Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Miszand

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 18, 2017, 05:19:02  »
Proponuję zlikwidować darmowe posiłki.
Nie będzie marudzenia.

Widać w temacie jesteś. Przecież tego chcemy. Likwidacji paczek i zamiany na karty. Bo raczej jakości się nie poprawi.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 17, 2017, 23:52:22  »
Czyste marnowanie pieniędzy. I też myślę, że nic się nie zmieni, dalej będą paczki, z których połowa lub więcej zawartości dokarmia szczury, myszy i koty zakładowe.

Ale bądźmy wdzięczni związkom zawodowym, gdyby dogadali się z Ruchem Ciągłym to temat byłby załatwiony.

Nie ma co się oszukiwać. Wedlug mnie jakoś glówny spoleczny inspektor pracy powinien zadziałać. Doskonale zna sytuację i wyniki ankiet odnośnie posilków. Skoro Pan Rogowski nie widzi problemu to dalej będziemy badziewie jedli. Jak widać głłwny SIPowiec nie ma najmniejszego powodu żeby interweniować w tej sprawie. Sam najwidoczniej paczek nie dostaje. Chyba że nie interweniuje bo ...?

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 11, 2017, 22:38:34  »
Ten dalej swoje...

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 09, 2017, 21:07:10  »
Anna Tarocińska wygrała wybory. Gratuluję wyniku i załodze dobrego wyboru :)

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 02, 2017, 21:03:16  »
Lolek ten KOWALSKI raczej nie był na żadnym wydziale..nawet chyba nie wie gdzie są. Według mnie to nie zna ani struktury organizacujnej firmy ani co gorsza ludzi których mu nie opłacalo się znać. Gardze takimi.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 02, 2017, 20:56:21  »
KOOWALSKI nie odpowie na żadnego z waszych postów to jasne. Widać że to pismak magazynu polic.Tak jak napisałem wczesniej..zaklady zerwaly z nim umowe albo się skonczyła, rafalek też już nie ma jak pomóc bo przecież wczesniej to pewnie przynosił profity a teraz już kura jaja złotego nie znosi. To sobie kozła ofiarnego znalazł w postaci Tarocinskiej. Dziwie się że w ogole A.Tarocinska odpisuje temu gosciowi. Jak dla mnie to bez sensu jest prowadzic rozmowe z tym typem. Nakręca go tylko to ze ktos mu odpisuje. A bankomacik zamkniety i szuka winnych. Weź się chlopie do roboty i jak widać szperasz po sieci szukajac informacji ktorymi probujesz zablysnąć. Za cieńki żeś pan jest na takie rozmowy i jak widać nie masz chlopie najmniejszego pomyslu jak wykorzystać informacje które posiadasz albo które podrzucają tobie fachowcy od robienia gnoju. Coś mi mówi że piszesz to co ci każą...albo za co ci płacą.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 02, 2017, 10:20:42  »
KOOWALSKI informacje podane jak przez redaktora.Co tak bronisz poprzedniego prezesa? A mnie dalej interesuje jaki masz wklad w magazyn policki bo raczej jak ktos gdzies wyczyta to nie przywiazuje wagi do tego czy to nowa szata graficzna czy nawet pisanie nazwy z dużych liter. Tym bardsiej ze omineleś wątek w ktorym poruszyłem ten twmat. To jak dowiemy się co łączy KOOWALSKIEGO z magazynem polickim ? Skad u ciebie takie informacje skoro nawet na zakladach nie pracujesz.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 01, 2017, 22:07:59  »
Panie "Janie" KOOWALSKI a Pan żeś przypadkiem nie jest właścicielem tego nowego magazynu polickiego ? Bo jesli tak to wiem skąd ta żółć. Zaklady wypowiedziały kontrakt na usługi reklamowe więc źródełko wyschlo to teraz żółcią chcesz pan forum zalać. Trochę żałosne.

9
Tematy różne / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 24, 2017, 21:08:55  »
Jak ma byc taka forma dyskusji prowadzona to może admin niech zbanuje także usera KOOWALSKI czy może adminowi odwagi brakuje?

10
Tematy różne / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 24, 2017, 20:41:14  »
Benny2002 czy ty sam z siebie jesteś taki czy ktoś Ci za to płaci.
Admin dlaczego zostało zbanowane konto SPOKOJNIE?

