Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6786147 razy)

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6525 dnia: Marca 14, 2017, 17:56:59 »
Przecież sprawa juz sie wyjasnila, nie mogą zamienić tego na bony ( chodzi o podatek) zostanie to samo gowno ktore jest

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6526 dnia: Marca 14, 2017, 19:44:31 »
Witam,
Czy jest jakiś kontakt do Pana prowadzącego BHP (w tym gaśnice, dość młody itp.) bowiem zauroczyla mnie pani inspektor, która uczestniczyła w kursie. :)
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6527 dnia: Marca 14, 2017, 20:25:38 »
to nie mogłeś po kursie zagadać jak człowiek ? Zamiast teraz robić końskie zaloty ?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6528 dnia: Marca 14, 2017, 22:13:52 »
No nie p. Ania mówiła że powstał zespół i pracuje nad tematem, a związek nie odpuści, no chyba że to było tyko takie gadanie przed wyborcze. Bo i teraz jako członek zarządu może więcej i bedzie dbać o nasze interesy jak obiecywała. No zobaczymy, posiłki to pierwszy test.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 22:16:01 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6529 dnia: Marca 15, 2017, 08:57:05 »

Witam,
Czy jest jakiś kontakt do Pana prowadzącego BHP (w tym gaśnice, dość młody itp.) bowiem zauroczyla mnie pani inspektor, która uczestniczyła w kursie. :)
[/quote]
Kto ci się w końcu podoba pan z BHP czy pani inspektor
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2017, 08:58:52 wysłana przez gacek »
gacek

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6530 dnia: Marca 15, 2017, 09:48:30 »
RPzpl_w sprawie posiłków- trwa analiza umowy na ich dostarczanie.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6531 dnia: Marca 15, 2017, 12:32:31 »
Zobaczymy co zmieniło się w premii, bo też było analizowanie dłuuugi czas... A może czas wziąć się za przekłamywane wyniki pomiarów hałasu i zapylenia p. Aniu.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6532 dnia: Marca 15, 2017, 14:55:18 »
trwa analiza umowy na ich dostarczanie.
Jak można wywnioskować to ta umowa składa się z kilku tomów, bo już kilka miesięcy twa analiza. Jak przypuszczam sprawa rozejdzie sie po kościach i jak tu wielu tez twierdzi, zostanie tak jak jest, czyli ni jak, i byle jak, sial będzie nam wciskał byle co z terminem ważności na pograniczu. No ale wybory wszelkie się zakończyły ( nie mówimy tu o tym czym przy wyborze SIP-owców, bo na pewno nie były to wybory) i te do rady i te do zarządu i do następnych się jakoś przebiedzi, a potem od nowa poruszy się te same tematy pracownicze, czyli wrócimy do odgrzewanych kotletów, i tak w koło.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6533 dnia: Marca 15, 2017, 16:17:07 »
Witam, czy słyszeliście coś w temacie nagrody rocznej ? tz., że chcą ją przełożyć na maj, aby udokumentować straty i pewnie nie dać wcale

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6534 dnia: Marca 15, 2017, 16:25:50 »
Skoro ogłoszenie wyników 20 kwietnia to wypłata w maju. Chyba, że znowu przesuną ogłoszenie wyników. Porażka z tym ogłoszeniem wyników. Oby tylko była ta nagroda ;D
uzytek

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6535 dnia: Marca 15, 2017, 16:30:11 »
Rozumiem, ,ze przesunięto ogłoszenie wyników, bo z tego co słyszałem nagroda miała być z wypłatą za marzec, czyli w kwietniu ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6536 dnia: Marca 15, 2017, 17:36:59 »
Nagroda będzie wypłacona tak jak było mówione czyli w kwietniu. Warunki jej wypłacenia są określone w ZUZP.
RPzpl_umowa na dostarczanie posiłków nie ma kilku tomów jednak z racji tajemnicy handlowej nie można sobie ot tak wypisywać. Byłam i jestem za polepszeniem jakości posiłków. Przed upływem końca umowy rozpocznie się przetarg na dostarczanie posiłków w który jak obiecał Prezes będzie zaangażowana strona społeczna.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2017, 17:38:48 wysłana przez An_na »

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6537 dnia: Marca 15, 2017, 17:46:45 »


podgląd sokołów na kamerze umieszczonej na kominie EC2

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6538 dnia: Marca 15, 2017, 20:53:03 »
Tak p. Aniu wiem ze nie ma kilku tomów., to była przenośnia i użyłem ja z premedytacja bo jak się patrzy  na działania w tym temacie to odnosi się takie wrażenie ze musi być to kilka tomów. Wierze pani ze jest pani za poprawą jakości posiłków, ale pani niech uwierzy tez mi ze my pracownicy którzy to dostajemy tez jesteśmy za ich poprawa, nawet mój pies. Jak na razie wszyscy sa zaangażowani a nic z tego nie wynika, jak było wielki nic tak jest wielkie nic. Powiem pani tak  według mnie skończy się na tym ze dostawcą posiłków będzie dalej sial, da najniższą cenę, obieca poprawę, zaangażowane grupy   uwierzą w zapewnienia i po czasie wrócimy do tego samego co mamy teraz. Od taka prawda i taka rzeczywistość oraz realia naszego zakładowego życia, a pracownicy zostaną z obiecankami -cacankami i posiłkami których nie akceptują, a " zaangażowani" będą mieli dobre samo poczucie i przekonanie ze zrobili wszystko bardzo dobrze i ludzie są im wdzięczni, tylko ze to tylko odczucie i ich opinia.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6539 dnia: Marca 16, 2017, 17:16:17 »
rpzpl mam radę :-) zbuntuj się i zacznij nie przyjmować posiłków :-)