Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PUB SPORT  (Przeczytany 16617 razy)

johny166

  • Gość
PUB SPORT
« dnia: Listopada 25, 2011, 01:57:49 »
Jakie są wasze opinie  na temat Pubu Sport ?????? Co byście chcieli zmienić , co zostawić ????

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2011, 04:04:56 »
Najchętniej usunąłbym stamtąd smród tłuszczu od frytek. Człowiek wychodzi stamtąd przesiąknięty fetorem smażonych fytek.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2011, 08:42:41 »
A ja powiem, że Pub Sport to mój ulubiony pub - mam do niego sentyment i wszystko mi się podoba :)

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2011, 09:19:04 »
A ja najchętniej usunąłbym ten PUB. Opaler bez obrazy ale większości jego klientów brak jakiejkolwiek kultury. Oczywiście zakładam, że Ty potrafisz trzymać poziom ale mam wrażenie, że niewielu zwraca uwagę na to, że SPORT jest zlokalizowany w budynku mieszkalnym. Odkąd zakazano w nim palenia ryczące towarzystwo wylega na zewnątrz i drze ryje pod oknami (że o załatwianiu potrzeb fizjologicznych w krzakach nie wspomnę).

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2011, 11:13:33 »
Jedzenie paskudne z mrożonek i półfabrykatów ,smród starego oleju spalonego .Personel pozwala na skandaliczne zachowanie swoich kolesi .Odechciewa się jeść w takim  miejscu i tej kuchni .

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 25, 2011, 11:40:50 »
Ciekawe, czy leja tam do frytek? :)

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
PUB SPORT
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2011, 13:08:55 »
Prawda Opaler ;) trochę tam się tam piwa wspólnie wypiło ;). Kiedyś mój ulubiony lokal A teraz... cóż. Tragedia :/ Od kiedy pojawiły się automaty lokal zszedł na psy :(. PUB już nie ma nic wspólnego z sportem a kiedyś tam przychodziłem głownie dla transmisji. I pysznego jedzonka.  Do dziś pamiętam jak oglądałem mecz Polska - Portugalia. Pełen lokal pełno kibiców.  Ktoś tu wspomniał, że pracownicy folgują swoim no i to niestety prawda... Jak wróci profil sportowy i ktoś zrobi porządek z załogą a raczej ich znajomymi no i zniknie zapach starego oleju chętnie wrócę.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 25, 2011, 13:44:06 »
Ten zapach oleju jest tak charakterystyczny, ze nawet jak kuchnie zamkną to i tak dalej będą go rozpryskiwac. ;)

Chodziło się tam za dobrych, licealnych czasów na burgery i piwo. Teraz to speluna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 26, 2011, 09:55:59 »
Melina :batman:

kinia

  • Gość
PUB SPORT
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 26, 2011, 12:07:47 »
Mnie też tam nigdy się nie podobało i macie rację przesiąknięte ciuchy i włosy olejem to nie jest nic miłego.Jak dla mnie  nieciekawe towarzystwo się tam schodzi.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 26, 2011, 12:52:48 »
Przychodzą awanturujący się menele od których cuchnie na kilometr .Idziesz ze znajomymi coś zjeść ,piwko wypić ,nie da rady bo śmierdzi.A o toalecie nie wspomnę na dworcach już przyjemniej pachnie .A najgorsze jest to że personel nie reaguje na chamskie zachowanie .

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 26, 2011, 12:57:43 »
Można by wiele zmienić i mam nadzieję, że się tak stanie (automaty do gry to porażka), ale trzeba przyznać, że Pub Sport zaraz po otwarciu to było to. Pamiętam z czasów licealnych jak spędzaliśmy tam na prawdę sporo czasu. Mam nadzieję, że znów będzie tak jak kiedyś :) Rozumiem, że lokal chce maksymalizować zyski, ale jeżeli "chamstwo" odejdzie, to wydaje mi się (z tego co tutaj czytam), że wielu świetnych klientów wróci - i to stałych, a nie jednorazowych awanturników, którzy chcą się tylko dopić. Życzę powodzenia!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 26, 2011, 22:22:41 »
Pub ma dobrą lokalizacje ,samo centrum a świeci pustkami .Przydało by się trochę odświeżyć ,szefa kuchni z prawdziwego zdarzenie  a nie z łapanki .Atmosfera lokalu robią konsumenci i personel  .Ale jeżeli zapity menel jest traktowany z atencją a lekceważy się normalnych konsumentów ,wniosek jest jeden ,omijać szerokim łukiem.Widać nie chcą ludzi z kasą wolą obszczymurków .

johny166

  • Gość
PUB SPORT
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 28, 2011, 21:50:50 »
Wywieszka jest ze 19 grudnia przetarg na Pub.

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
PUB SPORT
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 28, 2011, 23:27:46 »
Powinni zaprosić Magdę Gesler,Ona by tam zrobiła porządek.
piecia