Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6853628 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3165 dnia: Października 25, 2015, 12:08:10 »
A jak maja być inne statystyki skoro na nockach brakuje ludzi powtarzam? Zreszta nie tylko bo ranki i popołudniówki ktoś zachoruje czy weźmie urlop juz jest źle. Trochę stron wcześniej była Pani troszkę pewniejsza co do tego iż bez zgody ZZ nie można zmienić czasu pracy. To jak w piatek wieczorem przyjezdza samochód pod załadunek i do 22 się nie załapie to czeka do poniedziałku? Nie wyobrażam sobie tego bo to o takiej firmie świadczyć dobrze nie będzie. Może ze strony ZZ jest to zwykła gra żeby się właśnie okazało, że uratowali 38 miejsc pracy? Jeżeli się mylę to gratulacje za to że się udało. Kolega duch dobrze prawi.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3166 dnia: Października 25, 2015, 12:13:47 »
Tak, bez zgody zz nie można wprowadzić czegoś czego nie ma w ZUZP.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3167 dnia: Października 25, 2015, 14:40:03 »
Co z tymi winnymi, co zwiazki żądały by ich ukarać?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2015, 14:44:40 wysłana przez pol »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3168 dnia: Października 25, 2015, 14:43:39 »
Nawiązując do tematu wprowadzenia systemu 2-zmianowego na wydziałach, to byłoby trafione, gdyby tam nie było pracy w nocy. Pomysł nie do końca chyba dobry, ponieważ na tych wydziałach, o ile się nie mylę, praca nie jest skupiona tylko na załadunkach, ale również na rozładunkach towarów przywożonych z produkcji. W dzień towar się sprzedaje, a nocą i w weekendy na ogół się pewnie dowozi nowy na magazyny i uzupełnia stany magazynowe.

Tak, właśnie, już o tym wcześniej pisałem. Bo oni liczą sobie w wykresach sprzedany nawóz, czyli auta, które zostały załadowane i wyjechały poza zakłady. Faktycznie w tygodniu ich najwięcej wyjeżdża, bo wiadomo, że w weekendy nie mogą. Tylko, że większość z tych aut jest ładowana z magazynów. Dzięki temu, że się właśnie pracuje w nocy, weekendy i święta. Nie wyobrażam sobie zupełnie, żeby to funkcjonowało z samych linii, bo wkoncu zapasy na magazynach się przecież skończą. Musieli by chyba, zrobić co najmniej kilka nowych linni, każda pod inny asortyment.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3169 dnia: Października 25, 2015, 18:27:27 »
W jakim okresie jest najwięcej  zaladunków na ZCH ?
Fajna zagrywka, zbliżającą  się zima , kolejek Tirów  nie widać  a na wiosnę zatrudnimy firmę .
Terez  lp 1 i 2 następnie laborantki.
Cały czas oszczędności które idą na....sponsoring, marketing ,itp.
Coś tu jest nie tak ,  czy ten zakład długo tak pociągnie?
Czuję,  że za 2 lata zostanie biurowiec i rozpoczęta budowa prpopylenu.
Obym się mylił


Offline izadi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3170 dnia: Października 25, 2015, 22:14:52 »
Rany całe 220 zł :o  Śmiechu warte, to już sobie lepiej odżałować te marne grosze i pracować na ranki, różnica w pensji niewielka, zwłaszcza jak się odejmie co zabiorą. Szkoda gadać

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3171 dnia: Października 25, 2015, 23:32:31 »
Podać ci mój numer konta?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3172 dnia: Października 26, 2015, 07:08:10 »
Izadi o czym Ty gadasz 220zl grosze???? Widac ze pieniędzy w zyciu Ci nie brakuje. Ja czytam takie cos to mnie szlak trafia.

Offline izadi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3173 dnia: Października 26, 2015, 08:49:52 »
Tylko pamiętaj że to 220 zł to jest brutto, a nie na rękę i taka kwota wychodzi przy 11 przepracowanych popołudniówkach w miesiącu, jeśli będzie ich mniej automatycznie kasy też mniej.
Pamiętajcie, ze ponad 600 i tak zabiorą. Ja wolałabym pracować tylko na rano, ale nikt wam nie broni tyrać popołudniówek za jakieś 150 zł na rękę 

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3174 dnia: Października 26, 2015, 10:35:15 »
Wiesz te 150zl ratuje niektórym życie. Dla Ciebie to może i mało, a jak dla mnie to pampersy i mleko dla dziecka.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3175 dnia: Października 26, 2015, 13:22:54 »
No i po co było panikować. Jak zwykle się nakręciliście, narobiliście wrzasku, a z dużej chmury mały deszcz. Co do podwójnego systemu pracy... Może dacie mu szansę, zanim powtórzycie scenariusz z logistyką? A jak Tobie izadi mało dodatków to może powiesz wszystkim gdzie większe kokosy można zarabiać? Chętnie się dowiem...

Offline izadi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3176 dnia: Października 26, 2015, 13:54:47 »
Nikt nikomu nie broni. Ja osobiście wolałabym w takim układzie pracować tylko na rano, bo nie mam wtedy problemu co przez te 5 popoludniówek zrobić z dzieckiem

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3177 dnia: Października 26, 2015, 15:19:03 »
Ale do czego prowadzi ta dyskusja? co kto by wolal? ja bym wolal wcale nie pracować i żeby mi kasa wpływała co miesiąc :D
Na rano się pracuje tylko w biurowcu, a nie fizycznie. Opcja polityczna się zmieni w ZCH to może wyeliminują ten nienormalny pomysł całkiem.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3178 dnia: Października 26, 2015, 16:14:07 »
Na rano mój drogi pracują także kierownicy, ich zastępcy, specjaliści, koordynatorzy, automatycy, smarownicy, elektrycy i wielu wielu innych ludzi.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3179 dnia: Października 26, 2015, 16:20:14 »
No tak to nie będę pracował na dwie zmiany, pójdę na kierownika, albo do spółki :)
Głównie chodziło mi o to, że taki pracownik nie ma żadnego wyboru, a nawet jak sobie coś znajdzie to go nie puszczą z wydziału.
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2015, 16:21:53 wysłana przez policzek »