Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787153 razy)

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2160 dnia: Września 26, 2013, 16:19:56 »
Cytat: "Febe"
Cytat: "liścik"
przeczytajcie naprawdę warto....
http://sophico21.blogspot.com/2013/09/polskie-transakcje-enigmatyczna.html


Jak dla mnie to bardzo ciekawy artykuł, a nie jestem ani pracownikiem zakładów, ani też nikt z mojej rodziny tam nie pracuje.
Stwierdzam jednak, że najmniej to chyba interesuje samych pracowników. Przynajmniej tych, którzy udzielają się tu na forum. Dla nich liczy się tylko temat podwyżek, angaży, wynagrodzeń itp. Czy takie przepychanki i dyskusje, które kręcą się tylko wokół kasy nie powinny odbywać się w zakładowym intranecie, a nie tu - na ogólnodostępnym forum?
To już się dawno zrobiło niesmaczne, łagodnie rzecz ujmując.
                                   No i włozyła kij w mrowisko :devil:

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2161 dnia: Września 26, 2013, 17:09:14 »
Cytat: "Febe"
Cytat: "liścik"
przeczytajcie naprawdę warto....
http://sophico21.blogspot.com/2013/09/polskie-transakcje-enigmatyczna.html


Jak dla mnie to bardzo ciekawy artykuł, a nie jestem ani pracownikiem zakładów, ani też nikt z mojej rodziny tam nie pracuje.
Stwierdzam jednak, że najmniej to chyba interesuje samych pracowników. Przynajmniej tych, którzy udzielają się tu na forum. Dla nich liczy się tylko temat podwyżek, angaży, wynagrodzeń itp. Czy takie przepychanki i dyskusje, które kręcą się tylko wokół kasy nie powinny odbywać się w zakładowym intranecie, a nie tu - na ogólnodostępnym forum?
To już się dawno zrobiło niesmaczne, łagodnie rzecz ujmując.

A gdzie mają pisać? na zakładowej stronie nie ma forum. Tu siedzi cała szycha i czyta to co pracownicy wypisują. Potem chodzą i gadają, wyczytałam (tałem) to wyczytałam tamto. I biorą wszystko na serio.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2162 dnia: Września 26, 2013, 17:34:02 »
To niech zadbają o to, żeby mieć swoje zakładowe forum do debatowania bez końca o pensjach. Dziwne by było, jakby pracownicy jakiejkolwiek innej firmy tutaj założyli sobie wątek i wykłócali się o podwyżki i dyskutowali publicznie z przedstawicielami związków zawodowych, czy też Rady Nadzorczej. Z opisu tej części forum ("Sprawy bieżące") wynika, że porusza się tam bieżące sprawy Polic i okolic: "jeśli wiesz o czymś, o czym inni wiedzieć powinni: podziel się informacją, komentarzem, uwagą, refleksją!" - jakoś nie za bardzo to pasuje do wątku Z.CH. Police.

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2163 dnia: Września 26, 2013, 18:38:59 »
Jest wyjście:
nie czytać tego wątku
uzytek

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2164 dnia: Września 26, 2013, 20:34:27 »
Cytat: "Febe"
To niech zadbają o to, żeby mieć swoje zakładowe forum do debatowania bez końca o pensjach. Dziwne by było, jakby pracownicy jakiejkolwiek innej firmy tutaj założyli sobie wątek i wykłócali się o podwyżki i dyskutowali publicznie z przedstawicielami związków zawodowych, czy też Rady Nadzorczej. Z opisu tej części forum ("Sprawy bieżące") wynika, że porusza się tam bieżące sprawy Polic i okolic: "jeśli wiesz o czymś, o czym inni wiedzieć powinni: podziel się informacją, komentarzem, uwagą, refleksją!" - jakoś nie za bardzo to pasuje do wątku Z.CH. Police.


