Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Rozbiórka hoteli  (Przeczytany 20183 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:04:38 »
No tak. Zapomniałem. Azbest nas wszystkich pozabija. Tylko jeśli zaczęliby pracować intensywniej (a już w ogóle na 3 zmiany) to byłoby marudzenie, że spać nie dają. Tak źle i tak niedobrze.

CichyJoe

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 22, 2012, 15:10:46 »
Tyle lat ten chlewik stał i jeszcze do tego niektórzy mieszkańcy robili większy chlewik wokół budynków i nie przeszkadzało..

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 22, 2012, 23:04:20 »
wtedy tak nie śmierdziało i jakoś wyglądało, a teraz żenada
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline fafix

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 22, 2012, 23:15:25 »
kaskada rozumiem ze lepiej jakby to wszystko stalo dalej i zaczynalo samo sie rozpadac. Ciekawe co wtedy bys pisala ,,ze powinni byli to juz dawno rozebrac,,
,, Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni,,

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 22, 2012, 23:47:08 »
nie nie, ja teraz daje do zrozumienia, że lepiej by było gdyby w końcu wzięli się do roboty a nie [ciach!] jak do tej pory.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

mandarinegirl

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 01, 2012, 16:08:10 »
Firma ,która się tym zajmuje po jakimś czasie najzwyczajniej przestała wypłacać ludziom pieniądze za pracę, więc nic dziwnego, że pracuje tam 5-8 osób łącznie ze stróżem. Przecież nikt nie będzie robił za darmo, podobno mają na rozbiórkę pół roku czyli mają jeszcze czas;)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 02, 2012, 23:37:49 »
Teraz się trochę ruszyło.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

rozowe

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 09, 2012, 01:54:47 »
nie moga miec na zbozenie nawet jak ty to mowisz pol roku dlatego ze na ich miejsce wtedy nie powstana kolejne bloki jak bylo napisane maja powstac 3 bloki do 2014 a to jest nie mozliwe.i tak sie nie wyplaca ta firma co wziela ten projekt ;< moja firma miala wejsc od 1 lipca juz na budowe bloku mieszkaniowego i dupa nic w tym kroku tylko wolne mi przedluzaja ;/. co do hoteli maja swoje wady i zalety :)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 09, 2012, 06:30:52 »
Cytat: "rozowe"
nie moga miec na zbozenie nawet jak ty to mowisz pol roku dlatego ze na ich miejsce wtedy nie powstana kolejne bloki jak bylo napisane maja powstac 3 bloki do 2014 a to jest nie mozliwe.i tak sie nie wyplaca ta firma co wziela ten projekt ;< moja firma miala wejsc od 1 lipca juz na budowe bloku mieszkaniowego i pupa nic w tym kroku tylko wolne mi przedluzaja ;/. co do hoteli maja swoje wady i zalety :)

a teraz po polskiemu prosze bo nic nie kumam

mandarinegirl

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 09, 2012, 20:21:15 »
Jakim cudem mieliby rozebrać w półtora miesiąca te 2 hotele z tak zatrważającą ilością pracowników?

toksyczny

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 10, 2012, 19:12:20 »
Można by - widziałem jak wysadzają mosty i bloki. W trymiga. Póżniej tylko wykopać dołek , zepchnąć wszystko i zakopać. Tak na serio - widziałem jakie tempo pracy się utrzymuje na budowie. Marnie to wygląda. Może taki mają harmonogram. Zresztą gorąc z nieba się leje i do roboty nie ma chęci. Nawet kasków nie noszą:)

toksyczny

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 10, 2012, 19:12:52 »
Można by - widziałem jak wysadzają mosty i bloki. W trymiga. Póżniej tylko wykopać dołek , zepchnąć wszystko i zakopać. Tak na serio - widziałem jakie tempo pracy się utrzymuje na budowie. Marnie to wygląda. Może taki mają harmonogram. Zresztą gorąc z nieba się leje i do roboty nie ma chęci. Nawet kasków nie noszą:)

CichyJoe

  • Gość
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 10, 2012, 20:14:26 »
Cytat: "toksyczny"
Można by - widziałem jak wysadzają mosty i bloki. W trymiga.  


To byłoby dość trudne, biorąc pod uwagę, że budynki były wykonane w zasadzie z samego metalu (konstrukcja). Poza tym przygotowania do wysadzania pewnie trwałyby dość długo, bowiem trzeba wykonać obliczenia jakich sił użyć. To nie jest taki hop siup jak się niektórym wydaje. To żmudna procedura.
Kolejnym aspektem jest fakt, że to centrum miasta otoczone drogami i budynkami. Więc trzeba by było zamknąć ruch i ewakuować okolicznych mieszkańców, a to kolejny czas i koszta.
Przy wybuchu powstaje dużo odłamków, które trzeba posprzątać. A sam wysadzany budynek musi zostać sprzątnięty i zutylizowany. Więc co z tego, że wysadzenie hoteli trwałoby samo w sobie kilka sekund, jeśli przygotowania do wysadzenia i potem sprzątnięcia tego wszystkiego trwałyby pewnie tak samo długo, albo i jeszcze dłużej niż konwencjonalna rozbiórka?

Czasami wystarczy pomyśleć :)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 10, 2012, 21:40:27 »
konwencjonalna rozbiórka prze normalną firmę trwa dużo krócej ale jak nie płacą podwykonawcom to mamy takie kwiatki
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Rozbiórka hoteli
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 10, 2012, 23:16:27 »
Proszę nie lansowac pomysłów wysadzania czegokolwiek w centrum miasta, chyba, ze chodzi o wysadzenie pasażera z samochodu ;)

I proszę się tez nie martwić tempem prac. Wykonawca ma swoje terminy, które musi dotrzymać. Za przekroczenia terminów sa kary finansowe, dość spore.