Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880793 razy)

Offline Poszukiwaczprawdy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16905 dnia: Stycznia 11, 2024, 14:53:35 »
Pozytyw poznawczy jest taki, że zobaczą jakie korzyści (wymierne) są z Zakładów.  Ciepło.
Pani Aniu mam klika pytań, które ostatnio coraz częściej pojawiają się na zakładach.
Pierwsze czemu przed pracownikami ukrywa się informację o pojawieniu się KPMG ? Czy pracownicy dowiedzą się jaką decyzję podjęli ? Co z kredytowaniem lub całym zakładem ? Jeśli sytuacja jest tak zła, to mam do Pani kolejne pytanie czy w budżecie zarząd zabezpieczył pieniądze na wypłaty chociaż do końca roku ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16906 dnia: Stycznia 11, 2024, 15:25:00 »
Arkona-W poniedziałek jest spotkanie z organizacjami związkowymi.

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16907 dnia: Stycznia 11, 2024, 16:08:08 »
I tak to właśnie jest kopalnie w senegalu, sztuczne cycki, prywatne domy , silniki do motorówek i wiele innych kwiatków, miliony wywalone na tipiemy, złe zarządzanie (w tym najgorsze to utrzymywanie gapsu ) dojenie przez lata ( ja tu już pracuje 12 lat  jakoś 10 lat temu zaczął się tu taki prywatny folwark ze głowa małą ) obcinanie kasy na remonty  nawet jak zakład miał zyski i teraz kwik ze jest burdel xD  zajebiście  ja to sie zastanawiam czy Ci wszyscy dyrektorzy tak samo zarządzają swoim domem jak tym zakładem ? ( uprzedam już potencjalną odpowiedz Pani Ani  dyrektorzy  gówno robili żeby było lepiej potrafili tylko obcinać kasę na pierdoły a jak co do czego przyszło to nagle hur dur trzeba było wywalić 10X tyle bo się popsuło przez wcześniejsze nie zatwierdzanie zakupów ).  Za chwile zarząd stwierdzi ze robił co mogł i firma konsultingowa im doradziła ze trzeba zwolnić ludzi

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16908 dnia: Stycznia 11, 2024, 17:10:20 »
Szparagi czekają. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16909 dnia: Stycznia 11, 2024, 17:38:08 »
to wszystko dobrze wygląda na emitowanej przez TV Police serii filmików "Aktualności GA Police" - szkoda już na to kasy
mam wrażenie, że tą firmą rządzi przypadek, ponieważ brak jest jakichkolwiek decyzji
tego typu firmy powinny być odpolitycznione, prezesi i zarządy wybierane w drodze konkursu, testu
nikt z zarządu nie postawi się decyzjom rządzących, bo sam pośrednio dzięki tej czy tamtej opcji politycznej został powołany

zaraz nowy rząd powymienia ludzi, będzie przerzucanie win, a ci, którzy zostaną będą siedzieć cicho, aby dobrze płatnej pracy nie stracić (zrozumiałe)
dodatkowo polityka naszego Państwa też nie pomaga (koszty takie jak podatki czy najniższa krajowa w górę)
na socjale i drogi aparat państwowy gdzieś pieniędzy poszukać trzeba, dlatego to wszystko jest jak śnieżna kula i wszyscy tego skutek odczuwamy coraz bardziej

czy Ci wszyscy dyrektorzy tak samo zarządzają swoim domem jak tym zakładem ?
ktoś, kto nie prowadził działalności gospodarczej nie powinien pełnić funkcji od kierowniczej w górę!!!

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16910 dnia: Stycznia 11, 2024, 21:17:25 »
A ja teraz z innej beczki. Przyszła nowa ekipa rządząca ktora to teraz bedzie obsadzać rady nadzorcze spółek państwowych tu patrz zch police również.  I teraz tak sytyuacja finansowa naszej spółki za dobra nie jest ladnie mówiąc.  Przyjdzie za pewne do podjecia jakiś decyzji moze i nie do konca dobrych politycznie czyli zwalnianie ludzi i etc.. Moje pytanie taki czyja to bedzie wina ze zaklad ktora obejmie w takiej sytuacji finansowej nowy zarzad będzie musial podejmowac decyzje odnosnie zakladow? Pisu czy Po

Post Merge: Stycznia 11, 2024, 21:18:15
Zwracam uwage ze Pis rządził 8 lat

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16911 dnia: Stycznia 11, 2024, 21:40:18 »
A ja teraz z innej beczki. Przyszła nowa ekipa rządząca ktora to teraz bedzie obsadzać rady nadzorcze spółek państwowych tu patrz zch police również.  I teraz tak sytyuacja finansowa naszej spółki za dobra nie jest ladnie mówiąc.  Przyjdzie za pewne do podjecia jakiś decyzji moze i nie do konca dobrych politycznie czyli zwalnianie ludzi i etc.. Moje pytanie taki czyja to bedzie wina ze zaklad ktora obejmie w takiej sytuacji finansowej nowy zarzad będzie musial podejmowac decyzje odnosnie zakladow? Pisu czy Po

