Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe  (Przeczytany 44365 razy)

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil

mm

  • Gość
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 20, 2012, 11:24:43 »
ciekawy cykl :]

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 25, 2012, 22:19:06 »
Dzięki :)
Cytuj (zaznaczone)
Podejmując się tego tematu nie sądziłam, że tak głęboko uwikłam się w meandry kuchni szczecińskiej i zachodniopomorskiej.

Jest to temat rzeka, wciąż jeszcze niezgłębiony i nie do końca poznany. Obejmuje aspekty zarówno współczesne, jak i historyczne.

Dotyczy dań zarówno typu fast food jak i slow food. Dla amatorów i dla koneserów. Z ogromu produktów wybrałam te, które moim zdaniem, są najbardziej charakterystyczne dla miasta, pokazują jego oblicze współczesne, ale i nawiązują do tradycji. Liczę na komentarze i owocną dyskusję po lekturze!

A nuż lista musi zostać poprawiona?
Pasztecik
Paprykarz
Tost
Całuski
Frytburger
Pierniki
Gęś
Bosman
Starka
reklama -/2012/szczecin-od-kuchni/]Szczecin od kuchni

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 04, 2012, 07:53:59 »
Cytuj (zaznaczone)
W Szczecinie będziemy mieli dwie plaże nad Odrą

Według informacji z Facebooka wstęp na plaże ma być bezpłatny, jedynie specjalne imprezy będą biletowane. Plaża będzie miała obszar 500 metrów kwadratowych, na którym znajdzie się ponad 200 ton piasku. W chwili obecnej prowadzona jest akcja rekrutacyjna pracowników nowej plaży.

Druga plaża mieścić się będzie przy Moście Długim na Celnej 4 (plaża była już tam dwa lata temu). Póki co na temat samej oferty i atrakcji nie ma więcej informacji.

Bardzo cieszy, że nasze miasto powoli wraca nad wodę. Mam nadzieję, że takie miejsca jak wyżej wspomniane plaże staną się tradycją i co roku będziemy mogli z nich korzystać (ta na Celnej oczywiście do momentu rozpoczęcia budowy hotelu przez SGI).

Za reklama -/2012/w-szczecinie-bedziemy-mieli-dwie-plaze-nad-odra/]Plaże w Szczecinie @ Szczecin Blog


Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 02, 2012, 18:35:18 »
1. Calvados dziś wyprowadza się z lokalu na Zofii Nałkowskiej.
2, Przy placu Zgody otworzyła się naleśnikarnia Nasz naleśnik


Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 13, 2012, 09:21:19 »
Cytuj (zaznaczone)
Darmowy alkohol za... pokazywanie biustu
Taka "osobliwa promocja" na imprezie w jednym z najstarszych lokali w Polsce - w Pinokiu.
Informacja o dyskotece dostępna jest na Facebooku. Blisko 2 tysiące osób zapewniło, że weźmie w niej udział. W zakładce "atrakcje" czytamy "Każda laska, która pokaże cycki na didżejce dostanie piwo".

Reklama nie podoba się nie tylko paniom. - Ja bym na to nie poszła, bulwersuje mnie to, nie pochwalam tego, raczej to próba przyciągnięcia mężczyzn, niż reklama drinków dla kobiet. Myślę, że kobiety mają swoją dumę. Kobieta, która przychodzi i rozbiera się nie oznacza, że ma się bardzo dobrze bawić - oceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Menadżer klubu, Łukasz Nawrocki twierdzi, że nie czytał tekstu promocyjnego imprezy. - Wynajęliśmy lokal, to nie nasza impreza, ale podmiotu prywatnego. Niestety, nie doczytałem tego, że jest to sygnowane nazwą lokalu - stwierdził Nawrocki, który też jest zbulwersowany reklamą.

Po naszej rozmowie menadżer zapewnił, że poprosi organizatorów o usunięcie osobliwej "atrakcji".

Za Radio Szczecin http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=90002

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 04, 2012, 12:01:28 »
reklama -/2012/nowosci-gastronomiczno-handlowe-pazdziernik-2012/]Nowości gastronomiczno-handlowe [październik 2012]
Cytuj (zaznaczone)
Nowe nowości:
-zmiany na szczecińskim rynku gastronomii,
-Szczecin Calling i Ludowa 25
-wysyp kuponów zniżkowych
-Decathlon i Outlet Park Szczecin
-nowe miejsca: Ali Baba Kebab, Alkopolis, MaSmak, Remedium, Biesiadowo, Buddha Thai & Fusion Restaurant, Pizzeria Feeria, Prywatka, ...


Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil

Offline Paweł-K

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
[Szczecin] Nowości gastronomiczno-handlowe
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 03, 2013, 13:24:09 »