Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785140 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9435 dnia: Lipca 05, 2019, 14:21:10 »
Peter daj ci Boże abyś był tak aktywny jak ja. Piszę tutaj od 10 lat i odpowiadam zawsze na wszystko. W pyskówki bez sensu się nie mieszam bo to bezcelowe. Na spotkania ze związkami nie jestem zapraszana stąd nie wiem co było omawiane w szczegółach. Wiem z przekazu niektórych kolegów oraz ze spotkań ze związkami ktore regularnie organizuje. Nie będę opisywała spotkań na których nie byłam.
Mogę natomiast odpowiedzieć na pytania które kierowane są stricte do mnie i regularnie to czynię.
Nagroda wynikająca z porozumienia płacowego- trzy razy wnioskowałam o nią na zarząd. Był ten temat omawiany na zarządzie. Nie uzyskał podjęcia decyzji. Związki na ten temat napisały pismo.  Nie ma porozumienia w tej kwestii.
Nagroda z okazji 50 lecia- odpowiedź uzyskałam że 50 lecie już było w 2015 r. (W azoty arena i w Filharmonii była uroczystość) .
Premia- odkąd jestem w zarządzie wnioskuję o zmianę premiowania, po wielu monitach o zmianę regulaminu. Wszyscy jesteśmy zgodni że należy ją zmienić.  Natomiast zaproponowany zapis o uniezależnienia jej od wyniku premiowania sprawia, że nie uzyskano konsensusu ze związkami w kwestii Regulaminu.  Wnioskowałam do Pana Dyrektora „kadr” o dostosowanie premii do stanu faktycznego. Nie zgadzam się z wieloma zapisami soop.
Amoniak ukazał się raport ESPI dzisiaj w nocy.

https://m.bankier.pl/wiadomosc/POLICE-Informacja-o-czasowym-unieruchomieniu-instalacji-w-zwiazku-z-koniecznoscia-naprawy-usterki-7702731.html
Dodatkowo w kwestii pomieszczeń socjalnych mogę napisać iż podpisano umowy na wykonawstwo ich w ob.118,218,272 oraz 517.
Regularnie o wszystkich istotnych rzeczach dla pracowników piszę tutaj:
https://www.facebook.com/Anna-Taroci%C5%84ska-Grupa-Azoty-Police-SA-339940956571103/

Post Merge: Lipca 05, 2019, 14:41:15
Jakie kwestie jeszcze?
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2019, 14:41:15 wysłana przez An_na »

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9436 dnia: Lipca 05, 2019, 18:14:44 »
Witam mam pytanie p. Anno  kiedy Transtech dostanie informacje od prezesa czy zostanie przydzielona nam "13"  Gaps dostał a Trasntech ?

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9437 dnia: Lipca 05, 2019, 18:36:15 »
Co to jest 13 ? 500 zł brutto , to 13 ?

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9438 dnia: Lipca 05, 2019, 19:20:33 »
sorry ale ja np nie mam 500 wiec ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9439 dnia: Lipca 05, 2019, 20:01:53 »
W Transtechu wynik był bardzo niski, dlatego nie było wniosku  o wypłatę nagrody. Związki napisały pismo na temat nagrody aby zmienić zasady przyznawania nagrody rocznej.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9440 dnia: Lipca 05, 2019, 20:57:08 »
I co z tym pismem ;)   sory lolek ale  w Gapsie pracuje gdzies z 700 osob ? dlatego 500zl .  w Transtechu 150 ? i  0 zl  :-\ :-\
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2019, 21:04:51 wysłana przez wladcaszerszeni »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9441 dnia: Lipca 05, 2019, 21:50:18 »
Nie licytujcie się bo to bez sensu. Zapisy w spółkach odnośnie nagrody rocznej są krzywdzące w stosunku do zapisów w matce. Nawet gdyby były takie same to trudno wyrokować czy byłaby nagroda. Zgadzam się z wnioskiem związków w Transtechu aby zmienić zasady jej wypłaty. To jest kwestia negocjacji zz z zarządami poszczególnych spółek przy akceptacji i uzgodnieniach na poziomie matki. W Police Serwis wypłacono ok 570 tys. Co z pismem? Trudno mi odpowiedzieć bo nie wiem, było imiennie kierowane do prezesa. Nie było omawiane na zarządzie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2019, 21:54:58 wysłana przez An_na »

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9442 dnia: Lipca 05, 2019, 21:54:22 »
Proponuje Gaps i Transtech wciagnac w struktury GAP  :) pozdrawiam :]

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9443 dnia: Lipca 05, 2019, 21:56:30 »
A szczególnie że przykładowo Transtech prawie wszystkie usługi wykonuje na rzecz Zakładów.  Ale to temat rzeka od lat.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2019, 22:01:56 wysłana przez An_na »