Post Merge: [time]Stycznia 11, 2024, 21:18:15 [/time]
Zwracam uwage ze Pis rządził 8 lat
Oczywiście, że PO. Myśl trochę.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16912 dnia: Stycznia 11, 2024, 22:55:00 »
Hołownia obiecał, że teraz w zarządach będą zasiadać wyłącznie eksperci, a nie partyjne pociotki. :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16913 dnia: Stycznia 11, 2024, 23:23:15 »
A ja teraz z innej beczki. Przyszła nowa ekipa rządząca ktora to teraz bedzie obsadzać rady nadzorcze spółek państwowych tu patrz zch police również.  I teraz tak sytyuacja finansowa naszej spółki za dobra nie jest ladnie mówiąc.  Przyjdzie za pewne do podjecia jakiś decyzji moze i nie do konca dobrych politycznie czyli zwalnianie ludzi i etc.. Moje pytanie taki czyja to bedzie wina ze zaklad ktora obejmie w takiej sytuacji finansowej nowy zarzad będzie musial podejmowac decyzje odnosnie zakladow? Pisu czy Po

Post Merge: [time]Stycznia 11, 2024, 21:18:15 [/time]
Zwracam uwage ze Pis rządził 8 lat
UE 😁 ty chyba nie myślisz ,że gdyby rządziło PO to sytuacja by była inna? Przecież to nie tylko GRUPA Azoty ma problemy. W tamtym roku cała Europa leżała i kwiczała,BASF zamknął jakąś firmę w Niemczech. Zresztą Google wszystko wam powie. https://www.wnp.pl/artykuly/ta-branza-w-europie-moze-nie-przetrwac-miliardowe-inwestycje-uciekaja-do-chin,761273.html niestety koniec jest bliski ale co się dziwić jak w parlamencie europejskim siedzą takie chore łby,że głowa mała.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16914 dnia: Stycznia 12, 2024, 05:47:20 »
A ja teraz z innej beczki. Przyszła nowa ekipa rządząca ktora to teraz bedzie obsadzać rady nadzorcze spółek państwowych tu patrz zch police również.  I teraz tak sytyuacja finansowa naszej spółki za dobra nie jest ladnie mówiąc.  Przyjdzie za pewne do podjecia jakiś decyzji moze i nie do konca dobrych politycznie czyli zwalnianie ludzi i etc.. Moje pytanie taki czyja to bedzie wina ze zaklad ktora obejmie w takiej sytuacji finansowej nowy zarzad będzie musial podejmowac decyzje odnosnie zakladow? Pisu czy Po

Post Merge: [time]Stycznia 11, 2024, 21:18:15 [/time]
Zwracam uwage ze Pis rządził 8 lat
UE 😁 ty chyba nie myślisz ,że gdyby rządziło PO to sytuacja by była inna? Przecież to nie tylko GRUPA Azoty ma problemy. W tamtym roku cała Europa leżała i kwiczała,BASF zamknął jakąś firmę w Niemczech. Zresztą Google wszystko wam powie. https://www.wnp.pl/artykuly/ta-branza-w-europie-moze-nie-przetrwac-miliardowe-inwestycje-uciekaja-do-chin,761273.html niestety koniec jest bliski ale co się dziwić jak w parlamencie europejskim siedzą takie chore łby,że głowa mała.
Parlament Europejski nie ma nic do gadania. Rządzi Komisja Europejska.

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil

Offline fertilisek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16916 dnia: Stycznia 12, 2024, 15:24:01 »
https://www.wnp.pl/chemia/gigant-w-kleszczach-zadluzenia-i-ledwo-zipie-czy-azoty-wciaz-maja-szanse,791694.html

Otoczenie rynkowe to jedno, ale zarządzanie w całej GA to drugie, a w szczególności w GA Police. Taka niemoc decyzyjna, jaka panuje od dwóch lat, to chyba ze świeczką szukać. Właściwie to ludzie nie czują, żeby jakikolwiek zarząd był w tej firmie. Ten zarząd zaraz przejdzie do historii, swoje wzięli, a co dalej to niech się martwią już kolejni. Widać, że na forum zrobił się ruch, każdy pracownik gdzieś czuje między wierszami, że powoli zbliża się katastrofa i bez zwolnień się nie obędzie, aby ratować Spółkę.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16917 dnia: Stycznia 12, 2024, 16:19:15 »
Unia sama się zniszczy, a my pójdziemy razem z nią na dno. Ruskie Nawozy sobie normalnie sprzedają w UE jak chcą. A powinny być takie cła żeby się to w ogóle nie opłacało. Klimatyczne projekty itd, codziennie czytam, że jakiś duży zakład pada. Zresztą jaki sojusz przetrwał na dłuższą metę w historii? Żaden. Nawet wielkie ZSRR się rozpadło.

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16918 dnia: Stycznia 12, 2024, 16:56:38 »
A ja mam pytanie, jakim cudem firma która nie generuje zysków tylko wykazuje straty, sami wiecie jak traktuje pracowników, jakie mamy zarobki, jest w stanie wydawać pieniądze na sponsoring? Dla mnie to trochę nie logiczne. Nie mam a dam. Jak pani Ania nie rozumie, to zapraszam na biel. Tam dla kobiet i mężczyzn przygotowano baniak 1000 L, wiadro i możliwość skorzystania z WC. Nie ma co mówić o myciu. A  jednak mamy pieniądze na inne cele? Nikt nie potrafi usunąć awarii?


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16919 dnia: Stycznia 12, 2024, 17:03:38 »
Nie ma sponsoringu. Zero.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2024, 17:06:01 wysłana przez An_na »