Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Telefon BlackBerry i nie tylko  (Przeczytany 23255 razy)

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 27, 2011, 08:22:09 »
BB ma jedną wielką zaletę - działa stabilnie i ma długo trzymającą baterię
w/g mnie aparat foto jest ok (jak na telefon)

--
jacek

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 28, 2011, 18:28:24 »
Niestety wybrałem BlackBerry Curve 9300 3G, mało możliwości było.. więc pewnie pójdzie na allegro i kupię nny :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 28, 2011, 18:38:54 »
Ja wciągnąłem HTC Wildfire S, już do mnie idzie, jak się pobawię to napiszę czy warto. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 28, 2011, 18:41:48 »
Cytat: "KrP"
Ja wciągnąłem HTC Wildfire S, już do mnie idzie, jak się pobawię to napiszę czy warto. ;P


Bateria cieniutko ;[

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 29, 2011, 09:45:00 »
Ja osobiscie uzywam Samsunga Galaxy S. Mimo ze wyszla wlasnie II to i tak telefon daje rade... szybkosc i mozliwosci modyfikacji sa niesamowite. Jako minus to slaba bateria (2-3dni) oraz czasami slaba widocznosc w pelnym sloncu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:52:21 »
Cytat: "rbk"
Cytat: "KrP"
Ja wciągnąłem HTC Wildfire S, już do mnie idzie, jak się pobawię to napiszę czy warto. ;P


Bateria cieniutko ;[


No niestety, to wada smartfonów z Androidem. Ale zamierzam powyłączać zbędne aplikacje i ciągły dostęp do neta, myślę, że 2 dni wytrzyma.

Myślę bo cały czas czekam na paczkę. Priorytet wysłany w poniedziałek o 17 najprawdopodobniej dojdzie na jutro. _-_ Pierwszy raz od dawna mam tak z PP. ><"
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 29, 2011, 12:11:17 »
Ja właśnie dowiedziałem się coś o konfiguracji poczty, żeby mieć pocztę na bb 9300 to muszę wykupić u nich usługę, aż mnie to ciekawi, czy dam radę swojego imapa skonfigurować :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 30, 2011, 19:40:20 »
No i mam tego htc, wlasnie siedze. Spoko jest ale trzeba ogarnac Andka. Brak klawiery poki co tea irytuje, ale przegladanie Neta to poezja.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 01, 2011, 07:58:17 »
Posiadałam Htc wildfire jakieś 7 miesięcy, ogólnie telefonik zgrabny, ładny, funkcjonalny : latarka, nawigacja, aparat 5Mpix ale co z tego... Bateria max 2 dni i to po wyłączeniu wszystkich aplikacji które fabrycznie działają a nie muszą, aparat może i 5'tka ale jakość zdjęć kiepska. Telefon miał skłonność do zawieszania się w najmniej odpowiednim momencie np. podczas rozmowy. Zimą na mrozie telefonu w rękawiczce się nie odbierze..ekran reaguje tylko na dotyk gołych palców. System android całkiem fajny tylko ciut za wolny i mułowaty. Nie jestem fanką gier, ale nawet te fabryczne przy tym procesorze chodziły kiepściutko.. Podsumowując fajny tel do przeglądania internetu, wygodny, dobrze leżący w dłoni, na którym można posłuchać muzyki w jakości bardzo dobrej.  Miałam sprawdziłam i nie żałuje że go sprzedałam i wróciłam do starej sprawdzonej nokii ;)

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 01, 2011, 09:07:53 »
Cytat: "stokrotka84"
Posiadałam Htc wildfire jakieś 7 miesięcy, ogólnie telefonik zgrabny, ładny, funkcjonalny : latarka, nawigacja, aparat 5Mpix ale co z tego... Bateria max 2 dni i to po wyłączeniu wszystkich aplikacji które fabrycznie działają a nie muszą, aparat może i 5'tka ale jakość zdjęć kiepska. Telefon miał skłonność do zawieszania się w najmniej odpowiednim momencie np. podczas rozmowy. Zimą na mrozie telefonu w rękawiczce się nie odbierze..ekran reaguje tylko na dotyk gołych palców. System android całkiem fajny tylko ciut za wolny i mułowaty. Nie jestem fanką gier, ale nawet te fabryczne przy tym procesorze chodziły kiepściutko.. Podsumowując fajny tel do przeglądania internetu, wygodny, dobrze leżący w dłoni, na którym można posłuchać muzyki w jakości bardzo dobrej.  Miałam sprawdziłam i nie żałuje że go sprzedałam i wróciłam do starej sprawdzonej nokii ;)