Febe ty chyba masz coś z głową delikatnie mówiąc. Jak możesz zarzucać ludziom, że dyskutują na forum o podwyżkach, pensjach itp. Szczytem głupoty jaką udało ci się zaprezentować to proponować aby ludzie dyskutowali sobie na wewnętrznym forum zakładowym czyli w Intranecie.
W czasie pracy powinni pracować a nie siedzieć na forach to po pierwsze pomijam, że mało kto na produkcji ma dostęp do intranetu. Po drugie jest to wątek głównie poświęcony Z.Ch. "Police" i można tu klikać o wszystkim co jest z nimi związane. A jak wiadomo pensję są dla pracowników najważniejsze.
Jeśli ten wątek wywołuje u ciebie takie zniesmaczenie to po kiego grzyba tu zaglądasz.
Podejrzewam, że możesz być osobą bezpośrednio związaną z tym lipnym zakupem kopalni w Senegalu i swoim durnym postem próbujesz rozmydlić temat.
A jeśli się mylę to może lepiej nie wypowiadaj się w tym temacie bo nie warto się kompromitować.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2165 dnia: Września 26, 2013, 21:17:07 »
Z głową to raczej Ty coś masz, o czym świadczy obraźliwy poziom Twojej wypowiedzi i podejrzenia.
Jeżeli już nie możecie powstrzymać się od tych ciągłych dyskusji to wydzielcie wątek np. pod nazwą "Niekończąca się debata o zarobkach w Z. CH. Police". Wtedy osoby nie związane bezpośrednio z firmą i zaglądające czasem do bieżącego wątku będą mogły przeczytać właśnie coś na jej temat (zgodnie z tematem).
Co do Twoich podejrzeń - są naprawdę śmieszne, bo to ja właśnie zwróciłam uwagę, że jakoś artykuł o zakupie rzekomych "kopalni w Senegalu" nie wzbudził kompletnie zainteresowania pracowników, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem. No, ale wyjaśniłeś co tak naprawdę ich interesuje. I tyle na ten temat.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2166 dnia: Września 26, 2013, 22:13:41 »
Nie jestem bezpośrednio związany z firmą bo już tam nie pracuję, a pracowałem tam 18 lat. Jednak lubię poczytać co tam ludzi gryzie i wcale nie przeszkadzają mi dyskusję nt płac a są to informacje dotyczące firmy. Szukasz dziury w całym i problemu tam gdzie go nie ma.

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2167 dnia: Września 26, 2013, 22:14:45 »
Febe zdziwiona , że kasa interesuje większość ?
Może Ty nie wiesz , jak ciężko wyżyć z gównianej pensyjki , co starcza do połowy miesiąca ?
Cytuj (zaznaczone)
bo to ja właśnie zwróciłam uwagę, że jakoś artykuł o zakupie rzekomych "kopalni w Senegalu" nie wzbudził kompletnie zainteresowania pracowników, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem

Nie takie miliony, przez wiele lat , przewalali .
Zgłoś do prokuratury.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2168 dnia: Września 27, 2013, 07:22:56 »
Cytat: "Febe"
zwróciłam uwagę, że jakoś artykuł o zakupie rzekomych "kopalni w Senegalu" nie wzbudził kompletnie zainteresowania pracowników, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem.

Bo wszyscy wiedzą, że zamiast szukać w dzikich krajach powinni się zaprzyjaźnić z cywilizowanym rosyjskim Acronem.
To kolorowe to ironia, żeby nie było wątpliwości.
Inspiracja tego "artykułu" (cudzysłów, bo to wpis na blogu, czyli - każdy może być pisakiem) jest oczywista, zresztą niemal jawnie wskazana w końcowej części. Sugeruję dystans do takich rewelacji i czytanie również między oraz za wierszami.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2169 dnia: Września 27, 2013, 09:05:56 »
Cytat: "andzeloputi"
Febe zdziwiona , że kasa interesuje większość ?
Może Ty nie wiesz , jak ciężko wyżyć z gównianej pensyjki , co starcza do połowy miesiąca ?
Cytuj (zaznaczone)
bo to ja właśnie zwróciłam uwagę, że jakoś artykuł o zakupie rzekomych "kopalni w Senegalu" nie wzbudził kompletnie zainteresowania pracowników, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem

Nie takie miliony, przez wiele lat , przewalali .
Zgłoś do prokuratury.

Zarabiam trochę mniej niż wielu pracowników Z.CH. Police, ale nie płaczę na forum z tego powodu. Jakoś starcza mi do końca miesiąca. Poza tym nie tylko kasa się w życiu liczy, a obiektywnie oceniając, to Ci tutaj wiecznie narzekający zarabiają więcej niż przeciętny mieszkaniec Polic i z pewnością nie są to g..... pensyjki, jak to nazwałaś.
Co do przewalania milionów - głupie wydawanie kasy to nie przestępstwo i prokuratura tym się nie zajmuje. Mi jest naprawdę wszystko jedno na co ta firma wydaje kasę. Nie jestem jej akcjonariuszem w przeciwieństwie do wielu pracowników.

