Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - moto

Strony: [1] 2
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 13, 2023, 08:24:33  »
Gmina odpowiada za wszystko co państwowe na jej terenie.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 12, 2023, 23:44:52  »
To, że polimery muszą wyłączyć ten huk jest jasne i oczywiste, daję max 3-4 miesiące i będą protesty i zamieszki. Sam zamierzam pozwać gminę, to normalne.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 07, 2023, 19:02:34  »
Babcia mieszka w Policach od 1945 roku jako wojenny przesiedleniec, przestań manipulować januszowymi przykładami.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 07, 2023, 07:53:45  »
Nie wiem o jakich krzaczkach gadasz, ale nasze okolice nie różnią się niczym od innych małych podmiastowych miasteczek. No mamy w dodatku hałas, niszczone zdrowie i na bieżąco niszczone samochody przez zakłady chemiczne.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpnia 05, 2023, 01:07:29  »
Znowu piszczy i świdruje, nie idzie wytrzymać. Przecież to jakaś patologiczna abstrakcja.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 26, 2023, 21:26:27  »
To niech te wentylatory wyłączą, żyć się nie da, piszczy i świdruje w mózgu.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 26, 2023, 07:39:01  »
Coś od jakiegoś czasu strasznie non stop piszczy, nie da się wytrzymać, co to jest?

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 17, 2020, 20:55:44  »
Naprawdę cię nie rozumiem, w dzisiejszych czasach są możliwości, możesz wyjechać skoro Police ci nie odpowiadają. Przymusu mieszkania w Policach przecież nie ma.

Nie rozumiesz, bo jesteś mentalnym niewolnikiem, w takim stopniu, że jest to aż szokujące i przykre.

Coś niesamowitego.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 17, 2020, 17:10:06  »
To czemu kupiłeś/wybudowałeś tu dom?
Po co tu mieszkasz?
Fabryka istniała zanim się urodziłeś, więc sorry ale była tu pierwsza.
Nikogo nie bronie, też wkurza mnie pochlapane auto, kupiłem pokrowiec.
Zawsze można się przeprowadzić w Bieszczady, albo do Zamościa ( podobno fajnie )

Niewolniku, moja babcia jest przesiedleńcem, więc moja rodzina żyje w tym mieście dłużej niż jest ta komunistyczna fabryka.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 10, 2020, 20:17:15  »
Ehh i kolejne auto zachlapane tym szajsem.

I kolejna rozprawa i kolejne odszkodowanie.

Kiedy ogarną te trucie ludzi i totalne niszczenie wszystkiego w promieniu dobrych 25 kilometrów? Przecież tutaj powinno właśnie lądować wojsko z oddziałami chemicznymi, by sprawdzić tą gigantyczną katastrofę chemiczną. Kropki na autach = kropki wszędzie, kropki w roślinach, powietrzu, jedzeniu, piachu, pyle.

Oczywiście jakby to przeprowadzić od a do z jak w pierwszym świecie, to fabryka musiałaby być po prostu usunięta, wyparowana, a wszystko co z niej zostało w kasie, powinno być przeznaczonym na gargantuiczne odszkodowania za gigantyczne zniszczenia dosłownie całych polic. Ale mamy standardy sowieckie, gdzie lud ma gówno do gadania i niech robotaju i wpieprzaju kartofle.

Tak, na fotowoltaice również to mam, na całym dachu domu 280 m3 również, na domku ogrodowym itp. Ten zakład nie zarabia i nigdy nie zarobi tyle, by się wypłacać z odszkodowań, bo po prostu okręg +/-25 kilometrów kwadratowych jest dewastowany, czyli co roku niszczone jest już majątku za niezliczone pieniądze.

Czemu tylko nieliczni z tym walczą, a reszta siedzi cicho i jeździ zeżartymi autami, jakby były oblane benzyną, sprzedając je za bezcen?


11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 08, 2018, 15:44:29  »
Cytuj
Pani Aniu czy to prawda, że zakłady nie będą już wypłacać odszkodowań za lakier? A jeżeli nie będą, to jak to teraz będzie wyglądało.

Ale to nie zakłady decydują o odszkodowaniach. Moje auta są non stop syfione tym szajsem, non stop się sukcesywnie sądzę i teraz niedługo dojdzie również cały 3 letni nowy dach sporego domu. Pracownikiem nie jestem i nie ma to żadnego znaczenia.

Jak dalej będą tak zaciekle i bezsensownie walczyć, to kupię 30 samochodów i poczekam kilka lat, bo to jest jakaś kpina, by jakieś dziadowskie zakłady się wybudowały obok i niszczyły mi moje całe mienie. Ciekawe jak ten syf ma wpływ na zdrowie policzan i okolic.

