Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6850224 razy)

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6675 dnia: Kwietnia 08, 2017, 09:45:27 »
Też  zapytam o koszt darmowych autobusów.
Zamiast nich można postawić darmowy cyrk dla dzieci i mieszkańców, albo zrobić darmowy dzień w biedronce.
Oczywiście tylko dla dzieci i mieszkańców miasta.
A może zamiast autobusów organizator wymieni w mojej łazience kafelki ?
13 lat te same i trochę mi się znudziły.


Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6676 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:04:09 »
Z tym cyrkiem to masz rację ale pod jednym warunkiem źe robiłbyś za małpe to napewno wnuki i dzieci pracowników ZCH POLICE zapamiętali by cię i takie odchody na całe lata.

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6677 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:38:54 »
Dokładnie.
Ja małpa - ty kto ? Ze swoimi debilnymi propozycjami ?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6678 dnia: Kwietnia 08, 2017, 12:06:13 »
Zamiast się cieszyć, że taki dzień jest zorganizowany to jest powód żeby narzekać. Trzebież nie jest nie wiadomo jak daleko. Ale oczywiście znajdzie się grupa osób, której nic nie pasuje, na której czele stoi RPzpl.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6679 dnia: Kwietnia 08, 2017, 12:48:02 »
Zamiast się cieszyć, że taki dzień jest zorganizowany to jest powód żeby narzekać. Trzebież nie jest nie wiadomo jak daleko. Ale oczywiście znajdzie się grupa osób, której nic nie pasuje, na której czele stoi RPzpl.
Nie kolego tu nie chodzi o niezadowolenie tylko o rozsądne wydawanie pieniędzy na które ciężko pracowaliśmy, jeźeli to towarzystwo wspólnej adoracji wydawałoby własną kasę to ni eodezwalbym się, jak jesteś  taki choiny to oddaj komuś swoją kasę.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6680 dnia: Kwietnia 08, 2017, 13:00:51 »

firma daje, firma płaci, firma organizuje, firma zawiezie, firma przywiezie, firma odwiezie.
malkontenci
  "liga rządzi , liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi .."  , przepraszam ale powyższe jakoś mi tak znajomo zabrzmiało ;)  .

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6681 dnia: Kwietnia 08, 2017, 15:06:38 »
Chcę co niektórym uświadomić że to nie prezes ani dyrektorzy wypracowują zyski tylko my aparatowi i służby pomocnicze.
Czy produkcja idzie czy stoi to nasza kadra dostaje swoją kasę a aparatowi i reszta albo dostanie premie albo nie .
I tutaj chcę nawiązać do wyłożonej kasy na 50 lecie, ile osób było z tego zadowolonych chyba tylko sami organizatorzy a pytani kto za to odpowiada nie umieli się do tego przyznać i tutaj zapytam się ile osób było zadowolonych z filmu o Lennonie lub księgi pamięci.
Dlatego zgadzam się z osobami które pytają dlaczego to czy tamto ,a obowiązkiem osób które wydają naszą wspólną kasę jest się wytłumaczyć na co ją wydają i dlaczego.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6682 dnia: Kwietnia 08, 2017, 17:21:54 »
Jestem zadowolony, 13 pensja na koncie, karta doładowana, w maju premia, reszty nie zmienię :) ta 13-stka ratuje sytuacje nie jednemu pewnie :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6683 dnia: Kwietnia 08, 2017, 18:10:58 »
obowiązkiem osób które wydają naszą wspólną kasę jest się wytłumaczyć na co ją wydają i dlaczego.
Buhahaha. Wasi prezesi z pewnością nie mają poważniejszych zajęć i z nadmiaru wolnego czasu będą się tłumaczyć na internetowym forum, szanownym panom aparatowym, z podejmowanych decyzji.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6684 dnia: Kwietnia 08, 2017, 19:46:16 »
Buhahaha
Zacznij układać sobie wierszyk według załączonego kawałka.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6685 dnia: Kwietnia 08, 2017, 20:08:48 »
co aparatowy, to mądrzejszy. takie orły. marnujecie się w tej firmie.
tak to sobie samemu mogę śpiewać, bo jestem na działalności. nie czekam, aż mi kartę doładują, dadzą 13, czy inne paczki żywnościowe  :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2017, 20:12:24 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6686 dnia: Kwietnia 08, 2017, 20:23:07 »
Dapol trafiłeś :)
Dominik Dolnoślązak

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6687 dnia: Kwietnia 08, 2017, 20:44:45 »
bo jestem na działalności. nie czekam, aż mi kartę doładują, dadzą 13, czy inne paczki żywnościowe
To nie płacz za kilkanaście lat że emeryturę masz małą, bo składki odprowadzasz najniższe, więc emeryturka będzie malutka.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6688 dnia: Kwietnia 08, 2017, 21:07:28 »
To nie płacz za kilkanaście lat że emeryturę masz małą, bo składki odprowadzasz najniższe, więc emeryturka będzie malutka.
widzę kolega jasnowidz-wszechwiedzący. skąd ty możesz wiedzieć jakie składki i w jakim kraju odprowadzam?
i cieszy mnie fakt, że martwisz się o moją emeryturę. to zupełnie odwrotnie niż ja - twoja mnie wcale nie interesuje.
na emeryturę państwową (polską) liczą tylko naiwniacy.

reasumując - wy, pracownicy azotów - jesteście strasznie niesprawiedliwi. na okrągło się słyszy z waszej strony jacy to jesteście poszkodowani, musicie pracować, jakieś marne 13, liche doładowania kart, kasa na wczasy pod gruszą. niech w końcu do was dotrze, że takich szarych pracowników jak wy są w naszym regionie tysiące. i te tysiące mogą tylko pomarzyć o takich profitach jak wy macie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2017, 21:19:18 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6689 dnia: Kwietnia 09, 2017, 06:15:33 »
Tylko te kilka tysięcy ,,marzycieli,, mogło kiedyś się zatrudnić w zch, i nie musieli by teraz marzyć, sam osobiście od wielu słyszałem stwierdzenie ,, w tym syfie, nigdy za żadne pieniądze,, więc do kogo teraz żale.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.