Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zakupy grupowe???  (Przeczytany 8157 razy)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« dnia: Czerwca 29, 2011, 19:28:21 »
Część :)
Interesuje Mnie czy korzystacie z zakupów grupowych czyli grupon, gruper itp.
Co kupowaliście i jakie są wasze wrażenia???
Przyznam się , że czasem korzystam  z tego rodzaju zakupów i jestem zadowolony, fajne promocję są, dobre ceny przede wszystkim  :) Polecam :)
Pozdrawiam :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 29, 2011, 19:53:04 »
Wiekszosc ofert jest nieoplacalna, duza czesc to oszustwa i naciaganie. Ale zdarzaja sie i dobre oferty. Ja bylem 2 razy na sushi, bylo ok.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 29, 2011, 19:57:28 »
Moim zdaniem właśnie jest opłacalna, kilka razy korzystałem i jak na razie wszystko w porządku :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 29, 2011, 22:32:27 »
Trzeba po prostu analizować każdą ofertę. Sprawdzić cennik bezpośrednio na stronie, sprawdzić ceny przed promocją (często specjalnie zawyżają na Grupona), sprawdzić ceny w innych firmach.

Jak ktoś tylko patrzy i widzie 90% zniżki i od razu w to wierzy to powodzenia. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 30, 2011, 11:22:59 »
Ja korzystalem z kuponu na pizze za 24 zl kupon o wartosci 60zl. Bylo wporzadku ale oczekiwanie na pizze trwalo 60minut... albo mieli tyle zamowien albo te kupony maja najmniejszy priorytet.

Offline casso

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.wirtuasy.pl
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 10, 2011, 23:32:47 »
raz bylem na nurkowaniu nad Inskiem i bylo extra (koszt 30zl + wlasny dojazd), oczywiscie chodzilo, zeby wypromowac klub nurkowy i podejrzewam, ze sie kilka osob zdecydowalo na pelny kurs po tym, ale niedziela w wodzie za 30 dychy w pazdzierniku... bezcenna ;)

ostatnio bardzo popularne to sie zrobilo i przez to wielu jest naciagaczy, ale nadal mozna na cos ciekawego trafic

polecam, ale tez ostroznosc zalecam :)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 11, 2011, 00:36:30 »
Skusiłam się na przegląd auta za 59PLN zamiast 150PLN. Sam przegląd O.K. ale okazało się, że niestety nie dostanę wpisu do dowodu rejestracyjnego... Efekt? Dwa przeglądy= koszt 209 PLN... raczej więcej nie skorzystam z tego typu zakupów.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Zakupy grupowe???
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 11, 2011, 09:50:51 »
Trzeba uważać, bo wiele firm szuka tylko frajerów. Ze znajomymi kupilismy kupony na Paintball i potem żądaliśmy zwrotu kasy, bo się okazało że nie było dla wszystkich sprzętu, lokalizacja była nieprecyzyjna bo trzeba było jeszcze się 5km przemieścić więc ucięło nam ponad 45minut czasu gry. Kumpel poszedł na strzelnicę z grupona to na wstępie podzielili grupę na tych którzy mieli kupony i na tych co płacili pełną kwotę.

Z kolei raz kupilismy sobie bilard + piwko to wszystko było super, dostaliśmy nawet darmowe orzeszki i mogliśmy grac w piłkarzyki. Także wszystko zależy od tego co się trafi :D


PS. Dobosz też był na grouponie i pięknie pokazał jak wkręcać klientów. Napisali między innymi:

- Hotel znajduje się w pięknych okolicach zalewu Szczecińskiego
- Możliwość zwiedzania Poniemieckiej Fabryki Benzyny Syntetycznej
- Do centrum Szczecina jest 20 minut.
- Na deser w ofercie dorzucili zdjęcie Wałów Chrobrego (tak, tych w Szczecinie :D )

Niby nie kłamali, ale w pełni zgodne z prawdą to to też nie jest :D