Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7235759 razy)

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17490 dnia: Czerwca 05, 2024, 17:36:43 »
Zakładowi zawodowcy materacowi wypominają komuś że ktoś inny śpi na materacach XDDD
Jeszcze brakuje aby ktoś z was się zapytał o nagrodę roczną i bon na gięta z okazji dnia chemika.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2024, 17:38:32 wysłana przez kanapowiec »

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17491 dnia: Czerwca 05, 2024, 22:20:11 »
Co z nagrodą roczną? Dalej nie odpowiedzieli na pismo związków. No i kasa na dni chemika, zawsze była to drugi raz kiedy jej nie ma. Te życzenia na stronie internetowej mogli se darować

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 407
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17492 dnia: Czerwca 06, 2024, 10:43:14 »
Co z nagrodą roczną? Dalej nie odpowiedzieli na pismo związków. No i kasa na dni chemika, zawsze była to drugi raz kiedy jej nie ma. Te życzenia na stronie internetowej mogli se darować
https://files.fm/f/hkbnwayhwa
A co do dni chemika to prezes mógłby coś rzucić żeby załodze trochę morale podnieść bo jak tak dalej będzie to wyglądać to z tej załogi [ciach!] wielki za przeproszeniem zostanie...i taki będzie finał. Tak się zastanawiam ile osób się w tym roku zwolniło z zakładów?

Post Merge: [time]Czerwca 06, 2024, 11:06:49 [/time]https://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/dlaczego-basf-czesc-produkcji-przenosi-do-chin,147106.html

Post Merge: [time]Czerwca 07, 2024, 07:19:51 [/time]
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/po-wyborach-chocby-potop/

Post Merge: Czerwca 07, 2024, 09:39:37
https://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/po-wyborach-chocby-potop/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2024, 09:39:37 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17493 dnia: Czerwca 08, 2024, 02:42:32 »
Pora zacząć głośno mówić i manifestować jeśli chcemy powrotu płynności firmy. Czemu związki nie organizują głośnych strajków chociażby w stylu górników?
Tylko robiąc hałas można uratować tą branżę.
https://businessinsider.com.pl/biznes/branza-chemiczna-przygotowuje-manifest-najwyzszy-czas-zeby-powiedziec-dosyc/ldeb8kt
To trwa zbyt długo albo głośny sprzeciw wobec unijnego niszczenia przemysłu, powinny być głośne zadymy włącznie z paleniem opon pod decyzyjnymi instytucjami. Dziwię się temu spokojowi społecznemu wobec niszczenia przemysłu.
Dziwię się wysokim wynikom wyborczym w naszym województwie szkodnikom popierającym europejski kołchoz.
Serio to taki trudny temat aby zablokować napływ wschodnich tańszych nawozów do Europy przy toczącej się wojnie i pseudo sankcjach? Przecież to są jakieś jaja.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17494 dnia: Czerwca 08, 2024, 07:19:31 »
Pora zacząć głośno mówić i manifestować jeśli chcemy powrotu płynności firmy. Czemu związki nie organizują głośnych strajków chociażby w stylu górników?
Tylko robiąc hałas można uratować tą branżę.
https://businessinsider.com.pl/biznes/branza-chemiczna-przygotowuje-manifest-najwyzszy-czas-zeby-powiedziec-dosyc/ldeb8kt
To trwa zbyt długo albo głośny sprzeciw wobec unijnego niszczenia przemysłu, powinny być głośne zadymy włącznie z paleniem opon pod decyzyjnymi instytucjami. Dziwię się temu spokojowi społecznemu wobec niszczenia przemysłu.
Dziwię się wysokim wynikom wyborczym w naszym województwie szkodnikom popierającym europejski kołchoz.
Serio to taki trudny temat aby zablokować napływ wschodnich tańszych nawozów do Europy przy toczącej się wojnie i pseudo sankcjach? Przecież to są jakieś jaja.
Ważne, że PiS nie rządzi i ludzie się do siebie uśmiechają.
Wróciła demokracja, a żołnierze giną od dzid dzikusów. Ciesz się.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17495 dnia: Czerwca 08, 2024, 10:14:06 »
Skoro taki BASF ucieka do Chin z produkcją to nie na rękę Niemcom będzie forsowanie ceł na nawozy z Azji. Wtedy musieli by płacić dodatkowo za sprowadzenie swoich nawozów. Poza tym jest to krok w stronę  europejskich rolników, którzy przez to płacą mniej. Więc tak.... Zwijać ten biznes i do domu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17496 dnia: Czerwca 08, 2024, 13:50:24 »
Załatwili przemysł stoczniowy, teraz czas na chemiczny.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17497 dnia: Czerwca 08, 2024, 18:50:26 »
Przemysł stoczniowy w Szczecinie sam się załatwił, drogi kolego, bo wtedy tam pracowałem. Złe decyzje zarządu. Przemysł chemiczny wykańcza Unia Europejska, poprzez głupie dyrektywy!