Podobne mialem odczucia jak kupilem SGSa, ale wymiana softu + lekkie modyfikacje daja o wiele lepsza wydajnosc oraz ekran dzialajacy przez rekawiczki :] No i sie nie wiesza.

Z tym ekranem to niestety ale taka technologia... ekrany pojemnosciowe reaguja z ladunkiem elektrycznym na skórze wiec trzeba zwiekszyc czulosc zeby przez rekawiczki dzialac.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 01, 2011, 10:17:22 »
Można też kupić odpowiednie rękawiczki. ;P

Cytuj (zaznaczone)
Bateria max 2 dni i to po wyłączeniu wszystkich aplikacji które fabrycznie działają a nie muszą,


2 dni to i tak sukces. ;P

Cytuj (zaznaczone)
aparat może i 5'tka ale jakość zdjęć kiepska


Od robienia zdjęć do albumu są aparaty fotograficzne, te plastikowe soczewki w komórkach są po to, by cyknąć fotę w razie W (kolizja) lub nagrać jakąś śmieszną/ciekawą sytuację.

Cytuj (zaznaczone)
Telefon miał skłonność do zawieszania się w najmniej odpowiednim momencie np. podczas rozmowy


Póki co działa mi wszystko płynnie, ale mam go od wczoraj. ;]

Cytuj (zaznaczone)
System android całkiem fajny tylko ciut za wolny i mułowaty.


Nie wiem jak było w poprzednim WF, w S jest 2.3 i działa elegancko.

Cytuj (zaznaczone)
Nie jestem fanką gier, ale nawet te fabryczne przy tym procesorze chodziły kiepściutko


Angry Birds działa płynnie choć dźwięk się nieco spóźnia. Od grania mam konsole. ;P

Cytuj (zaznaczone)
Miałam sprawdziłam i nie żałuje że go sprzedałam i wróciłam do starej sprawdzonej nokii


Współczesne Nokie to niestety syf, przynajmniej te budżetowe.

Ogółem robię testa teraz. Wczoraj po południu naładowałem baterię (szybko poszło, z godzinkę może?), net cały czas włączony w tle, GPS chwilę wczoraj poużywałem i póki co zeszło już 1/4 gdzieś. :S Ale mam cały czas net i GPS włączony.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 01, 2011, 10:29:10 »
Niestety z ekranami dotykowymi trzeba sie przystosowac i kazdej nocy doladowywac telefon. Mi juz to weszlo w nawyk i jest w porzadku. Telefon trzyma 2 dni, zawsze go moge podladowac przez usb w pracy. Caly czas w tle wlaczony gps, pakietowe przesylanie danych, aktualizacja pogody co godzine oraz gmail na push.

Uzywajac telefonu non stop z wlaczonym ekranem to umiera po 6-8 godzinach np ogladania ipli w pociagu.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 01, 2011, 12:31:19 »
Ja dopiero swój ładuję.. jakoś czasu brakuje na zabawy z nim :)
Jedyną funkcją, którą odkryłem to gorąca laska pytająca czy chce zadzwonić i pytająca jaki numer ma wybrać :D

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 01, 2011, 12:55:57 »
Żadna tam gorąca, telefon się grzeje przy ładowaniu  ;D

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 01, 2011, 14:45:49 »
Cytat: "parian"
Żadna tam gorąca, telefon się grzeje przy ładowaniu  ;D


Moj SGS sie grzeje tez przy "obmacywaniu" np podczas grania :D