Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787245 razy)

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14820 dnia: Grudnia 01, 2022, 14:00:35 »
Spotkanie zz zakończyło się tym, że się dowiedzieli...nie ma jeszcze podpisanego programu naprawczego,  a przecież odbywa się tyle spotkań z Zarządem zch, pracujemy,  staramy się, a tu co ?
Na święta gaps do Biedronki,  koledzy z zch do Galaxy.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14821 dnia: Grudnia 01, 2022, 19:37:57 »
Spotkanie zz zakończyło się tym, że się dowiedzieli...nie ma jeszcze podpisanego programu naprawczego,  a przecież odbywa się tyle spotkań z Zarządem zch, pracujemy,  staramy się, a tu co ?
Na święta gaps do Biedronki,  koledzy z zch do Galaxy.

Trzeba było się uczyć.
Trzeba było książki czytać.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14822 dnia: Grudnia 01, 2022, 19:58:03 »
Trzeba było się uczyć.
Trzeba było książki czytać.
Dokładnie. Dobrze mówi.
Przypomnij tylko, które to książki trzeba czytać i jakie szkoły kończyć, żeby tak dobrze szlaufem posadzkę myć i łopatą machać jak Ty?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14823 dnia: Grudnia 01, 2022, 20:24:03 »
Trzeba było się uczyć.
Trzeba było książki czytać.
Dokładnie. Dobrze mówi.
Przypomnij tylko, które to książki trzeba czytać i jakie szkoły kończyć, żeby tak dobrze szlaufem posadzkę myć i łopatą machać jak Ty?
Pewnie Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie, a z książek to 50 Twarzy Geja.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14824 dnia: Grudnia 01, 2022, 23:04:36 »
Rawiki- warunkiem zatwierdzenia Planu naprawczego jest opinia o którą Zarząd GAP wystąpił zgodnie z Zasadami korpo dot. nadzoru właścicielskiego. Dokument ten znajduje się na intranecie. Nie otrzymaliśmy jeszcze opinii.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14825 dnia: Grudnia 02, 2022, 06:52:25 »
Rawiki- warunkiem zatwierdzenia Planu naprawczego jest opinia o którą Zarząd GAP wystąpił zgodnie z Zasadami korpo dot. nadzoru właścicielskiego. Dokument ten znajduje się na intranecie. Nie otrzymaliśmy jeszcze opinii.
Najpierw każe się napisać plan naprawczy, a potem?
Czekajcie jakoś to będzie.
Zaczyna to być co raz bardziej śmieszne.
Napisał bym tu kilka przykładów, jak to teraz wygląda w spółce,  jak sie szkoli ludzi na nowe stanowiska,ilu jest ludzi na rano, na zmianach jak ma wyglądać obsluga nowej fabryki itd.,ale nie mogę,  tego opisywać na forum.
Róbcie tak dalej,  spotykajcie się , analizujcie, tylko pamiętajcie,  że tu pracują ludzie,  którzy też swoją cierpliwość mają.

Nikt tu za miskę ryżu nie będzie pracował.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14826 dnia: Grudnia 02, 2022, 08:46:26 »
Proszę Pana, nikt nie każe pisać planów naprawczych. Idealnie by było gdyby nie powstała taka konieczność. Przecież to też praca ludzi dodatkowa. PN- w tym przypadku wynika z KSH.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14827 dnia: Grudnia 02, 2022, 09:27:23 »
A czemu powstała taka konieczność?
Bo oba zarządy nie są wstanie nad tym zapanować.
Lata zaniedbań, a szczególności pod kątem służb technicznych.
Ja swoje powiedziałem, dzielicie ludzi poprzez pieniądze,  jednym dajecie drugim zabieracie. A zabieracie pracownikom, którzy mają wiedzę techniczną i bez nich sobie nie poradzicie.
Zdaję sobie Pani z tego sprawę?
Nie będzie tego zakładu, ani pdh bez mechanika, automatyka,informatyka czy elektryka. Którzy uczą się,szkoła w tym kierunku.

