Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6866900 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5070 dnia: Października 29, 2016, 20:32:10 »
A co ma staż do wykonywanej pracy na zakładzie? Ktoś może mieć 30 lat stażu i umie wciskać tylko guziki i nie wie dokładnie po co to robi, a robi bo ktoś mu kiedyś tak pokazał i tak robi. Są ludzie co robią po parę lat ale "czuje instalacje" i wie co robi, a często i tak na indywidualną podwyżkę nie ma co liczyć bo są przydupasy.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5071 dnia: Października 29, 2016, 20:32:43 »
Do mnie tutaj on bije mi się zdaję. Napiszę tylko tyle, od tego jest forum, żebym wyrażał swoje opinie i mam do tego prawo, nie będziesz mi pisał, co mogę, a czego nie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5073 dnia: Października 30, 2016, 17:08:57 »
Pensja wojewody nie wystarczała...

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5074 dnia: Października 30, 2016, 18:03:28 »
Właśnie przez tego typu ludzi także oczekuje więcej i powtarzam, nie dadzą nam to i tak dla nich zawsze będzie dostatnie.
Jeszcze żaden zakład nie upadł przez podwyżki i lepsze traktowanie pracowników, upadały tylko przez złodziejstwo.
Czy ja aż tak wiele wymagam? doskonale wiem, że państwowy zakład, lepsze warunki niż prywatny, no ale skoro już tu się dostałem, to dlaczego mam milczeć i nie ubiegać się o nic? Oczywiście cieszę się ze swojej pracy, że ją mam, ale też chcę, żeby mój, Wasz wkład był dla nas wszystkich dobrze rozporządzony, a nie tylko rozkradany przez złodziei.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5075 dnia: Listopada 01, 2016, 08:53:39 »
Właśnie przez tego typu ludzi także oczekuje więcej i powtarzam, nie dadzą nam to i tak dla nich zawsze będzie dostatnie.
Jeszcze żaden zakład nie upadł przez podwyżki i lepsze traktowanie pracowników, upadały tylko przez złodziejstwo.
Czy ja aż tak wiele wymagam? doskonale wiem, że państwowy zakład, lepsze warunki niż prywatny, no ale skoro już tu się dostałem, to dlaczego mam milczeć i nie ubiegać się o nic? Oczywiście cieszę się ze swojej pracy, że ją mam, ale też chcę, żeby mój, Wasz wkład był dla nas wszystkich dobrze rozporządzony, a nie tylko rozkradany przez złodziei.

Jestem zdania, że od PAŃSTWOWYCH zakładów pracy mamy prawo i powinno się wymagać więcej. Dlaczego? Bowiem każda złotówka z naszej wypłaty jeszcze utrzymuje ten chory system.
Kiedyś do hut, stoczni dokładano a i tak pieniądze dla "odpowiednich" stanowisk zawsze się znalazły (oczywiście nie mówię, że ktoś śmiałby okraść państwowy zakład) - w latach dwudziestych ubiegłego wieku zdrada Rzeczpospolitej lub Jej mienia groziła śmiercią przez rozstrzelanie. Nie ukrywam, że jestem za przywróceniem.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5076 dnia: Listopada 01, 2016, 16:14:25 »
http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/a/wojewoda-z-zarzutami-prokuratura-uwaza-ze-zarobil-niezgodnie-z-prawem,11143474/
Bez obrazy, ale tak się rodzi plotka i napiętnowanie... Sąd i tyko sąd może orzekać, o winie i karze. Powyże posty - nie wszystkie - już o tym świadczą. Według mnie ten link to kij w mrowisko.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5077 dnia: Listopada 01, 2016, 16:34:07 »
To, że napisałem coś na forum, nie musi znaczyć, że mam racje tak? Ja tylko swoje zdanie tutaj wypowiadam. Oczywiście jestem przekonany o jego słuszności, ale każdy ma prawo zaprzeczyć, od tego jest forum, żeby toczyć dyskusje.

A sądy? cóż pewnie i masz racje, ale jak nasza rzeczywistość pokazała już nie raz to nie miały racji i kto ich ukarze za to?

"
Jestem zdania, że od PAŃSTWOWYCH zakładów pracy mamy prawo i powinno się wymagać więcej. Dlaczego? Bowiem każda złotówka z naszej wypłaty jeszcze utrzymuje ten chory system.
Kiedyś do hut, stoczni dokładano a i tak pieniądze dla "odpowiednich" stanowisk zawsze się znalazły (oczywiście nie mówię, że ktoś śmiałby okraść państwowy zakład) - w latach dwudziestych ubiegłego wieku zdrada Rzeczpospolitej lub Jej mienia groziła śmiercią przez rozstrzelanie. Nie ukrywam, że jestem za przywróceniem."

Brawo, piękne słowa!


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5078 dnia: Listopada 02, 2016, 18:05:11 »
Pani Aniu odbyło się spotkanie? Jakieś info można prosić?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5079 dnia: Listopada 03, 2016, 09:46:48 »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5080 dnia: Listopada 03, 2016, 12:04:03 »
Czyli żadnych konkretów tradycyjne blebleble, czyli słanie pisemka za pisemkiem z których nie ma konkretów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5081 dnia: Listopada 03, 2016, 12:32:41 »
To jest jakas kpina... tyle czasu czekaliśmy żeby otrzymać w odpowiedzi ksero wyników ankiety? A negocjacyjnego jak nie bylo tak nie ma :) pięknie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5082 dnia: Listopada 03, 2016, 13:11:27 »
Powiem ci ze zdziwił bym się jak by na ostatnim spotkaniu  coś konkretnego zostało załatwione. Jak można wcześniej wywnioskować z wcześniejszych wypowiedzi p.anni  to ZZ miały na te spotkanie przyjść z własnymi propozycjami i mieli się ustosunkować do propozycji ZZPRC, a tu jak widać znowu maj sie ustosunkować i przygotować swoje propozycje i tak w kółko Macieja. Mam pytanie do p. Ani na kiedy ma być następne spotkanie jeszcze w tym roku ? Czy wyrobicie się do końca umowy z sialem (umowa chyba jest do kwietnia)?

« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2016, 13:29:35 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5083 dnia: Listopada 03, 2016, 16:43:47 »
No tośmy się dowiedzieli.....

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5084 dnia: Listopada 03, 2016, 17:19:28 »
Nasuwa się jedno pytanie po co w ogóle było te zebranie a może spotkanie ? może i na to pani Ania odpowie w co jednak tez wątpię  :( 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.