Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881716 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16785 dnia: Grudnia 05, 2023, 15:38:17 »
Proszę Państwa nikt się nie odniósł do moich pytań. GA to nie rafako . GAP  dzieki polimerom zarobia kasę.  Proszę o merotyczne odpowiedzi.  Dziekuje
Ogólnie to nie zadałeś chyba żadnego pytania xD GA to nie Rafako, ale każda firma jak nie sprzedaje z wystarczająca marżą to prędzej czy później po prostu plajtuje.
ZCh to firma państwowa to też trochę inaczej wygląda.. każdy wspomina 2008 r wtedy ponoć też było bardzo źle albo i gorzej.
Co do Polimerów najpierw muszą się uruchomić i zacząć zarabiać na siebie
A to Morawiecki nie uruchamiał jakoś w wakacje? xD

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16786 dnia: Grudnia 05, 2023, 16:09:11 »
Wcześniej pisałem ze kopalnia w Senegalu Jałosińskiego to pikuś z tym co PIS teraz zrobił z "inwestycją " polimerów.  Dziwi mnie jednak dlaczego prezes polimerów tak nagle odszedł , skoro na otwarciu fabryki z panem Morawieckim przekonywał że za pare lat będzie chciał zwiększyć produkcję.  Odnośnie innego pytania forumowicza . Zbyt na nawozy jest sam to widze po kolejkach aut, inna kwestią jest marża,  ale od tego jest zarząd a nie pracownicy. Za coś pobierają pieniądze.  Nie wspomnę o AUDICACH

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16787 dnia: Grudnia 05, 2023, 16:09:22 »
Proszę Państwa nikt się nie odniósł do moich pytań. GA to nie rafako . GAP  dzieki polimerom zarobia kasę.  Proszę o merotyczne odpowiedzi.  Dziekuje
Ogólnie to nie zadałeś chyba żadnego pytania xD GA to nie Rafako, ale każda firma jak nie sprzedaje z wystarczająca marżą to prędzej czy później po prostu plajtuje.
ZCh to firma państwowa to też trochę inaczej wygląda.. każdy wspomina 2008 r wtedy ponoć też było bardzo źle albo i gorzej.
Co do Polimerów najpierw muszą się uruchomić i zacząć zarabiać na siebie
A to Morawiecki nie uruchamiał jakoś w wakacje? xD
Tak uruchomił ze wyprodukowano znikoma ilość.  Tak uruchomił ze po paru miesiącach zmienił się Prezes , Tak uruchomił ze Polimery chcą pożyczki z banków.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16788 dnia: Grudnia 05, 2023, 16:10:48 »
Z pod biurowca :)

Offline Aparatczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16789 dnia: Grudnia 05, 2023, 17:39:47 »
Z pod biurowca :)
skąd i co?

Post Merge: Grudnia 05, 2023, 17:40:43
Z pod biurowca :)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16790 dnia: Grudnia 05, 2023, 20:58:33 »
Wszystko i na temat . Dzisiaj nie afera w Afryce. Za PISU Biurowiec główny i 8 mld. W plecy i to w Polsce. Ale ok no przecież wszystko działa i śmiga. 

Post Merge: Grudnia 05, 2023, 20:59:49
Stocznia padła za PO zaklady padna za PIS

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16791 dnia: Grudnia 06, 2023, 07:16:45 »
Czytasz to forum i wiesz, czemu ludzie mają takie zdanie o nas,  zakładowcach 🤣. Mało reprezentatywnie wypadamy przez ten padołek bezradności i beztalencia. Wy sie prosicie o to, żeby was jeb.. Niczym myślą niesplamiony plankton płynący z prądem i zgadzający się na wszystko 😆. ,,Zakłady ledwo dyszą". No wzruszyłem się strasznie, kur.. ide zbiórkę zakładać. Błagam pomocy, zakładzik umiera potrzeba 100mln na operacje mózgu 🤭. Monotematyka mocno, pisiory vs donaldy prezes to prezes tamto...Pozostaje tylko nadzieja, że ci bardziej inteligentni wykazują się małą frekwencją na tym śmiesznym ,,forum" w porównaniu z tymi, którzy tu żyją i odzywają się często niepotrzebnie. Ale, że jest już grudzień i kinda świąteczna atmosfera to jednak chce wam podziękować z całego serca, gdyż dzięki wam rozumiem jedną bardzo ważną kwestię. Nigdy nie chce być choć w połowie tak żałosny jak typowy uczestnik tej dyskusji. Dziękuję wam za motywację 🥰. Jesteście niesamowici. Nie zmieniajcie się i trzymajcie tak dalej 🤣🤙

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16792 dnia: Grudnia 06, 2023, 14:32:17 »
Chcemy zmianę tematu. - prosze bardzo. Swiateczne 1000 zl wlecialo na karte. Mikołajki na bogatosci.

