Police i okolice > Sprawy bieżące

[Police] ZCH Police

<< < (3518/3584) > >>

hdmi:
Poczekajmy jeszcze trochę. zaraz zaczną się urlopy a za nadgodziny nie chcą płacić. Wyjdą od razu stany osobowe i efekt nie przedłużania umów. A JESZCZE TYLKO PRZYPOMNĘ O STRAJKU WŁOSKIM. Instalacje mają być sprawne i bezpieczne. A każda instalacja na dziś jest polepiona.

An_na:
Temat Kart Multisport odrzucono z 2 lata temu. Multisport chciało podpisać na przynajmniej 500 pracowników i taką dali kalkulację.  Co do siarkowego to tak, spore nakłady inwestycyjne.

Jednorazowy_aparatowy:
Wydaje mi się że bardziej obchodzi nas tu wszystkich temat zakładów. Ciągle się słyszy że cięcia wśród normalnych pracowników. Kiedy będą podejmowane kroki apropo pracowników umysłowych których też jest bardzo dużo. Specjalistów, asystentów specjalistów, oraz asystentów asystentów. Nadal nikt nie mówi nic o polimerach które traktują Police jak dojną krowę i ciągną na dno.

Rasowy_Aparatowy:

--- Cytat: Jednorazowy_aparatowy w Czerwca 26, 2024, 08:23:04 ---Wydaje mi się że bardziej obchodzi nas tu wszystkich temat zakładów. Ciągle się słyszy że cięcia wśród normalnych pracowników. Kiedy będą podejmowane kroki apropo pracowników umysłowych których też jest bardzo dużo. Specjalistów, asystentów specjalistów, oraz asystentów asystentów. Nadal nikt nie mówi nic o polimerach które traktują Police jak dojną krowę i ciągną na dno.

--- Koniec cytatu ---
Przecież umysłowi też mają po dupie, bo też stracą święta, jubileusze, odprawy itd.

Jednorazowy_aparatowy:
Rasowy_aparatowy. Wg ciebie to jest duża strata. Jednozmianowi ludzie pracujący na zakładach mają większe stawki niż ludzie pracujący na zmiany. Po to jest dodatek zmianowy żeby w jakimś stopniu im dorównać z wynagrodzeniem. Jeżeli zabierają im te wszystkie dodatki to z tego co kolega mi pokazywał ich dotyka nagroda roczna, fundusz socjalny i ddw. Podejrzewam że wiele osób z zakładów chętnie się z nimi zamieni, pójdzie na stanowisko specjalisty który nic nie wie, ma wybujałą stawkę więc on praktycznie tego nie odczuje. Pomyśl ile tracą zmianowy. Minimum 1000 zł dodatku zmianowego dodatki brygadzistowskie to już masz lekko 1500 a nie zapominajmy że na niektórych wydziałach są jeszcze ratownicy którzy też stracą dodatek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej