) i zarządcy kapitałem narodowym mogąc przywrócić normalny bieg wydarzeń narodowi, który został sponiewierany przez lata rządów socjalistów przebranych za demokratów. Dla zwolenników demokracji niech stanie się jasne, że monarchia jest bardziej demokratyczna niż ten twór, który tak bardzo lubisz, czyli obecny ustrój, w którym nie masz nic do gadania poza wrzuceniem kartki papieru.
Paradoks. xD Żadne spółki skarbu państwa, żadne inne reformy tu nic nie zmienią. System trzeba kompletnie odinstalować  i zainstalować nowy (stary), który jest bliższy ludzkiej naturze i na tym gruncie budować kraj. Wojna (jeśli kiedyś wybuchnie) będzie ku temu okazją, by zmienić ustrój  z demokratycznego na monarchie. Nie wolno żyć przeciwko własnej naturze. Ucz się od zwierząt, skoro własnej mądrości nie masz.

Jesteś starszą kobietą i spotykasz prezydenta i mu coś mówisz "panie prezydencie mam taki a taki poważny problem" to on cie oleje i powie, że nic nie może. Nawet się nie zainteresuje jeśli nie będzie to okres wyborczy i nie będzie kamer w okolicy. Zatem nie masz żadnej realnej władzy nad sobą. Jesteś jak mrówka, która nie ma królowej.

Ludzie lubią być rządzeni, lecz mądrze z poszanowaniem ich podstawowych praw i to jest bardzo ważne, aby byli rządzeni. Aby czuli, że mają władze, która jest realna i jest sprawczą siłą, która potrafi coś realnie zmienić w ich życiu i zainterweniować, gdy to konieczne. Nie znaczy, że ma niańczyć. Ona ma być, abyś nie był sierotą dosłownie i w przenośni.
Amen.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 11, 2024, 07:38:55  »
Janusz bez nerki hehe. Widać że ty chyba dalej niż 1 gimnazjum nie zaszedłeś.
Jak dorośniesz, to zrozumiesz.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 10, 2024, 22:22:59  »
Haha. Czekałem na te argumenty. Kto rządzi tym zakładem? Partia , która rządzi też całą grupą i całym krajem. Mają też chyba swoich ludzi w europarlamencie, prawda? To oni mają taką moc, żeby wszystko zatrzymać. Potrafili po nocach przegłosowywać to co im pasowało. Gdyby chcieli to żaden nawóz i zboże ze wschodu by tu nie wjechało. Nie raz podkreślała pani, że jest taka proeuropejska. Jeżeli dalej pani nie widzi tego, że to nic dobrego, to chyba nie ja mam krótkowzroczność.Chce pani oszczędności. Proszę bardzo. Temat wałkowany od lat . Likwidacja spółek. Wszystkich. Multimilionowe oszczędności. Ludzi którzy chcą zostać na stanowiskach fizycznych, zostawić na ZCH. Reszta co nie chce pracować, za bramę. Likwidacja zbędnych stanowisk umysłowych, których jest pełno. Przetrzymywanie kolesi, którzy za dużo wiedzą i nic nie robią, za sporą kasę. No i remonty. Wie pani ile kosztuje zatrzymanie, uruchomienie, likwidacja urobku itd., na instalacjach? Dużo. A jak instalacje są tak rozpieprzone, że awarię są co chwilę, to koszty też są duże. Sporo reklamacji, bo materiał do dupy itd. Remonty, remonty i jeszcze raz remonty.
Likwidacja spółek xD
Ten nierząd tworzy chyba 11 partii. Wszystkich chcesz upchnąć w jednej spółce? Śmieszy mnie podejście naiwnych ludzi, że spółki państwowe będą działać na zdrowych zasadach. xD ja też tak myślałem w gimnazjum. 1 klasie.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 10, 2024, 21:45:20  »
Zgadza się.
Przypominam, że Pani głosowała na Lewicę, która to jest wręcz opętana Zielonym Ładem.

Post Merge: Maja 10, 2024, 21:47:00
Co za krótkowzroczność. Dzisiaj kupują tańszy nawóz, chemia się wykrwawia. Jak dojdzie do likwidacji przemysłu chemicznego wtedy ceny wzrosną i będzie płacz, płać i chleb po 40 zł.
Na jakiej podstawie wzrosną?

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 10, 2024, 21:41:56  »
To źle, że rolnicy z całej Polski mają tańszy nawóz, przez co mogą wyprodukować tańszą żywność dla całej Polski? Czy rolnicy z całej Polski mają kupować droższy unijny nawóz i produkować droższa żywność dla całej Polski, żeby parę tysięcy ludzi z Polic miało pracę?

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 09, 2024, 19:53:00  »
Jakie to publiczne, jak to 6 osób czyta.

Post Merge: [time]Maja 09, 2024, 19:54:34 [/time]

Pani Aniu, a tak kontynuując wątek sprzed kilku tygodni, na jakiego burmistrza Pani głosowała?

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 09, 2024, 10:19:13  »
I cyk po cichaczu 1/3 premii out. Polityka naprawcza na 100%.
A zainteresowałeś się tym ? W kwietniu było mówione , że będzie 70% , a wcześniej było 100%
Tusku musisz. A to dopiero początek. Nie żal mi Polic, bo w większości poparli Ryżego kłamce.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 30, 2024, 21:02:21  »
No to oficjalnie GA Police 1070 milionów straty netto za 2023 rok.
No to oficjalnie 5lat bez podwyżek premii itp. o ile zakład będzie istniał bo biorąc pod uwagę wzrost cen gazu i prądu to może być z tym różnie...w sumie z załogą też może być różnie, bo za te marne grosze to nie wiem czy ludzie nie zaczną wypierdalać z tego posranego kraju na zachód , z racji tej iz po prostu nie będzie ich stać na normalne funkcjonowanie. Taka piękna uśmiechnięta polska nam się szykuje. 10 lat temu wszyscy wyjeżdżali bo największe bezrobocie i znowu ku temu zamierzamy. HURRA najważniejsze że PiS nie rządzi.
Ale ty naprawdę nie rozumiesz, że ta strata powstała w 2023 roku czyli za czasów pis? XD
A wiesz, że za rządów Marka Belki wybrano Benedykta XVI?

Strony: [1] 2 3 ... 64