Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - myrka007

Strony: [1]
1
Edukacja / dziecko nie dostało się do przedszkola
« dnia: Wrzesień 16, 2013, 12:09:41  »
Witam

Nasze dziecko chodzi od 2 lat do Urwiska na Bankowej, najpierw żłobek, teraz przedszkole i jesteśmy b.zadowoleni. Nigdy nie były tam stosowane zachowania opisane przez "samo zło". Dziecko chodzi tam chętnie i co kilka dni wraca z nowymi piosenkami i wierszykami. Polecam.

2
Edukacja / dziecko nie dostało się do przedszkola
« dnia: Czerwiec 19, 2013, 22:21:52  »
a angielski, rytmika i inne są już w cenie ?

3
Edukacja / dziecko nie dostało się do przedszkola
« dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:22:15  »
Niestety w tym roku nigdzie nie ma miejsc (wyż), z dyrektorką już kilka razy rozmawialiśmy. Prywatne przedszkole wliczając dodatkowe zajęcia wychodzi prawie 2 razy drożej :(

4
Edukacja / dziecko nie dostało się do przedszkola
« dnia: Czerwiec 19, 2013, 12:10:50  »
Witam

Moje dziecko nie dostało się do przedszkola (do grupy 3-latków) pomimo tego, że oboje z mężem pracujemy i mieszkamy na terenie miasta Police. Z tego co się zorientowaliśmy, takich rodziców (3-latków) jest ponad 20. Rozmawialiśmy już z naczelnikiem, ale ten rozkłada ręce.
Pytanie do rodziców, którzy mają ten sam problem : Czy rozmawiali z "Kimś" na ten temat i mogą się wypowiedzieć, ewentualnie można było by wspólnymi siłami spróbować problem rozwiązać ?

pozdrawiam
Marysia

Strony: [1]