Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - marcelina

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 24, 2020, 18:01:38  »
No ok. Skoro jestem taka głupia i nierozumna to proszę mi powiedzieć dlaczego zamykają lasy?

2
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 24, 2020, 14:00:45  »
No to włącz sobie tv i posłuchaj. Zgromadzenia do max 2 osób. Powyżej mandat 5 tys.

3
W komunikacji miejskiej ma być co 2 krzesło wolne. Kto będzie to kontrolować?

4
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 24, 2020, 13:35:15  »
No i skończyły się wasze rodzinne spacerki. Do 2 osób można się poruszać. Kiedy dotrze do was że to nie żart?

5
No kierowca nie może sprzedawać biletów wedle wytycznych. Tak samo jak musi być wyłączone ogrzewanie a autobusy wietrzone. Pierwsze drzwi oczywiście niedostępne . Według mnie też absurdem są linie pracownicze i pobieranie pieniędzy za bilety. To gdzie logika w braku sprzedaży jednego czy 2 biletów na zwykłej linii? Skoro reżim to reżim. Przecież linia pracownicza kontakt z pieniędzmi ludźmi jest o wiele większy niż taki jak ma kierowca z innej linii... Widać jak dba się o pracowników zch oraz sppk. Ale... Kasa musi się zgadzać nie ważne jakim kosztem dla ludzi. Kierowca sprzedający bilet robił to na własne ryzyko. No cóż.... Najwidoczniej ma podejście jak dużo  spacerowiczów. Dzisiaj spojrzałam przez okno. Na palcu zabaw bawilo  się dużo dzieci.

6
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 16, 2020, 10:39:34  »
Ja się nie nakręcam. Też mam swoje pasje. Biegam, ćwiczę. Jesteśmy z mężem aktywni ale czasami warto zrezygnować na jakiś czas z tego dla dobra ogółu.  Widziałam jak moje dziecko walczy o życie nie było wiadomo czy będzie wśród nas. W środku nocy jechałam z sparaliżowanym noworodkiem do szpitala. Kilkukrotnie mi się zatrzymała ratowałam ja. W przedszkolu dziecko kaszlnie a ona ma zapalenie płuc. Nie na odporności od urodzenia bierze leki. Takich dzieci jest więcej. Ja po prostu trzeźwo myśle. Muszę ją chronić jak tylko mogę. I proszę mi uwierzyć jakbym panikowała to od małego córka chodziłaby w stroju ochronnym a nie żyła jak każde inne dziecko. Więc jak ktoś kichnie musiałabym mieć wielkiego pecha... Będąc w ciąży  też nie sądziłam że dotknie mnie coś takiego. Bo czemu niby ja ? Na tylu ludzi na świecie?? Staram się myśleć o wszystkich a kupa dzieciaków na dworze na skejt parkach i boiskach to brak wyobraźni rodziców i lekceważenie powagi sytuacji. I nie pisze tego żeby się żalić tylko po to żeby  niektórzy zaczęli myśleć nieco szerzej i dalej niż czubek własnego nosa

7
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 16, 2020, 09:12:20  »
Wczoraj skate park pękał od ilości młodzieży.... Ja jednak też jestem zdania zostań w domu. Jest teraz na prawdę wiele możliwości i spędzania super czasu z dziećmi. Nawet przechodząc obok kogoś możemy się zarazić. Ja niestety mam bardzo niebezpieczną pracę kontakt z ludźmi różnego pokroju. Nie ukrywam boję się że mogę zarazić własne dziecko które od urodzenia jest poważnie chore. Więc ludzie proszę was dbajcie o swoje dzieci. O to aby nie przebywały z innymi. Na spacer mijajac innych. Łatwo się zarazić. Ale spacer do sklepu i obwieszony wózek małego dziecka torbami lub wypuszczanie młodzieży na skate park... No sorry. Podchodząc tak nie zwalczymy rozsiewania wirusa. Ale rozumiem jesteśmy ludźmi wolnymi i nikt nie powstrzyma nas od wychodzenia z domu... Tylko warto pomyśleć o innych. Np o takich jak ja. Muszę wychodzić do pracy po drodze mogę od kogoś załapać wirusa. Ja zdrowa przejdę go łagodnie. Moja mała córka może umrzeć. I nie przesadzam.  Rodzic zdrowego dziecka może nawet nie wiedzieć że jego pociecha ma KoronaWirusa bo przyjedzie to bezobjawowo. Rodzic chorego dziecka nie ma tego przywileju.

8
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marzec 15, 2020, 17:17:59  »
Tak się zastanawiam. Skoro panuje takie zagrożenie. Wszędzie trąbi się i tym aby wiedzieć w domu. Nie musisz wychodzić ? Nie rób tego! A tymczasem w Policach życie tętni pełna parą. Całe rodziny wychodzą na spacery, jak dzieci w wózkach większe obok na rolkach, hulajnogach no i nasza młodzież. Ja jako matka chronię swoje dziecko i postępuje zgodnie z wytycznymi. Ja przepraszam ale co Ci ludzie mają w głowach? Powinny posypać się mandaty. Pewnie myślą że ich to po prostu nie dotyczy. Nie dbają o swoje i cudze życie. A dziadków z wnuczkami  ... Full. Gdzie też mówi się o tym że dzieci są dla starszych osób zagrożeniem. Tak więc gratuluję tym wszystkim spacerowicza braku odpowiedzialności za życie własnych rodzin.

9
W związku z Korona Wirusem zaczęto mówić o tym co robi się dla pasażerów. Mam na myśli otwieranie drzwi przez kierowcę by nie używać tak zwanego ciepłego guzika. Idąc tym tokiem myślenia to może nie dotykajmy poręczy, biletomatu, siedzeń ? Była mowa o wietrzeniu autobusów i częstszym myciu. I tu się pojawia moje pytanie a co z kierowcami ? Przecież to oni siedzą po  10h z zarazkami. Ludzie kichają, smarkają. Brudni bezdomni to codzienność. Brak środków bakteriobójczych dla prowadzących pojazd. Przecież na kierownicy też jest od groma zarazków. Może warto by było w końcu o nich zadbać? W Krakowie zrobili fajną rzecz. U nas też by się przydała.


Znalezione obrazy dla zapytania: wroclaw autobus koronawirus strefa kierowcy


Tak samo jak sklepy. Mówi się o dezynfekcji wózków itp. a co z Kasjerami ? Kto myśli o tym, że muszą wszystkiego dotknąć i mają bliski kontakt z klientem ? NIKT! Bo najważniejsi są pasażerowie i klienci... 

Strony: [1]