Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Prezent ślubny  (Przeczytany 11127 razy)

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« dnia: Sierpnia 21, 2011, 00:26:08 »
Poratujcie  :'( Co kupić w prezencie ślubnym koleżance,która wychodzi za mąż za zamożnego faceta .W sumie to wszystko mają-myślałam o złocie ( jakieś kolczyki dla koleżanki ) to też w końcu jakaś lokata kapitału,ale nie wiem czy wypada dać taki prezent jakby tylko dla niej .

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 21, 2011, 00:37:22 »
Kup obraz, serwis do kawy z porcelany lub coś fajnego ze srebra, kilim na scianę... albo po prostu kasę
wszystko zależy ile chcesz na prezent przeznaczyć, może byc też piekny obrus haftowany

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 21, 2011, 04:36:30 »
Dodam jeszcze,że pan młody to Duńczyk i tu jest problem-nie wiem co tam uważa się za stosowne dać w prezencie ślubnym   :'( A swoją drogą taki serwis porcelanowy wszędzie się przyda.Czekam na inne podpowiedzi ( dysponuję budżetem -tak na lepszy serwis właśnie  ;D )

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 21, 2011, 11:50:08 »
Skoro on przy kasie to kupowanie prezentów przydatnych w domu raczej odpada - zastawy czy inne sprzęty mają, lub kupią takie jakie będą chcieli. Lepiej coś sentymentalnego - ale coś co da się w razie czego schować do szafy, żeby dawca nie miał żalu, że pięknego obrazu 3x3m nie ma na żadnej ścianie :P Biżuteria np z jakimś napisem czy sentencją, która może się pozytywnie kojarzyć i powodować miłe wspomnienia - ale też coś czego dawca nie będzie chciał przy każdej wizycie widzieć na obdarowanym (bzdury typu kolczyki, etc).

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 21, 2011, 11:58:01 »
Cytat: "cooker"
Biżuteria np z jakimś napisem czy sentencją, która może się pozytywnie kojarzyć i powodować miłe wspomnienia

Też mi się wydaje, że to najlepszy pomysł. I ładny grawer, który będzie przypominał o tym dniu. Bo ja np. raczej nie ucieszyłabym się z porcelany...

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 21, 2011, 12:22:19 »

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 21, 2011, 13:18:25 »
Cytat: "tamula82"
http://www.boro-laser.com.pl/index.php?k100,na-slub
A coś takiego?


Dla mnie rewelacja:) Właśnie się wybieram na ślub i kieliszki strasznie mi się spodobały:) serdeczne dzięki :rotfl:

sosenka1981

  • Gość
Prezent ślubny
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 21, 2011, 15:12:24 »
Mieszkam w Anglii, i tutaj zwyczajem pary mlodej jest robienie listy w domu towarowym, ktora goscie weselni moga potraktowac jako podpowiedz co do oczekiwan szczesliwej pary. Szczerze mowiac, to najlepszym prezentem bylo by cos do domu. Ekspres do kawy, czajnik lub toster w tych samych kolorach, zestaw obiadowy, zestaw sztuccow, ladne kieliszki do wina lub szklanki do drinkow (moga byc grawerowane) . Te rzeczy zawsze sie przydadza, i jesli sa dobrej jakosci to beda sluzyc przez lata, znam duzo par, juz pare lat stazu malzenskiego i nadal uzywaja rzeczy, ktore dostali w prezencie slubnym. Zawsze mozesz dolaczyc paragon, w razie gdyby sie cos nie podobalo. Powodzenia!

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Prezent ślubny
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 21, 2011, 17:33:05 »
też jestem za tym by to było coś do domu, praktycznego, najlepiej spytać czego im brakuje lub poprosić o listę prezentów. Niecały rok temu sama brałam ślub i w sumie nie zależnie od tego co się ma na koncie w "nowym" miejscu czujesz się jak na obozie, wszystkiego brakuje... więc myślę, że to nie jest głupi pomysł.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 21, 2011, 18:31:03 »
http://allegro.pl/wazon-mat-grawer-podziekowania-dla-rodzicow-slub-i1738601474.html mysle, ze cos takiego byloby ladnym dodatkiem do prezentu. U mnie sprawdzil sie przy trzech okazjach ;)

Zafrina

  • Gość
Prezent ślubny
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 21, 2011, 20:58:26 »
A może tak podwójny karnet na wizytę w SPA??  :rotfl:

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2011, 00:54:35 »
Oooo! Fajne! Zaprosze Cię Zafrina, na moje wesele:) ... tylko najpierw znajdę kandydata na męża ;)

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Prezent ślubny
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 22, 2011, 17:16:16 »
Dziękuję pięknie za wszystkie uwagi  ;D Wazon śliczny,kieliszki jeszcze ładniejsze,ale porcelana to będzie chyba "to" :flower: Mam jeszcze trochę czasu do zastanowienia i z pewnością rozważę wszystkie sugestie (ten karnet do Spa też pomysłowy,ale młoda para właśnie prowadzi taki biznes to akurat pewnie dla nich żadna frajda-za to jak dla mnie bomba ) :cheers: