Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784251 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6570 dnia: Marca 25, 2017, 21:27:15 »
Dni chemika tylko za ósemką !!!
Oj chyba jesteś w błędzie
http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/2095-natalia-kukulska-i-sylwia-grzeszczak-wystapia-podczas-dni-polic.html Pani Aniu można wiedzieć co wpłynęło na podjecie takiej decyzji, czy jest to poufne przez tajne. No bo organizacja następnych dni chemika w senegalu  może być realna.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2017, 21:30:58 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6571 dnia: Marca 25, 2017, 22:38:00 »
Źle zrozumiałeś.
To był postulat, a nie wiadomość.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6572 dnia: Marca 26, 2017, 10:07:00 »
Dobrze cie zrozumiałem,  ja "senegalu" użyłem jak sarkazmu. W tym roku w trzebieży, a dlaczego co trzebież ma wspólnego z zakładami ? Police mają !  ciekawe gdzie będzie w przyszłym roku ? Dlaczego zmieniono termin, co było tak ważkim powodem ?  Czekamy co ma do powiedzenia nasz przedstawiciel w radzie i zarządzie w jednej osobie.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2017, 10:08:56 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6573 dnia: Marca 26, 2017, 10:23:07 »
Prawo i Sprawiedliwość nie chce dorzucać się do imprezy Gryfa. Polityka zawitała nawet i tutaj.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6574 dnia: Marca 26, 2017, 19:26:19 »
RPzpl_decyzja o organizacji Dnia Chemika w Trzebieży została podjęta zanim zostałam powołana do Zarządu /  nie jestem w Radzie od 3 marca/.
Nie znam dyskusji nad tym tematem. Jednak mogę się domyślać. Gmina powinna bardziej dbać o tych dzięki którym otrzymuje duży wpływ z podatków, tak samo CIT jak i PIT. Zakład nie ma swoim PKD budowy dróg czy mostów. Firma i pracownicy płacą ogromne podatki, szanująca się gmina powinna rekompensować się infrastrukturą. Tymczasem... na jakim etapie jest wiadukt przy składowisku siarczanu lub oświetlenie ścieżek rowerowych, którymi codziennie dojeżdża do pracy duża część pracowników?
Gmina w której ma powstać taka inwestycja jak produkcja polipropylenu czy propylenu powinna powołać specjalny zespół, który mógłby szukać tematów infrastrukturalnych jak w realizacji tego projektu dopomóc Zakładom. To bardzo złożony projekt.
No ale nie jestem samorządowcem- może jestem w błędzie...
Tymczasem będą dwie imprezy:27 maja Dni Chemika a tydzień później Międzynarodowe Dni Polic.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2017, 20:24:40 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6575 dnia: Marca 26, 2017, 19:46:13 »
Pani Aniu nas interesuje dlaczego zostały przesunięte dni chemika do trzebieży. Co ma wspólnego trzebież z zch Police. Wie pani ze frekwencja będzie niska, wielu pracowników kwituje to krotko "chyba ich po*******, sami sobie niech jadą ".  w następnym roku gdzie zakopane, Sopot, czy senegal ? Jako członek zarządu proszę sie dowiedzieć i przekazać pracowników nie jest to chyba tajne, coś pani obiecał przed wyborami, czekamy teraz na dotrzymania słowa
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6576 dnia: Marca 26, 2017, 20:55:03 »
Dowiem się, jednak odpowiedź pewnie niezbyt będzie odbiegała od tego co napisałam powyżej. Takie moje obserwacje...Gmina musi sobie przypomnieć skąd ma źródło finansowania. Władze gminy zamiast wydawać majątek na zagraniczne podróże w poszukiwaniu Bóg wie czego niech się skupią nad Zakładem, który płaci kolosalne pieniądze na jej (gminy)  rzecz. Cóż... jestem dobrej myśli na wiosenne przebudzenie. 
I tak czy inaczej będą dwie imprezy i zapewne na obu będzie duża frekwencja. I w maju i w czerwcu. Dodatkowo informuję, że karty sodexo zostaną zasilone przed Dniem Chemika.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2017, 21:08:02 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6577 dnia: Marca 26, 2017, 21:15:52 »
Dobrze jeżeli tak co co nam daje trzebież, ci to w ogóle nie mają z zakładem nic wspólnego, tyle samo ma z nami wspólnego co Nowe Warpno można było przenieś tam i na jedno by wyszło, i dlaczego tam nie przeniesiono tylko do trzebieży , co zadecydowało jaki układ ?   Według mnie tłumaczenie trochę nie takie żeby nie powiedzieć gorzej.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6578 dnia: Marca 26, 2017, 22:03:16 »
Bez komentarza
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2017, 22:08:08 wysłana przez premia22 »
'

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6579 dnia: Marca 26, 2017, 23:26:01 »
Gmina musi sobie przypomnieć skąd ma źródło finansowania. Władze gminy zamiast wydawać majątek na zagraniczne podróże w poszukiwaniu Bóg wie czego niech się skupią nad Zakładem, który płaci kolosalne pieniądze na jej (gminy)  rzecz.

Przepraszam, że się wtrącam. Ale czy mam przez to rozumieć, że organizacja Dni Chemika w Trzebieży to swego rodzaju kara dla Gminy??! Takie narzędzie presji i nacisku?
A przy okazji próba podziału społeczności lokalnej. Skąd ja to znam....?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6580 dnia: Marca 27, 2017, 07:52:56 »
Trzebież Ośrodek Sportu i Rekreacji- sprawdzenie nowego miejsca dla tej imprezy.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6581 dnia: Marca 27, 2017, 07:58:28 »
Że zapytam: Trzebież to w jakiej Gminie leży? Kto zdobywa tam 80 % w wyborach  ?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6582 dnia: Marca 27, 2017, 14:16:09 »
Szkoda pisać i gadać
'

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6583 dnia: Marca 27, 2017, 15:26:53 »
Rozmawiałem z ludźmi co pracują i mieszkają w Policach ponad 30 lat i nigdy nie było tak aby imprezy były rozdzielone. Ogólnie wygląda to tak jak ktoś by strzelił focha i powiedział ,, ja wam pokaże". Premia22 dobrze napisał/a, szkoda słów.

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6584 dnia: Marca 27, 2017, 17:24:49 »
Trzebież Ośrodek Sportu i Rekreacji- sprawdzenie nowego miejsca dla tej imprezy.


 ::) ::) ::) ::) ::) :o