Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6847380 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7755 dnia: Lutego 26, 2018, 18:04:36 »
O! Dziękuję. No to tam.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7756 dnia: Lutego 26, 2018, 21:29:40 »
To już jest temat do SPPK, zakłady koordynują ale autobusy pracownicze.
Czyli jak rozumie tu musza sami pasażerowie załatwić, zakład w  tym temacie nic nie zrobi, chociaż cześć z tych pacjentów to pracownicy firmy.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7757 dnia: Lutego 26, 2018, 22:01:35 »
Mogę napisać wniosek ale potrzebuję osoby to popierające i to nie jedna dwie, dwadzieścia tylko więcej. Imię nazwisko miejsce zamieszkania. Jeśli znajdzie się sporo chętnych aby złozyć wniosek o stosowną zmianę to mogę złożyć taki wniosek. Natomist często konczę prace w godzinach 16-18 i raczej rzadko ktoś jest na przystanku. Jak widzę że ktoś czeka to pytam czy chce się zabrać do Polic. Zwyczajowo jedna, dwie osoby.  Zmiana jest zmianą kosztowną, wiąże się ze zmianą wszystkich tabliczek rozkładów jazdy na całej trasie 103. Takie rzeczy dokonuje się wydaje mi się pod koniec roku tak, aby od 1 stycznia był nowy rozkład. Dwa razy dokonywałam takich zmian ale na mniejszą skalę czyli dot przewozów pracowniczych- też pracownicy podpisywali się pod wnioskiem.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7758 dnia: Lutego 27, 2018, 08:51:55 »
Dokładnie, sial ma poparcie u kilku baronów związkowych.
Przetarg wygra firma która zarządowi dostarcza catering.W zarządzie też zasiadają związkowcy.
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7759 dnia: Lutego 27, 2018, 09:48:21 »
Panie Koowalski_sugeruje Pan ustawianie przetargu? Prawo mówi, że jeśli powziął Pan wiedzę o łamaniu prawa (a ustawianie przetargu) to powinien Pan o tym poinformować prokuraturę, policję lub choćby prezesa zakładów. Jeśli jest Pan poważnym człowiekiem to Pan to zrobi lub zrobił. Co do szczegółów:  Zarząd nie otrzymuje cateringu raz a dwa w zarządzie spółki nie ma związkowców (w rozumieniu członków zarządu związku). Ustawa z 16.12.16 o zarządzaniu mieniem państwowym mówi, że członek zarządu spółki takiej jak nasza nie może być z wyboru w zarządzie organizacji przykładowo  ja jestem członkiem związku zawodowego pracowników ruchu ciągłego natomiast dawno złożyłam rezygnację z zarządu związku. Wolność zrzeszania się gwarantuje każdemu Polakowi Konstytucja tego pięknego Kraju.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7760 dnia: Lutego 27, 2018, 10:03:17 »
czemu takie dziwne godziny ? "w sprawie PZU oraz PPE - w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 14:00 do 15:00" przed popołudniówką nic nie załatwie ? powinno być od 13 30, wtedy przed zmianą można spokojnie podejść do biurowca
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2018, 10:18:33 wysłana przez Gagarinowicz »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7761 dnia: Lutego 27, 2018, 14:12:05 »
Słuszna uwaga. Zgłoszę to.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7762 dnia: Lutego 27, 2018, 14:17:17 »
13:30 to też późno, bo o tej godzinie to się przez bramę z reguły przechodzi. I do tego jak przyjdzie powiedzmy 3-4 pracowników to tylko jeden załatwi sprawę bo załatwienie czegokolwiek trwa około 15 minut.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7763 dnia: Lutego 28, 2018, 22:37:59 »
Panie Koowalski_sugeruje Pan ustawianie przetargu? Prawo mówi, że jeśli powziął Pan wiedzę o łamaniu prawa (a ustawianie przetargu) to powinien Pan o tym poinformować prokuraturę, policję lub choćby prezesa zakładów. Jeśli jest Pan poważnym człowiekiem to Pan to zrobi lub zrobił. Co do szczegółów:  Zarząd nie otrzymuje cateringu raz a dwa w zarządzie spółki nie ma związkowców (w rozumieniu członków zarządu związku). Ustawa z 16.12.16 o zarządzaniu mieniem państwowym mówi, że członek zarządu spółki takiej jak nasza nie może być z wyboru w zarządzie organizacji przykładowo  ja jestem członkiem związku zawodowego pracowników ruchu ciągłego natomiast dawno złożyłam rezygnację z zarządu związku. Wolność zrzeszania się gwarantuje każdemu Polakowi Konstytucja tego pięknego Kraju.
Bardzo się cieszę ,że zarzad jest na diecie i nie korzysta z tych posiłków regeneracyjnych,które są przedmiotem rywalizacji między ZZ .Po drugie,nie napisałem ,że mam wiedzę na temat beneficjenta przetargu tylko wytypowałem.Ale rzeczywiście gdybym wiedział o łamaniu prawa (ustawianie przetargów to w Polsce duża gałąż wiedzy)w państwie demokratycznym zawiadomiłbym kogo trzeba.Na razie z demokracją mamy problem więc nawet gdybym coś wiedział nie korzystał bym z Pani rady. Na koniec małe spostrzeżenie,rola która pełni Pani w Zarządzie jest ściśle związana z działalnością związkowo.To co Pani publikuje powinno być codzienną praktyką ZZ w zakresie informacji  a nie zajęciem dobrze opłacanego członka zarządu.
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7764 dnia: Lutego 28, 2018, 22:48:05 »
heineken_informuję, że poza godzinami pracy punktu obsługi, każdy pracownik zostanie przyjęty w płacach (1 piętro) w sprawie PPE czy PZU w godz 7-15.
Koowalski_moje ponad 900 postów na tym forum to lata pisania tutaj i mojej aktywności ciągłej niezależnie od pory dnia, zajmowanego stanowiska itd. W marcu będę obchodziła dziewięciolecie pisania na tym forum. Po moim wpisie o PPE zapisało się do programu ponad 200 osób w lekko ponad miesiąc. Mnie to cieszy.  Praca na rzecz pracowników to coś więcej niż się Panu wydaje podobnie jak praca członka zarządu spółki giełdowej. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2018, 22:57:32 wysłana przez An_na »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7765 dnia: Lutego 28, 2018, 23:01:41 »
Informacyjnie: W Marcu wybierzemy Członka Zarządu na nową kadencję
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7766 dnia: Marca 01, 2018, 12:30:25 »
GAP_podjęliśmy uchwałę zarządu dot. Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych na 2018 r. Od dnia 01. marca br. można składać wnioski dotyczące korzystania ze świadczeń z ZFŚS m.in. formie kolonii, obozów, wczasów oraz „wczasów pod gruszą”. Wnioski dostępne są w formie papierowej w Punkcie Obsługi Pracowniczej w pok. 40 w Biurowcu Głównym,
w formie papierowej u operatorów czasu pracy,
Pracownikom zatrudnionym krócej niż jeden rok na podstawie umowy o pracę przysługują świadczenia:
-pomoc finansowa i rzeczowa udzielona w wypadkach losowych
-zakup paczek dla dzieci – w formie słodyczy lub karty podarunkowej
-zasilenie kart przepłaconych podarunkowych
Pozostałe świadczenia w formie kolonii, obozów, wczasów pracowniczych, „wczasów pod gruszą” oraz pożyczki na remont i kupno mieszkania przysługują pracownikom zatrudnionym powyżej 1 roku na podstawie umowy o pracę
 

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7767 dnia: Marca 01, 2018, 13:40:31 »
Pozostałe świadczenia w formie kolonii, obozów, wczasów pracowniczych, „wczasów pod gruszą” oraz pożyczki na remont
Czy to prawda, ze po zmienach, pomiędzy kolejnymi pożyczkami musi minąć jakiś okres czasu?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7768 dnia: Marca 01, 2018, 16:38:02 »
Prawo do następnej pożyczki po upływie 2 mcy od daty zakończenia spłaty poprzedniej pożyczki, zgodnie z terminem określonym w umowie pożyczki. W przypadkach szczególnych, na podstawie umotywowanego wniosku komisja może podjąć decyzję o wcześniejszym przyznaniu.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7769 dnia: Marca 01, 2018, 16:58:29 »
Jak co roku w tym terminie nadszedł czas na nagrodę z zysku. Czy jest już może coś uzgodnione w tym temacie?