Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788628 razy)

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6315 dnia: Stycznia 29, 2017, 19:21:14 »
Pewna życzliwa pszczółka przesłała mi dzisiaj takie coś :) Zaczyna się robić ciekawie :) Postaram się ustalić czy była na to jakaś odpowiedź.


Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6316 dnia: Stycznia 29, 2017, 19:28:32 »
Nic nie widać

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6317 dnia: Stycznia 29, 2017, 19:59:21 »
Pewna życzliwa pszczółka przesłała mi dzisiaj takie coś :) Zaczyna się robić ciekawie :) Postaram się ustalić czy była na to jakaś odpowiedź.


Faktycznie ciekawie, jednak nie zdziwie się jak , zgodnie z ostatno panujacym trendem , Prezes powoła zespół do oceny zjawiska i da odpowiedź...po wyborach .

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6318 dnia: Stycznia 29, 2017, 20:18:55 »
Nic nie widać

Kliknij w miniaturkę to się powiększy ;)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6319 dnia: Stycznia 29, 2017, 22:18:45 »
Jest już ok. Otwierałem tapatalkiem i po kliknięciu było rozmazane, ale przeglądarką widać wyraźnie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6320 dnia: Stycznia 29, 2017, 22:28:00 »
Polak_nie wiem czy usatysfakcjonuję Pana swoją odpowiedzią. Przez pewien czas za poprzedniego zarządu kilka (5-7 osób ze ścisłej kadry zarządzającej otrzymywało/zamawiało sądzę coś co nazywane było przez obsługę jako paczki VIP. Były tam wędliny, ryby wędzone, owoce i słodycze.
Koowalski_Nie podoba się Panu, że ktoś (ja) tutaj piszę widzę. Cóż, trochę lat mi tu na forum zeszło, człowiek się przyzwyczaił, zżył :) siedemset postów jak z bicza strzelił...
 Na sto spraw dotyczących spółki o których nie mogę pisać jest parę o których mogę i jako reprezentant pracowników piszę/ odpowiadam. Powiem nawet, że jeśli pracownicy zdecydują o moim wyborze to zamierzam wydawać regularnie raz na dwa miesiące( w miarę potrzeb częściej)  gazetkę informacyjną.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2017, 22:43:38 wysłana przez An_na »

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6321 dnia: Stycznia 30, 2017, 15:59:42 »
Czy w Policach są miejsca, w których można kupić bilety na linie pracownicze? Mój ulubiony kiosk przy Kindze zniknął... ;)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6322 dnia: Stycznia 30, 2017, 16:21:01 »
Wg mojej wiedzy kiosk jest przeniesiony obok kasy ZDiTM

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6323 dnia: Stycznia 30, 2017, 16:40:23 »
A propo biletów, czemu nie można kupić jednorazowych w tym kiosku tylko miesięczny ? Przez kupowanie biletu u kierowcy, autobus jedzie znacznie dłużej, bo praktycznie na każdym przystanku ktoś kupuje bilet, no i do tego ta cena 1,8 zł to moim zdaniem stanowczo za dużo jak za kilkanaście minut jazdy.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6324 dnia: Stycznia 30, 2017, 16:50:05 »
Czy w Policach są miejsca, w których można kupić bilety na linie pracownicze? Mój ulubiony kiosk przy Kindze zniknął...

Najwygodniej jest chyba kupić w tym sklepiku obok stołówki przy biurowcu głównym. Białe drzwi po prawej stronie od wejścia na stołówkę :)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6325 dnia: Stycznia 30, 2017, 18:17:47 »
Po za tym czy autobus załadowany jest w 150%?
w okresie zimowym bywa załadowany, zwłaszcza na rannych zmianach a jak jeszcze dojdą do tego R-kowcy to robi się zamieszanie. powinna być możliwość kupienia biletów jednorazowych w kasie wtedy bym sobie zakupił 10 sztuk i miał spokój, nie zawsze jadę autobusem w obie strony i nie potrzebuję kupować miesięcznego, z reguły 10-15 biletów w miesiącu kupuje. a taki kanar to miejsce pracy które zastąpiono maszynką.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6326 dnia: Stycznia 30, 2017, 18:39:20 »
Autobusy dowożące pracowników na trzy zmiany są dofinansowywane przez Zakłady. Bilet miesięczny można zakupić obok Kingi oraz w sklepie przy stołówce. Jednorazowy u kierowcy.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6327 dnia: Stycznia 30, 2017, 19:09:27 »
Nie znam się kompletnie na autobusach, ale wydaje mi się że przy akcji nagłej ewakuacji pasażerów taki kołowrotek byłby niebezpieczny dla pasażerów jak i dla przebiegu ewakuacji.

Post Merge: Stycznia 30, 2017, 19:37:49
Taka uwaga znaleziona na stronie Polic: "Do kasy ZDiTM w Kindze tylko z gotówką. Karty aglomeracyjnej czy innych elektronicznych biletów też nie doładują, bo robotnicy przecięli im kabel. Kiedy naprawią, nie wiadomo (informacja z 30 stycznia 2017)."
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2017, 19:37:49 wysłana przez An_na »

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6328 dnia: Stycznia 31, 2017, 16:20:08 »
A propos ewakuacji... Czy najprostszy sposób wwiezienia czegoś niebezpiecznego na teren zakładów to udawanie bezdomnego w autobusie, bo takiego nie zauważa ani kierowca, ani ochrona? :P

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6329 dnia: Stycznia 31, 2017, 17:42:28 »
Jeździłem autobusami zakładowymi dobrych kilka lat (różne linie) i jakoś nigdy nie spotkałem w nich bezdomnego  :o Może faktycznie się niewidzialni? Taki polski ninja.