11
Tematy różne / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 24, 2017, 20:01:12  »
SIPGA też wydaje mi się że SPOKOJNIE pisze rzeczowo.
Widać, że Zieliński z Rogowskim chcą za wszelką cenę wygrać. SPOKOJNIE jestem z Tobą. Przeciw cenzurze.

12
Tematy różne / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 23, 2017, 20:11:48  »
Dobry wieczór
Do Miszand:
Dowodów ci u nas dostatek. Zanim jednak je zamieszczę to chciałbym dać szansę na wyjście z szafy kandydatowi Solidarności. Na miły początek, może opowie nam, co robił 1988 roku...?
Poza tym, cieszę się, że wywołałeś do odpowiedzi przewodniczącego Solidarności. Pozwolisz, że zadam jemu, również w Twoim imieniu, kilka pytań.

Panie Przewodniczący Solidarności:
1.Czy kandydaci waszej organizacji związkowej przechodzą jakikolwiek proces weryfikacji czy raczej szukacie kandydata na zasadzie łapanki?
2.Jakimi kryteriami kierujecie się przy wyborze osoby, reprezentującej wasz związek zawodowy?
3.Czy to normalna praktyka, aby Solidarność w wyborach do Zarządu wystawiała zasłużonego działacza ZSMP?
4. Jak interpretować Pańską systematyczną obecność przy różnych pomnikach chwały Solidarności w kontekście poparcia byłego członka ZSMP przez pański związek zawodowy?
5.Czy władze centralne i regionalne Solidarności wiedzą, kto reprezentuje Solidarność w wyborach do Zarządu GAZCh Police SA?

Proszę o pochylenie się nad treścią powyższych pytań i o udzielenie rzeczowych odpowiedzi.

Pozdrawiam.


No to wobec tego czekamy na odpowiedzi.

13
Tematy różne / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 23, 2017, 18:42:56  »
Dzień dobry....
Nadal żyjemy w dzikim kraju, gdzie znajomości gwałcą kompetencje.
Wciąż żyjmy w kraju, gdzie np.przewodniczący Solidarności z Zakładów dorabia w Radzie Nadzorczej polickiego PEC-u (spółka gminna), gdzie zasłużony działacz ZSMP staje się twarzą Solidarności (slychać smutny chichot historii) i może być, o zgrozo!, przedstawicielem Załogi w Zarządzie.

Wystarczy otworzyć albumu wstydu, wydany z okazji 50 lecia istnienia Zakładów i zobaczyć, czy niektórzy "zasłużeni"  przeszli do historii. Nie przeszli. Nadal chcą dzierżyć władzę. Za komuny, za Jałosińskiego i dzisiaj. Nie ma znaczenia kolor władzy. Nie ma znaczenia istnienie moralności i pojęcia wstydu. ....
P.S. Dobra rada dla młodzieży: zacznijcie chodzić w pracy w kapciach. Może wówczas wasze zdjęcie ozdobi jakiś kolejny album...

Pozdrawiam.


SPOKOJNIE twierdzisz że Rogowski to działacz "ZSMP" czyli Młodzieżowej Przybudówki PZPR ? Bo jeśli tak to już są raczej poważne może nawet oskarżenia. Ciekawe co na to Pan Zielinski. Masz na to jakieś dowody że tak zapytam ?


14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 14, 2017, 17:25:03  »
Wynik 50% jest dla Rady wiążący czyli muszą powolać. Wedlug par 23/2  uznaje się osobę ktora otrzymała największą ilość glosów. W tej sytuacji RN moźe powołac kandydata ktory otrzymał największą ilosć glosów ale nie musi.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 14, 2017, 13:20:55  »
Dobra ale ja dalej o tych ubraniach bo troszke mnie to ciekawi. Po prostu są zimowe nowe ubrania do pobrania w magazynie ale mimo pełnej rozmiarówki jakoś nie ma zbyt wielu chetnych na nie. Co ciekawe osoby ktore pracują na mrozie nie raz same po prostu nie chcą zabbać o siebie pod tym wzgledem mimo ze mozliwosc mają ale oczekują posiłku regeneracyjnego ciepłego. Wiadomo ze przy odpowiedniej temperaturze i czasie pracy im się taki posilek nalezy. Ale pytanie czy może przelożony wymagać od pracownika noszenia ubrania zimowego? Zmarzniety pracownik potrzebuje wiecej energii i wysilek energetyczny wzrasta z winy kogo?

Strony: [1] 2 3 ... 7