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9444 dnia: Lipca 06, 2019, 00:26:55 »
Miałem sobie dać już spokój z tym forum ale skoro Pani Ania wróciła to również porusze pare kwestji.
 Ludzie w tym zakładzie zachowują się jak ludzie na Tytaniku ten zakład tonie a wy a przedewszystkim włodarze dobrze się bawią od wielu wielu lat ten zakład jest nastawiony na sztuczne wykazywanie zysków i wyprowadzanie pieniędzy na zewnątrz. Kreuje się wizerunek Europy Zachodniej a w środku Meksyk. Brak remontów (Kotły na amoniku najprawdopodobniej nie ruszą w sierpniu i jak to jest że dwa na raz nie działają przecież są dwie nitki ?? i proszę mi przypomnieć gdzie pracował wiceprezes Panas wcześniej na której wytwórni? Nie wiedział Co tam się dzieje?! ) Pani Aniu proszę się zainteresować Nadawą na bieli bo niedługo będzie na zakładzie cichutko jak makiem zasiał jeżeli i ona sie rozleci do końca .Chodzą słuchy ze nowa Nadawa to nawet 4 lata czekania. Nie dopilnowane inwestycje kiedy jest zaplanowany odbiór inwestycji na fosforowym? Najprawdopodbniej nigdy ? Jest jeszcze wiele rzeczy które niedługo się rozlecą ale nie będe wchodził w szczegóły.Więc zapomnijcie o nagrodzie na 50 lecie bo niedługo ten zakład będzie przechodził taki kryzys jakiego nie przeszedł jeszcze nigdy bo poprzenidnie kryzysy były często sztucznie wywoływane np. Chęć sprzedarzy Rosjaną. Zakaz udzielenia jakich kolwiek kredytów dla naszego zakładu potem sprzedaniu nas Kolegom Ministra Grada(proszę spradzić z jakiego miasta jest ten pan) Tarnowowi za kredyt gdzie teoretycznie w Polskim prawie jest to zabornione i spłata kredytu z naszego Zysku w następnym roku po przejęciu ...     Pan Naklicki niech się zastanowi nad swoją pracą jak tak dalej będzie postępował to nie będzie kim robić w tym zakładzie a Ukraińcy mają cyrylice niech pamięta gdy blokuje jakie kolwiek podwyżki indywidualne i doprowadza do tego że bardziej się opłaca zwolnić i na nowo przyjąć a nie starać się uczyć i zbierać doświadzenie.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9445 dnia: Lipca 06, 2019, 01:46:50 »
Miałem sobie dać już spokój z tym forum ale skoro Pani Ania wróciła to również porusze pare kwestji.
 Ludzie w tym zakładzie zachowują się jak ludzie na Tytaniku ten zakład tonie a wy a przedewszystkim włodarze dobrze się bawią od wielu wielu lat ten zakład jest nastawiony na sztuczne wykazywanie zysków i wyprowadzanie pieniędzy na zewnątrz. Kreuje się wizerunek Europy Zachodniej a w środku Meksyk. Brak remontów (Kotły na amoniku najprawdopodobniej nie ruszą w sierpniu i jak to jest że dwa na raz nie działają przecież są dwie nitki ?? i proszę mi przypomnieć gdzie pracował wiceprezes Panas wcześniej na której wytwórni? Nie wiedział Co tam się dzieje?! ) Pani Aniu proszę się zainteresować Nadawą na bieli bo niedługo będzie na zakładzie cichutko jak makiem zasiał jeżeli i ona sie rozleci do końca .Chodzą słuchy ze nowa Nadawa to nawet 4 lata czekania. Nie dopilnowane inwestycje kiedy jest zaplanowany odbiór inwestycji na fosforowym? Najprawdopodbniej nigdy ? Jest jeszcze wiele rzeczy które niedługo się rozlecą ale nie będe wchodził w szczegóły.Więc zapomnijcie o nagrodzie na 50 lecie bo niedługo ten zakład będzie przechodził taki kryzys jakiego nie przeszedł jeszcze nigdy bo poprzenidnie kryzysy były często sztucznie wywoływane np. Chęć sprzedarzy Rosjaną. Zakaz udzielenia jakich kolwiek kredytów dla naszego zakładu potem sprzedaniu nas Kolegom Ministra Grada(proszę spradzić z jakiego miasta jest ten pan) Tarnowowi za kredyt gdzie teoretycznie w Polskim prawie jest to zabornione i spłata kredytu z naszego Zysku w następnym roku po przejęciu

Idealnie, szczerze i bez ściemy.... dodałbym co nieco dla atrakcyjności, ale poczekam na odp... (niestety tylko P. Ania ma tyle odwagi)
Pan Naklicki niech się zastanowi nad swoją pracą jak tak dalej będzie postępował to nie będzie kim robić w tym zakładzie a Ukraińcy mają cyrylice niech pamięta gdy blokuje jakie kolwiek podwyżki indywidualne i doprowadza do tego że bardziej się opłaca zwolnić i na nowo przyjąć a nie starać się uczyć i zbierać doświadzenie

Drugi temat idealnie... Ukraińcy na start dostają więcej niż niektórzy po 10 latach mają na ZCH... Indywidualne są dla "WYBRAŃCÓW"

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9446 dnia: Lipca 07, 2019, 20:42:37 »
 >> masamix<< pozdrawiam Cię. miałem coś napisać, ale rezygnuję. skasujcie mój post.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2019, 20:45:45 wysłana przez syberianhusky »

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9447 dnia: Lipca 09, 2019, 17:00:59 »
Instalacje zostały wyłączone z powodu usterek a sponsoring podpisywany jest na całego z Pogonią i siatkarkami. Naprawdę nic z tego nie rozumiem.

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9448 dnia: Lipca 09, 2019, 17:10:27 »
Dlatego, że ani Pogoń, ani Chemik tych usterek nie spowodował... Lepiej porozmawiajmy o tym jak pracownicy GAPS są "dymani" względem pracowników spółki matki. Już wszyscy zapomnieli, że spółki tworzono bez zgody pracowników, aby uratować całe zakłady?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9449 dnia: Lipca 10, 2019, 04:23:24 »
Ten twój gaps to niech lepiej się za pracę weźmie, a nie dyma podwykonawców opierając się o ścianę.