Post Merge: Czerwca 08, 2024, 18:55:44
Ja napiszę tak, mi szkoda tych młodych. Mi pozostało 10 lat do emerytury, tak czy siak jakoś dotrwam. Na wojnę za stary, a i oszczędności mam i mieszkanie, wypracowane lata na emeryturę, która wstępnie będzie wynosić 4 tys. netto. A młodzi mają przesrane w tych czasach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2024, 18:55:44 wysłana przez Samsonowicz »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 877
    • Zobacz profil

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17499 dnia: Czerwca 08, 2024, 23:31:36 »
Przemysł stoczniowy w Szczecinie sam się załatwił, drogi kolego, bo wtedy tam pracowałem. Złe decyzje zarządu.

Samozaoranie kompletne. :)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17500 dnia: Czerwca 11, 2024, 03:35:16 »
Czemu samozaoranie?. Pracowałeś w tamtych czasach w stoczni szczecinskiej?  Bo ja tak i wiem od środka jak to wyglądało.  Dlaczego drogi przyjacielu taka stocznia jak Partner w Szczecinie i policach dobrze funkcjonuje . Albo chociażby stocznia CRIST w Gdyni. Panie wszystko wiedzący najlepiej?

Post Merge: Czerwca 11, 2024, 03:43:11
A jak mi teraz odpiszesz ze to jest prywatne a nie państwowe. To tylko sprywatyzować grupę azoty bo tylko prywatny właściciel zadba o tą spółkę jak swoją.  Chociaż w tej sytuacji finansowej tej spółki , tylko samobójca by ją odkupił.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2024, 03:43:11 wysłana przez Samsonowicz »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17501 dnia: Czerwca 11, 2024, 06:42:14 »
Tutaj nie chodzi o to, kto wie najlepiej, Stocznię Szczecińską pamiętam jako drugą co do wielkości firmę w Polsce, która miała przed sobą bardzo ciekawe perspektywy. Niestety jak to u nas w państwowych spółkach bywa, do podejmowania strategicznych decyzji dopuszczono ludzi bez technicznego pojęcia, za to mających mocne polityczne plecy. Też znam historię, mimo, że nie pracowałem bezpośrednio w stoczni, pracowałem jednak w firmie, w której przewijali się przedstawiciele zarządu i nie tylko. Teraz mamy trochę inne czasy, tak jak napisałeś, prywatyzacja na obecną chwilę raczej nie wchodzi w grę, Niemcy przenoszą się do Chin, co moim zdaniem kiedyś wyjdzie im bokiem, tak jak interesy z Rosją, może to być kiedyś szansą dla Polski. Pytanie, czy obecnie rządzący będą w stanie zrestrukturyzować tak zakład, by w przyszłości były szanse na rozwój. Podobno mają plan, zwolnienia także na tą chwilę nie są planowane. W przeszłości też wiele obiecywali, a co z tego wyszło wszyscy wiemy.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17502 dnia: Czerwca 11, 2024, 11:21:37 »
Mnie dziwi dlaczego od dwóch lat, nikt z zarządu Grupy Azoty nie zaproponował rozszerzenia oferty o produkty dla przemysłu zbrojnego? Zapotrzebowanie chociażby na taką nitrocelulozę będzie ogromne przez najbliższą dekadę. Są na to dotacje od państwa oraz z EU. Chemia to chemia, nie trzeba trzymać się jednego schematu agro.

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17503 dnia: Czerwca 11, 2024, 17:08:41 »
Mnie dziwi dlaczego od dwóch lat, nikt z zarządu Grupy Azoty nie zaproponował rozszerzenia oferty o produkty dla przemysłu zbrojnego? Zapotrzebowanie chociażby na taką nitrocelulozę będzie ogromne przez najbliższą dekadę. Są na to dotacje od państwa oraz z EU. Chemia to chemia, nie trzeba trzymać się jednego schematu agro.

W przypadku ewentualnego konfliktu (odpukać) taki zakład będzie jako pierwszy na celowniku wroga, a wybuch będzie taki, że po Policach zostanie jedynie krater
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2024, 17:10:23 wysłana przez Polioly »

Offline Trismagist

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17504 dnia: Czerwca 11, 2024, 20:29:22 »
A myślisz, że teraz nie są celem?