Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chemiczki walczą o PlusLige!  (Przeczytany 43864 razy)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 25, 2013, 20:44:15 »
Cytat: "chemikfan"
Czekałem po zakupie kalendarza na siatkarki, chciałem zebrać autografy. Dowiedziałem się od znajomego, że siatkarki są na konferencji, której głównym tematem jest zaprezentowanie kalendarza... :D Oglądam, interesuję się siatkówką, ale jeszcze takiej głupoty nie widziałem.
 tekst Starego Zgreda nr 1
Cytat: "rbk"
Nie dostaliśmy ich.
Stary Zgred Nr 2
Cytat: "rbk"
Z tego kalendarza, to już nawet w Tarnowie się nabijają,
Stary Zgred Nr 3
Cytat: "Piotrek"
myślę że można to było zrobić o wiele lepiej
Stary Zgred Nr 4 - zrób lepiej,
Cytat: "milosz_mirski"
Nie wydaje się wam to dziwne.
stary Zgred Nr 5.

Poczytajcie swoje komentarze i zastanówcie się. Dziewczyny starają się, graja, raz lepiej, raz gorzej. Częściej lepiej. Są w plejofach. Wydano kalendarz - oryginalny, a nie kolejny w strojach topless. Jest poważny sponsor zdecydowany na finansowanie.Za chwilę będą grały w nowej hali. A tu same zgryźliki. Nic Was nie cieszy?

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 26, 2013, 13:13:21 »
,,NASZE CHEMICZKI" to były 2 lata temu.

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 26, 2013, 15:53:10 »
możesz jakoś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź NIKE?

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 26, 2013, 18:41:00 »
Cytat: "NICE"
,,NASZE CHEMICZKI" to były 2 lata temu.
Kolejny Stary Zgred. Dziewczyny, tak jak praktycznie każdy sportowiec czy zwykły człowiek zmieniają pracodawców. Ty też pewnie nie pracowałeś całe życie w jednej firmie. I Twoja firma to ta w której pracujesz i która zapewnia byt Tobie i rodzinie. Tak jest też z nimi. Jak grały z Aleksandrowem u nas to chciałem żeby wygrały, mimo tego że mam sympatię do Kwiatkowskiej, Kaliszuk i trenera Bujka, bo kawał pracy i potu wylały w Policach. Wyszło inaczej.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 26, 2013, 21:56:05 »
Cytat: "piotr S"
Cytat: "chemikfan"
Czekałem po zakupie kalendarza na siatkarki, chciałem zebrać autografy. Dowiedziałem się od znajomego, że siatkarki są na konferencji, której głównym tematem jest zaprezentowanie kalendarza... :D Oglądam, interesuję się siatkówką, ale jeszcze takiej głupoty nie widziałem.
 tekst Starego Zgreda nr 1
Cytat: "rbk"
Nie dostaliśmy ich.
Stary Zgred Nr 2
Cytat: "rbk"
Z tego kalendarza, to już nawet w Tarnowie się nabijają,
Stary Zgred Nr 3
Cytat: "Piotrek"
myślę że można to było zrobić o wiele lepiej
Stary Zgred Nr 4 - zrób lepiej,
Cytat: "milosz_mirski"
Nie wydaje się wam to dziwne.
stary Zgred Nr 5.

Poczytajcie swoje komentarze i zastanówcie się. Dziewczyny starają się, graja, raz lepiej, raz gorzej. Częściej lepiej. Są w plejofach. Wydano kalendarz - oryginalny, a nie kolejny w strojach topless. Jest poważny sponsor zdecydowany na finansowanie.Za chwilę będą grały w nowej hali. A tu same zgryźliki. Nic Was nie cieszy?


Piotrze S może tego nie dostrzegasz ale obecna drużyna to zlepek różnych siatkarek które grają w Policach wyłącznie ze względów finansowych a niektóre traktują grę w chemiku jako zawodniczą emeryturę. Jedynym spoiwem które łączy je z tą drużyną to kasa jaką mogą tu zarobić. Większość  zawodniczek "Chemika Police" nie mieszka nawet w Policach. To też o czymś świadczy. Dlatego nie należy oczekiwać od żadnej z obecnych zawodniczek takiej ambicji, woli walki czy zaangażowania jak chociażby od Kwiatkowskiej. I dlatego niektórym starszym kibicom i słusznie to się nie podoba.   Ponadto Piotrze S w play-offach.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 27, 2013, 20:41:21 »
Cytat: "franczeska"
Ponadto Piotrze S w play-offach
Ja już mejluję. Bralczyk pewnie za rok zezwoli. Miodek też.
Cytat: "franczeska"
obecna drużyna to zlepek różnych siatkarek
Tak jest obecnie wszędzie. W piłce, żużlu. W żużlu jest jeszcze tak, ze zawodnik w jednym sezonie występuje jednocześnie w lidze polskiej, angielskiej szwedzkiej i....... ile mu starczy czasu i zdrowia.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 10, 2013, 20:07:12 »
Po dwóch pierwszych spotkaniach w play-off Chemiczki prowadza z Budowlanymi Toruń 2:0(3:1, 3:2). Niedzielny mecz był zaciety i dostarczył kibicom wiele emocji i niepokoju.
Fajnie, ze dziewczyny sobie dobrze radzą. Teraz dwa mecze w Toruniu, potem ewentualnie jeszcze jeden rozstrzygający w Policach.

Szkoda tylko, że dodatkowych "atrakcji" meczowych dostarczyła kibicom wadliwa tablica świetlna. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę tablica migała, "gubiła" wynik, zwyczajnie, psuła się.

Ja tam sobie radziłem i sledziłem wynik na kartach na stoliku sędziowskim ale trochę wstyd, zeby w powaznych rozgrywkach, w rundzie play-off zdarzały się takie wpadki z tablica świetlną.

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 11, 2013, 12:30:59 »
Panie Grzegorzu a może tak by powiat lub gmina dały by OSiR'owi troszkę więcej pieniążków to i na nowa tablice by starczyło, a nie ta już od wielu lat stoi w końcu normalne ze się zużyje.
A mecz w Toruniu będzie jeden a nie dwa.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 11, 2013, 21:48:04 »
Dzięki za korektę z tym meczem w Toruniu. Wczoraj napisałem do opiekujących się stronką Chemika o opisanie na niej mechanizmów rozgrywek play-off. Zasad, ilosci meczów itp. Mam nadzieje, że takie info się pojawi.

Co do tablicy... prawdopodobnie w niedalekiej przyszłosci druzyna siatkarek przeniesie się do nowej hali przy Białej. W konsekwencji w hali OSiRu prawdopodobnie nie będa rozgrywane żadne pojedynki ligowe. Kupowanie nowej tablicy byłby więc marnotrastwem. Sądzę, że migocząca tablica to problem elektryczny i mam nadzieje, ze szybko zostanie naprawiony.
Pozdrawiam

tomaszpien1

  • Gość
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 11, 2013, 21:59:42 »
Cytat: "stugiewa"
Panie Grzegorzu a może tak by powiat lub gmina dały by OSiR'owi troszkę więcej pieniążków to i na nowa tablice by starczyło, a nie ta już od wielu lat stoi w końcu normalne ze się zużyje.
A mecz w Toruniu będzie jeden a nie dwa.


Niech wam da główny sponsor! Daje prawie 300 tyś na miesiąc to co to dla niego drobne na tablice. OD gminy i tak już dostaliście 40 tyś! Tylko po co? Skoro Azoty i tak wam dają MEGA kasę. A może kupicie tablice za ten 1% o który żebrzecie od ludzi? Niby na młode siatkarki! Niby nadzieje olimpijskie. Wstydu nie macie! OD gminy ciągniecie!

demon

  • Gość
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 12, 2013, 18:29:43 »
Drażni mnie to jak mówi się i pisze się "CHEMICZKI" ,przecież są to zawodniczki Chemika Police". "Chemiczki"-co to znaczy?

demon

  • Gość
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 12, 2013, 18:31:59 »

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 13, 2013, 09:01:29 »
To tak, jak się potocznie mówi na zawodników w innych druzynach: Pogoniarze, Legioniści, Wislacy.

Taka trochę nowomowa wyprodukowana przez komentatorów sportowych :)

demon

  • Gość
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 13, 2013, 18:36:52 »
Z tego co mi wiadomo to mówi się tak na kibiców :)

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Police] Chemiczki walczą o PlusLige!
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 25, 2013, 19:24:56 »
Weekendowe meczyki warte były obecności na Hali :rotfl: .
Super laseczki !!. Teraz w Krakowie - formalność ;-)
i FINAŁ :))))