Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6864731 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13950 dnia: Sierpnia 24, 2022, 18:00:17 »
To chyba TVN24 nie oglądasz.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13951 dnia: Sierpnia 25, 2022, 04:08:46 »
No nie wiem bo jeżeli dobrze słyszałem to Węgry za gaz o wiele mniej płacą od polski i ciekawe dlaczego? Też użyj czasami mózgu

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13952 dnia: Sierpnia 25, 2022, 07:53:13 »
No nie wiem bo jeżeli dobrze słyszałem to Węgry za gaz o wiele mniej płacą od polski i ciekawe dlaczego? Też użyj czasami mózgu

To jedź na Węgry,  po co tu mieszkasz i pracujesz skoro ci sie nie podoba? Juz paszporty nie sa potrzebne do wyjazdu,  dowod wystarczy. Wyjedź i zrob przysluge nie tylko sobie.
A poza tym Węgry to akurat słaby przykład, kraj czterokrotnie mniejszy od Polski,  z pieciokrotnie mniejszym PKB niż Polska.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13953 dnia: Sierpnia 25, 2022, 12:30:22 »
No nie wiem bo jeżeli dobrze słyszałem to Węgry za gaz o wiele mniej płacą od polski i ciekawe dlaczego? Też użyj czasami mózgu
Wchodził byś w tyłek Putinowi to też byś mniej płacił,proste jak konstrukcja cepa

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13954 dnia: Sierpnia 25, 2022, 13:03:59 »
No nie wiem bo jeżeli dobrze słyszałem to Węgry za gaz o wiele mniej płacą od polski i ciekawe dlaczego? Też użyj czasami mózgu
Wchodził byś w tyłek Putinowi to też byś mniej płacił,proste jak konstrukcja cepa
A my wchodzimy w dupe  Ukrom i Jankesom i dlatego płacimy więcej. Proste jak konstrukcja cepa.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13955 dnia: Sierpnia 25, 2022, 13:05:58 »
Podsumowując: komu mamy, aby było dobrze?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13956 dnia: Sierpnia 25, 2022, 13:13:42 »
Robić zimne interesy z każdym, żebyśmy skorzystali. Właśnie jak Węgrzy. A nie romantyczne pierdololo.
A Pani pytanie jest właśnie esencją myślenia Polactwa od lat. Zawsze trzeba komuś wchodzić.

Offline Odlotowy_umysłowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13957 dnia: Sierpnia 25, 2022, 13:35:32 »
Pani Aniu jak wygląda sytuacja z kotami na magazynie pod suponem? Ja wiem, że zwierzętom trzeba pomagać ale  nie róbmy z miejsca pracy schroniska.  Wejście na ten magazyn odrazu powoduje zbieranie na wymioty.  Smród kociego moczu i karmy,  żarcie wala się po kątach i nie wiadomo gdzie jeszcze.  Temat kotów był już znany od lat,  gdzie było w tym czasie BHP? Teraz zalęgły się pchły (wstyd i kpina). Czy usługa odpchlenia zostanie pokryta z pensji pań tam pracujących czy sponsoruje to zakład? Czy zostaną one pociągnięte do odpowiedzialności za to wszystko co wyprawiały przez lata? Może już czas aby poszły na emeryturę a magazynem zajął się ktoś kompetentny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2022, 13:37:04 wysłana przez Odlotowy_umysłowy »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13958 dnia: Sierpnia 25, 2022, 13:51:22 »
Temat kotów jest znany i służby bhp zaopiekowane są tematem wraz z kierownictwem. Pozostałe sprawy są wewnętrznymi uregulowaniami.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13959 dnia: Sierpnia 25, 2022, 14:20:51 »
A ja bym wypierdolił z zakładu gościa, któremu przeszkadza dobre serce ludzi dbających o zwierzęta.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13960 dnia: Sierpnia 25, 2022, 15:02:37 »
Mili Państwo ważniejsze są tematy. Podobno przez wysoką cenę gazu niedługo maja u nas w zakładzie wytwórnie stawać.  Pani Aniu to prawda?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13961 dnia: Sierpnia 25, 2022, 15:15:54 »
Cena gazu jest koszmarnie wysoka.

Offline Odlotowy_umysłowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13962 dnia: Sierpnia 25, 2022, 15:25:04 »
A ja bym wypierdolił z zakładu gościa, któremu przeszkadza dobre serce ludzi dbających o zwierzęta.
Twoja osobista/subiektywna opinia nigdy nie będzie powodem do wypier....  wyrzucenia kogokolwiek. Dobre serce zwierzakowi okazuj sobie po pracy. Ja np. okazuję serce mojemu psu -  w domu,  bo tam jest jego miejsce.  Jak pisałem jest to miejsce pracy a nie schronisko,  więc ludzie chcieliby pracować w godnych warunkach. Pójdź tam na magazyn a gwarantuję Ci, że nie wytrzymasz 10min. Taki z ciebie obrońca zwierząt?  W takim razie weź te wszystkie naście kotów do siebie...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2022, 15:34:05 wysłana przez Odlotowy_umysłowy »

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13963 dnia: Sierpnia 25, 2022, 15:48:40 »
Pani Aniu ja wiem że cena gazu jest wysoka zresztą wszyscy już to wiedzą, ale czy prawdą jest to co wszyscy mówią na zakładzie że wytwórnie "stają"?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13964 dnia: Sierpnia 25, 2022, 16:02:09 »
Amoniak ma postój remontowy i trwa opróżnianie zbiornika na potrzeby rewizji bezciśnieniowego. Jeśli będą takie decyzje jak napisane wyżej to będą stosowne informacje. W pierwszej kolejności informacja giełdowa musi być.