Offline matts

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2170 dnia: Września 27, 2013, 09:11:51 »
Cytat: "Febe"
Zarabiam trochę mniej niż wielu pracowników Z.CH. Police, ale nie płaczę na forum z tego powodu.


Może masz mniejsze potrzeby.

Cytat: "Febe"
Jakoś starcza mi do końca miesiąca.


Weź pod uwagę to, że inni może mają większe wydatki, np. kredyt, dzieci, etc.

Cytat: "Febe"
Poza tym nie tylko kasa się w życiu liczy, a obiektywnie oceniając, to Ci tutaj wiecznie narzekający zarabiają więcej niż przeciętny mieszkaniec Polic i z pewnością nie są to g..... pensyjki, jak to nazwałaś.


To jeśli nie tylko kasa się liczy, to pracuj za darmo jako wolontariusz i żyj godnie, na poziomie. Albo jeżeli kasa nie ma dla Ciebie znaczenia to oddaj pieniądze potrzebującym.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2171 dnia: Września 27, 2013, 09:33:44 »
Widzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że nie tylko kasa się w życiu liczy a nie, że dla mnie się nie liczy. Też mam kredyt mieszkaniowy, dziecko i różne wydatki, ale nie mam zamiaru użalać się nad sobą i swoją sytuacją na forum. To, jak ktoś sobie w życiu radzi nie jest wprost proporcjonalne do kasy, jaką zarabia.
Nie ja pierwsza wypowiedziałam się na temat, że pracownicy Z.CH. Police naprawdę nie mają powodów do narzekania, jeśli chodzi o pensję.
Nie mam zamiaru drążyć tego tematu, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
Uważam, że wątek "Z. CH. Police" powinien  dotyczyć firmy i spraw z nią związanych, a żale i pretensje pracowników dotyczące zarobków powinny być wylewane na osobnym, wydzielonym do tego celu wątku.

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2172 dnia: Września 27, 2013, 11:09:37 »
Febe, ale jaki Ty masz problem? Gdzie chcesz wydzielić wątek o Z CH Police jak nie tu? Wynika z tego co piszesz, że nie lubisz jak ktoś, pisze prawdę chciała byś tylko słyszeć  czytać o tym ile wzrosły akcje Grupy Azoty i same superlatywy. W takim razie zły wątek odwiedzasz. Zapraszam tu  :szukaj:super firma . Tam możesz puszczać wodze fantazji :)

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2173 dnia: Września 27, 2013, 11:50:27 »
Widzę, że kolejna osoba nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Wątek o Z.CH. Police już istnieje, ale służy głównie do dyskusji o płacach, angażach itp. między pracownikami Zakładów. Uważam, że do tego celu powinien być osobny wątek.
I bardzo lubię, jak ktoś pisze prawdę, ale jak widać pisząc właśnie prawdę o wiecznym użalaniu się na niemałe wynagrodzenia włożyłam kij w mrowisko i uraziłam "biednych" i "wykorzystywanych" pracowników Z. CH. Police płaczących nad swoim losem.

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2174 dnia: Września 27, 2013, 12:32:27 »
Cytat: "Febe"
I bardzo lubię, jak ktoś pisze prawdę, ale jak widać pisząc właśnie prawdę o wiecznym użalaniu się na niemałe wynagrodzenia włożyłam kij w mrowisko i uraziłam "biednych" i "wykorzystywanych" pracowników Z. CH. Police płaczących nad swoim losem.
Febe, A może inaczej zadamy pytanie :) Febe, co Cię boli i dlaczego tylko pragniesz w tym wątku czytać o pozytywnych aspektach pracy w Grupie Azoty? Pracujesz w PR ZchP?
Ciekawe jest Twoje zainteresowanie jakie tu problemy są poruszane mimo tego, że w żaden sposób nie jesteś z tą firmą związana. Takimi wpisami próbujesz odwrócić uwagę innych od realnych problemów pracowników min są to wynagrodzenia.
Chyba Twój głos tutaj jest niepotrzebny bo tak na prawdę nie wiadomo do czego zmierzasz :) Jak chcesz zwerbować forumiczów żeby widzieli tylko pozytywy życia to załóż nowy wątek chetnie dołacze ;)
PS mam nadzieje ze przeczytałaś ze zrozumieniem...