Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - TrzebieżCITY

Strony: [1] 2 3 ... 62
1
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marca 15, 2019, 10:27:56  »
Ja już od dłuższego czasu omijam polickie stacje i tankuję tylko w Przęsocinie. Benzyna i LPG bardzo dobrej jakości i osiągam na paliwie z tej stacji najlepsze osiągi jeżeli chodzi o przejechane kilometry na zatankowanym tam paliwie. Nawet Szczecin się nie umywa do przęsocińskiej stacji. Cenowo również jest różnica między polickim a przęsocińskim Orlenem.

2
Tematy różne / Odp: Inwestycja przy Orlenie- co powstanie?
« dnia: Lutego 04, 2019, 08:57:39  »
Moze Media Expert
Media Expert będzie przy Dom lux. Moja była firma stawiała im konstrukcje hali i właściciel Dom lux mówił, że własnie Media Expert będzie.

3
Polityka krajowa / Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« dnia: Lutego 03, 2019, 23:02:52  »
Kolejny folklor polityczny w stylu Palikota, Petru i Rewińskiego. Chwytliwe hasełka i obiecywanie wszystkiego, co tylko można. Za 4 lata odejdą w polityczny niebyt, w granicach błędu statystycznego. Walka z kościołem, aborcja na żądanie i zamykanie kopalń... Koncert życzeń i nic więcej. Pis tylko zaciera ręce, bo wybory w cuglach wygrają. Uczniowi Palikota nie wróżę kariery.

4
Turystyka / Odp: [Ogólne] Aleksander Doba
« dnia: Listopada 22, 2018, 18:51:32  »
Pan Doba stracił kompletnie wiarygodność w moich oczach. Nigdy więcej nie dam się nabrać na te patetyczne bzdety w jego wykonaniu. Pokazał swoim wyborcom pośladki i środkowy palec. TVN ma więcej do zaoferowania niż jakaś tam praca dla ludzi, w jakimś tam sejmiku. Dzięki takim "ludziom" jak Pan Doba nasze społeczeństwo dalej będzie miało gdzieś wybory. Poszli, zagłosowali i zostali wydymani, jak to mawiał klasyk. Dziękujemy Panie Doba...

5
Trudne tematy / Odp: Jak zareagować?
« dnia: Października 15, 2018, 19:19:39  »
Macie dzieci? Jaracie przy nich i opiekujecie się nimi? Wasza percepcja i refleks działa bez zastrzeżeń? Te heheszki delikatnie mówiąc są mało śmieszne.

6
Szanowna Pani Storczyk, nasze społeczeństwo niestety przypomina popcornowe pokolenie amerykanów. Małe wymagania i zadowalanie się "śmieciową" kulturą. Osobiście przeraża mnie to...

7
Trudne tematy / Odp: Coś o Trzebieży
« dnia: Marca 07, 2018, 16:11:45  »
Zapraszam serdecznie do ukochanej Trzebieży. Te plucie nie mające pokrycia w rzeczywistości polecam sobie w buty schować szanowna hejterko.

8
Zgadzam się z Wami. Prym wiodą żenujący stand- upperzy. Rzucanie mięsem i łapska w kieszeniach to znak firmowy. Czasy jednak zmieniają się strasznie. Chamstwo i tandeta niskich lotów... Gdzie czasy Pana Michnikowskiego, Kobuszewskiego i Gołasa? To se ne wrati...

9
Tematy różne / Odp: Zmiana nazwy ulicy
« dnia: Marca 02, 2018, 21:05:50  »
Odnoszę wrażenie Panie Andrzeju, że chodzi tylko  o to, żeby dowalić Małgosi. Za tym gniotem dekomunizacyjnym głosowało 438 posłów! Wojewoda jest tylko wykonawcą założeń tej ustawy. Ja mieszkam tylko 31 lat i również płacę podatki i jestem czynny zawodowo. O wcześniejszych sołtysach i ich aktywności, a raczej jej braku nie wspomnę, z samego szacunku chociażby dla nich samych.

10
Tematy różne / Odp: Zmiana nazwy ulicy
« dnia: Marca 02, 2018, 20:30:34  »
Mieszka Pan w trzebieży czy tylko lubi pochejtować?

11
Tematy różne / Odp: Zmiana nazwy ulicy
« dnia: Marca 02, 2018, 20:04:28  »
Co niby ma sołtys Trzebieży do tego? Proszę raczej podziękować mieszkańcom Trzebieży, mającym w tyłku zebrania sołeckie.

12
Tematy różne / Odp: Zmiana nazwy ulicy
« dnia: Lutego 09, 2018, 18:32:52  »
Dobra zmiana oczywiście wie, co dla Nas, mieszkańców Trzebieży jest najlepsze. To teraz do golenia ul. 26 kwietnia w Szczecinie i w Policach. Mieszkam przy ulicy WOP prawie 25 lat, od 31 w Trzebieży. Jedynym nagannym przypadkiem był patron trzebieskiej podstawówki. Wanda Wasilewska. Została usunięta, ale co przeszkadza nazwa WOP? Pojęcia nie mam. Nazwę ulicy zaaprobowali mieszkańcy Trzebieży. Nikt jej nie narzucił siłą.

13
Wybacz, ale jechanie z wyschniętą choinką w aucie lub na dachu jest troszkę mało praktyczne. Podejrzewam, że zbyt wielu mieszkańców Trzebieży nie będzie. Jeśli są fajne inicjatywy, to nic złego w powielaniu ich. Z korzyścią dla otoczenia.

14
KrP daruj sobie Twoje żenujące odpowiedzi. Nigdy nie piekłem kiełbasek nad żywicznym drzewem, stąd moje pytanie. Heineken- dzięki za odpowiedź :) To prawda, nigdy nie byłem, ale uważam to za super inicjatywę! Choinki nie walają się po osiedlach i jednocześnie dzieciaki mają super frajdę. Zadałem normalne pytanie, bez grama ironii i złośliwości. Podrzucę pomysł Naszej sołtys pod rozwagę. Może uda się to fajne przedsięwzięcie przeszczepić również na trzebieski grunt. Pozdrawiam!

15
Takie pytanko. Jak smakuje kiełbaska o smaku żywicy? :D

Strony: [1] 2 3 ... 62