12
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marca 18, 2018, 09:19:17  »
Cytuj
Sens tego zdania jest na bakier ze zwykłym zdrowym rozsądkiem. Żołnierz zgłaszający się na ochotnika do wojska nie może odpowiadać za czyny popełnione przez to wojsko po jego śmierci.
Cytuj


Przez te kilka miesięcy, gdy człowiek ten służył w tym wojsku, zdążyli oni wymordować dziesiątki tysięcy ludzi. Czytajmy ze ZROZUMIENIEM.

13
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marca 17, 2018, 16:56:25  »


>Drogi "moto" - pacyfisto!
Dziękuję za ten przymiotnik, aczkolwiek był absolutnie niepotrzebny, bo każdy normalny, dobry człowiek jest pacyfistą, to norma, nie wyjątek.
>Coś tam czytałeś, ale zdecydowanie zbyt mało. W bitwie nad Sommą (VII - XI 1916) Löns nie mógł uczestniczyć, bo zginął dwa lata wcześniej (IX 1914).


Napisałem:


jednym ze zbrodniarzy, którzy tworzyli trzon 111 armii piechoty, która później brała udział w zbrodniczych walkach nad Sommą.


Czyli tworzył armię(podczas wojny armia non stop zmienia swoich członków, bo to mielonki mięsa) która PÓŹNIEJ MIN. brała udział w degrengoladzkich walkach nad Sommą.


Czytajmy ze zrozumieniem.


>Czy z faktu, że ktoś poszedł na ochotnika walczyć za swoją Ojczyznę i cesarza wynika, że "był zmanipulowanym sadystą, psycholem i mordercą"?


To jest właśnie definicja zmanipulowanego psychola, sadysty i mordercy. 20% ludzi na polu walki w ogóle celowało w człowieka, a ten jeszcze się wyrywał, by za kaisera w pierwszym szeregu napaść wyprzedzająco na Francję.

>To były czasy, kiedy ludzie inaczej pojmowali patriotyzm, widząc w narażeniu życia chwalebne spełnianie obowiązku.

Człowiek jest taki sam, tamte czasy to były czasy normalnego, cywilizowanego człowieka, więc nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia. W 1 wojnie światowej nikt nie spełniał obowiązku. Wszyscy nawzajem niszczyli swoje ojczyzny jako jedne wielkie mięso armatnie.

Normalny człowiek walczył wtedy tylko dlatego, że sfanatyzowany psychol, morderca i sadysta z jego armii, zwykle kapitan czekał z załadowanym pistoletem, by mu strzelić w łeb w razie zawahania.

Dlatego te wojny, to tak absurdalnie okropne rzeczy i każdy uczestnik wojska napadającego, agresywnego, tego, które zaczyna tą wojnę, to automatycznie zbrodniarz.

>"Zmanipulowanym sadystą i psycholem" jest ten, który zniszczył zabytkowy obelisk pod Leśnem.


E tam, myślę, że to jakiś pierwszy lepszy tępak.


Forum ma jakieś poważne problemy u mnie z cytatami i robi bajzel, więc twoje cytaty oznaczone są >.

14
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marca 17, 2018, 14:45:05  »
On nie był reporterem wojennym, tylko odrzucił tą propozycję.

Jak wikipedia pisze

Cytuj
Mimo propozycji pracy reporter wojenny usilnie zabiegał o skierowanie na pierwszą linię frontu. Zginął w jednej z pierwszych akcji bojowych na froncie zachodnim we Francji.

Usilne zabieganie o pierwszą linię frontu wojsk, które zostały uznane za wojska wywołujące wojne, to zbrodnia. Dwa miesiące mordował/próbował mordować i został odłowiony. Był jednym ze zbrodniarzy, którzy tworzyli trzon 111 armii piechoty, która później brała udział w zbrodniczych walkach nad Sommą.

Okropne czasy i okropne ludzie. Ktoś, kto tak żywiołowo parł na pierwsze linie frontu nie mógł być normalnym człowiekiem, tylko był zmanipulowanym sadystą, psycholem i mordercą.

15
Sprawy bieżące / Odp: Zniszczenie Pomnika Hermanna Löns'a
« dnia: Marca 16, 2018, 14:33:52  »
Sam pomnik jest ok. Ale osoba, o której jest ten pomnik, to zbrodniarz wojenny od kaisera, który poszedł mordować za Kaisera ludzi we Francji. Po co niszczyć taki zabytek?

Strony: [1] 2