Szkoda słów,  Pani swoje Ja swoje,  a dobrze Pani wie o co chodzi.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14828 dnia: Grudnia 02, 2022, 10:06:25 »
Pan mnie ciągle atakuje. „Wy”- ja nie jestem Wy. Ja jestem Anna Tarocińska reprezentant pracowników GAP w zarządzie GAP. Wybór wynika z ustawy o komercjalizacji. Dlaczego się tworzy plany naprawcze to proszę sobie przeczytać.
Jestem w zarządzie GAP jako reprezentant pracowników GAP i wie Pan co ja widzę? Dla przykładu: Rusztowania wkoło PN3 (Alcatraz/ chociaż od jakiegoś czasu to Alcatraz zmieniło nazwę na PN3) od ponad roku stoją, ilości emaili i telefonów nie zliczę, pilnuję abyśmy to nie my płacili za te rusztowania  regularnie od ponad roku spędza mi to sen z powiek i o różnych porach dnia i nocy sprawdzam „zaawansowanie prac”,  rok temu zimą zero: bo zimno, bo warunki atmosferyczne (jakby pracownicy nawozów na Kanarach pracowali w komforcie), zero pracowników latem bo ciepło, po drodze zero pracowników, bo podwykonawca GAPS który to realizował nie zrobi tego z przyczyn pewnych zdarzeń, ja widzę marznących ludzi na PN3 pracujących w okropnych warunkach, zawilgocone przez to instalacje, zwarcia przez wilgoć i ogromnie dla pracowników trudne warunki pracy. To widzę. I wie Pan co? Aby pomóc tej sytuacji, aby wesprzeć PS  zleciliśmy dopisanie do tej instalacji pracowników PS, którzy na 2bop dokonywaliby tylko tam prac.  Ja nie pracuje u Pana w firmie i bardzo Panu współczuję, bo to jest niesprawiedliwe, że pracownicy jednej GK nie mają takich samych warunków płacowych, jednak to Wy może widzicie to z innej perspektywy i jesteście w stanie znaleźć rozwiązania, które zmienią myślenie wszystkich. Jak ja widzę nieprawidłowości to od razu to zgłaszam formalnie. Pan nie słucha dyspozytorek. Ja i inni tak. Co mam Panu napisać, problem jest z dostępnością pracowników GAPS a przecież za tą dostępność firma płaci.  PS ma blisko ok 650 pracowników, a okazuje się bardzo często, że nie ma kto zrobić zleconych prac i trzeba je zlecać do podwykonawców. Coraz częściej mam wątpliwości czy to jest korzystne dla samego PS i GAP.  Każdy zarząd obowiązuje prawo, i jeśli mamy podnieść stawkę a dalej te prace będą wykonywane przez podwykonawców za niższe stawki to ja działałabym na szkodę firmy w której pracuję w tym i na szkodę jej pracowników. I pytanie czy to polepszy sytuację spółki (?) bo bardzo dużo pracy przez Was wykonywane jest na rzecz podwykonawców. Dokumentacja, przygotowanie zadania itd.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2022, 10:11:22 wysłana przez An_na »

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14829 dnia: Grudnia 02, 2022, 10:18:50 »
Ma Pani rację,  mi też jest szkoda pracowników na NPK 2,ale tam też chodzą na awarię,  automatycy,elektrycy itp.
Tylko dla czego cierpią zwykli pracownicy,  a zarządy nie mogą się dogadać. Czemu nikt nie pier...nie w stół I powie koniec tej farsy.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14830 dnia: Grudnia 02, 2022, 10:19:24 »
Co mam Panu napisać, problem jest z dostępnością pracowników GAPS a przecież za tą dostępność firma płaci.  PS ma blisko ok 650 pracowników, a okazuje się bardzo często, że nie ma kto zrobić zleconych prac i trzeba je zlecać do podwykonawców.
No właśnie o tym wszyscy piszą od kilkunastu stron. xD Ciekawe dlaczego nie ma tych ludzi. Powiem Pani, że mało kto lubi być dymany w pracy i dlatego odchodzi. Dalej mówcie, że to osobna firma i płaćcie im ochłapy.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14831 dnia: Grudnia 02, 2022, 10:23:11 »
Rawiki- Widzę, że szukają wzajemnie rozwiązań. Zobaczymy.
Jan- spadaj z tego forum. Przecież „tu nie pracujesz”. Podjudzacz. Tylko krwi i igrzysk szukasz.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2022, 10:24:42 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14832 dnia: Grudnia 02, 2022, 10:40:22 »
Co mam Panu napisać, problem jest z dostępnością pracowników GAPS a przecież za tą dostępność firma płaci.  PS ma blisko ok 650 pracowników, a okazuje się bardzo często, że nie ma kto zrobić zleconych prac i trzeba je zlecać do podwykonawców.
No właśnie o tym wszyscy piszą od kilkunastu stron. xD Ciekawe dlaczego nie ma tych ludzi. Powiem Pani, że mało kto lubi być dymany w pracy i dlatego odchodzi. Dalej mówcie, że to osobna firma i płaćcie im ochłapy.
Akurat średnio masz rację, z ZCH też ludzie odchodzą, więc to nie jest kwestia tego że na ZCH jest super a w GAPSie jest dużo gorzej. Po prostu rynek się zmienił, inne firmy płacą więcej i tyle. Zadowolony z tego też nie jestem ale "taki mamy klimat".

Offline citrix1

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14833 dnia: Grudnia 02, 2022, 11:01:06 »
Albo Pani nie wie, nie chce wiedzieć lub nie wiem co, lecz podwykonawcy nie są tańsi. Jeden z podwykonawców odmówił dużej roboty na Dolej Odrze gdzie mieli zaproponowane 100 zł za rbg. Ile ma GAPS ??? 44 zł czy jakoś tak, bo przecież do dnia dzisiejszego umowa ramowa nie została zmieniona, a trwa to ile yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 7-10 lat ? Co do dokumentacji to chyba normalnym jest, że jeżeli jest zlecone do GAPS wytworzenie np. zbiornika to zlecający musi ową dokumentację dostarczyć. Po zakończonych wszelkich naprawach, wytwarzaniu etc. to GAPS sporządza dokumentację, która zostaje przekazana do użytkownika , a jeżeli urządzenie podlega pod Urząd Dozoru Technicznego lub inny organ to nie GA tylko GAPS przekazuje dokumentację.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14834 dnia: Grudnia 02, 2022, 12:00:02 »
Wiem jak to wygląda, wiem jakie są stawki, znam procedury. Forum publiczne nie jest natomiast miejscem na dyskusję o umowie handlowej jakiejkolwiek.