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16793 dnia: Grudnia 07, 2023, 11:06:20 »
I cyk 1000 na Harnole ,pięknie 😍

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16794 dnia: Grudnia 07, 2023, 15:25:46 »
Jest sie z czego cieszyc 1000 pln. A zarząd już ucieka ,a co bedzie w przyszlym roku z podwyzkami dla starych pracowników, nikt nie wie. jedynie tyle ze muszą byc podwyzki dla nowo zatrudnionych pracowników bo to wynika z ustawy rzadu o wynagrodzniu minimalnym. Panie Miskaryzu ja pracuje 6 lat na wydziale. Może nie jestem lingwistą ale jak ja po 6 latach bede mial mniej od nowo teraz zatrudnionego pracownika no to przepraszam Pana , ale wydaję mi się ze to nie sprawiedliwe. Wiele osob z zch police na pewno sie ze mna zgodzi.Pozdrawiam

Post Merge: Grudnia 07, 2023, 15:28:20
Mam 4600 podstawy na fosforowym. Jak sie przyjmowałem było 2150 podstawy . 6 lat temu. teraz 4200 na start po roku 4800.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2023, 15:28:20 wysłana przez Samsonowicz »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16795 dnia: Grudnia 07, 2023, 17:32:42 »
Jest sie z czego cieszyc 1000 pln. A zarząd już ucieka ,a co bedzie w przyszlym roku z podwyzkami dla starych pracowników, nikt nie wie. jedynie tyle ze muszą byc podwyzki dla nowo zatrudnionych pracowników bo to wynika z ustawy rzadu o wynagrodzniu minimalnym. Panie Miskaryzu ja pracuje 6 lat na wydziale. Może nie jestem lingwistą ale jak ja po 6 latach bede mial mniej od nowo teraz zatrudnionego pracownika no to przepraszam Pana , ale wydaję mi się ze to nie sprawiedliwe. Wiele osob z zch police na pewno sie ze mna zgodzi.Pozdrawiam

Post Merge: [time]Grudnia 07, 2023, 15:28:20 [/time]
Mam 4600 podstawy na fosforowym. Jak sie przyjmowałem było 2150 podstawy . 6 lat temu. teraz 4200 na start po roku 4800.
Ja wiem co będzie😁nic nie będzie ale to już pisałem z dwa lub więcej razy 😁 prezes nie odpali nam nic przy tak chujowo stojącym zakładzie bo to po prostu może być zbyt wielkie obciążenie dla firmy,która i tak jest w chujowej sytuacji. Tylko nie wiem czy też prezes i zarząd liczy się z tym,że jak nie dadzą nic obecnej załodze to załoga może się wkurwic i masowo się zwalniać i powiem wam że to też jest jakieś wyjście,rzucić wypowiedzeniem. Może się wystraszą,że nie będzie komu robić i coś to da...albo i nie da. Mówiłem że w 2008 była taka sytuacja,że firma była do odstrzału I czym to się skończyło. Nie chcę straszyć ale może być podobnie. Może też być tak że odchodzący coś da,a ten który przyjdzie upierdoli nam premie kwartalną 🤣do tego pozbawi nas kasy na święta dzień chemika i lunch pass. Tak więc zapowaida się bardzo ciekawy rok 2024 ceny pójdą w górę a nam upierdola. Wy tam się szykujcie też na paliwo droższe bo jak Rudy ze świtą z Orlenu pociągnie to co tam planują pociągnąć to Orlen pociągnie wtedy od nas z naszych portfeli 🤣 no ale to już nie moja sprawa,takich rządzących nam wybraliście 👏🏻

Offline gosc43

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16796 dnia: Grudnia 12, 2023, 14:56:26 »
Nie wiem czy państwo wiedzą... https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg
niestety ucięło.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16797 dnia: Grudnia 12, 2023, 15:20:20 »
Gdzie tam Tusk nam da ;)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16798 dnia: Grudnia 12, 2023, 16:23:27 »
Nie wiem czy państwo wiedzą... https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg
niestety ucięło.

Chyba każdy wie.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16799 dnia: Grudnia 13, 2023, 10:59:40 »
szczęście że strategiczne ministerstwa dostało zachodniopomorskie