Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sklep z suplami  (Przeczytany 9455 razy)

tomczers17

  • Gość
Sklep z suplami
« dnia: Listopada 24, 2011, 19:17:42 »
jako ze widze tu sporo osób związanych ze sportem to mam pytanie. widziałem ze jest jeden sklep w Policach z odzywkami, wydaje mi sie ze jak na taką ilość siłowni i ogolnie mialo związane mocno ze sportem to mozna by bylo otworzyć drugi sklep.
Mam taki zamiar w niedługim czasie. znam sie na suplach dosyc dobrze, mozna powiedziec ze od 10lat nałogowo je kupowałem. chciałbym jednak wprowadzić do sklepu naprawde dobre marki, oczywiscie dla kazdego cos dobrego, ale znajac ten biznes z praktyki od lat wiem ze niektore firmy wałki tną i to ostre. ja osobiscie stosuje niemieckie suple Power X Sport, Hansa X Sport i Best Body Nutrition.
Marke PXS rozsławił w PL nasz polski trójboista, który w trójboju juz dawno sie zapisał wielkimi literami. Dariusz Mirowski RAW 315kg na ławie, a z tego co wiem szykuje sie na 320kg. mysle  w PL ciezko znalezc drugiego kto chociaz by sie zblizyl do tego wyniku. Pan Mirowski stosuje od lat te marki i to dzieki niemu sam na nie wpadłem. Chcialbym zeby głownie te marki byly w sklepie ale oczywiscie inne takze bo wiem ze w tym biznesie nie mozna polegac tylko na tym co dobre ale tez i na tym co znane.
Post ten ma na celu zasięgnąć opinii userów forum, czy jest zapotrzebowanie na sklep tego typu, czy wystarcza na całe Police 1 na tym targu.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Sklep z suplami
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2011, 08:39:51 »
jedni już próbowali i im nie poszło, ale próbować można...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Sklep z suplami
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2011, 10:48:22 »
Konkurencja w handlu jest jak najbardziej wskazana.Nie kieruj się tym,że "komuś gdzieś kiedyś" w podobnej branży na rynku się nie powiodło.Przyczyn mogło być bardzo wiele.Jeżeli podejdziesz do tego profesjonalnie to z powodzeniem "zagospodarujesz" wolną przestrzeń w tym biznesie na rynku polickim.Jest wyraźna tendencja do usportowienia polickiej młodzieży a ta w pogoni za wynikami i uzupełnianiem sił witalnych będzie korzystać z wszelkich dostępnych suplementów.Tak więc pomysł dobry i tu i teraz na czasie ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

tomczers17

  • Gość
Sklep z suplami
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2011, 10:51:28 »
kaskada mozesz cos wiecej o tych co juz probowali? chodzi mi kiedy to bylo? rok temu czy np 3lata temu. i jak to wygładalo czy byla jakas lipa w sensie maly wybóry i duze ceny czy wsio bylo wporzadku a mimo to spajtowali?
apropo ten sklep tam na tym targu od dawna jest juz? i jak wrazenia na jego temat chodzi mi o wybor supli, ceny, obsluge. oczywiscie oceny tych co tam kupuja/kupowali

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Sklep z suplami
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2011, 12:17:13 »
W tamtym roku w Starych Policach, sponsorowali nagrody na strong man w czasie dni Polic.  chyba ze 3miesiące pociągnęli i się zwinęli. A na ryneczku cały czas działa
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

tomczers17

  • Gość
Sklep z suplami
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 25, 2011, 13:48:47 »
a orientuje sie ktos gdzie dokładnie byl ten sklep w starych policach. jaki adres?

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Sklep z suplami
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2011, 22:20:12 »
Cytat: "tomczers17"
a orientuje sie ktos gdzie dokładnie byl ten sklep w starych policach. jaki adres?

Nie jestem do końca pewien ale z dużą dozą prawdopodobieństwa myślę że visavis  Poczty na ul Grunwaldzkiej
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Sklep z suplami
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 26, 2011, 00:21:18 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "tomczers17"
a orientuje sie ktos gdzie dokładnie byl ten sklep w starych policach. jaki adres?

Nie jestem do końca pewien ale z dużą dozą prawdopodobieństwa myślę że visavis  Poczty na ul Grunwaldzkiej



dobrze prawisz vis avis poczty. Pociągnął rapem niecałe 2 miechy
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

tomczers17

  • Gość
Sklep z suplami
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 26, 2011, 19:10:32 »
ktos zna moze wlasciciela?

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Sklep z suplami
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 27, 2011, 20:43:04 »
Z tego co kojarze to byla filia sklepu ellite sport food pana Borysiuka

tomczers17

  • Gość
Sklep z suplami
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 28, 2011, 17:12:06 »
nie to nie bylo pana borysiuka. pytalem go

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Sklep z suplami
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 29, 2011, 12:28:04 »
Aha, to najwidoczniej cos musialo mi sie pomylic, w takim razie nie pomoge kogo to byl sklep wiem tylko, ze na pewno nie byl on dlugo, a odzywek mieli duzo bo sam bylem.