Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: wkladka  (Przeczytany 13832 razy)

szalaputy

  • Gość
wkladka
« dnia: Czerwca 19, 2011, 14:04:16 »
gdzie tanio w Policach zakladają wkladki antykoncepcyjne

Jakieś znaki interpunkcyjne by się przydały. Pozdrawiam - Kuba

Offline hemera

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2011, 09:21:56 »
Najlepiej się skontaktuj ze swoim ginekologiem. Ceny podejrzewam są bardzo zbliżone.
Nie wybieraj przypadkowego najtańszego lekarza, bo źle założona może tylko narobić kłopotów.  (Wiem z własnego doświadczenia)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:57:28 »
najlepiej nie zakładać tego badziewia - najzdrowiej, te co używają/ły i są w moim wieku wiedzą co mówię
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

szalaputy

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2011, 17:10:35 »
w przychodni cena 400z dla mnie to za wiele

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 20, 2011, 17:58:33 »
Cytat: "szalaputy"
w przychodni cena 400z dla mnie to za wiele

wydaje mi się ,że taniej raczej nie znajdziesz,a jeśli nawet to to chyba nie będzie zbyt profesjonalne,z tego co ja się orientowałam to taka ,,przyjemność" zaczyna się od 500 zł i w górę.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2011, 19:17:44 »
Z tego co wiem, to wkładka należy się z NFZ tylko lekarze nie mówią o tym, bo wolą zakładać prywatnie. Najlepiej zadzwonić do NFZ i się dopytać.

szalaputy

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 21, 2011, 12:57:29 »
no wlasnie kiedyś u nas w szpitalu dawano receptę cena wkladki 100 zl wkladanie gratis

szalaputy

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #7 dnia: Września 05, 2011, 12:59:38 »
No znalazlam u nas w szpitalu zakladają wkladki na fundusz ,ale to nie wszystko trzeba mieć skierowanie od swojego ginekologa w moim przypadku od p. doktor która jest w zamian za dr. Kornackiego ona mi skierowania nie chciala wypisać ponieważ cyt ,ja zakladam wkladki więc proszę przyjść do mnie za jedyne 400 zl . I to by bylo na tyle co do refundacji.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #8 dnia: Września 05, 2011, 18:26:00 »
Kiedyś pytałam u Pani dr Knap(p?), kiedyś...jakieś 2 lata  temu o mirenę to razem z założeniem krzyknęła 1000zł.
Oczywiście zrezygnowałam no bo za drogo. Fajnie jeśli by się kazało, że jest ok to ta kwota dość szybko by się zwróciła ale gdyby okazało się, że to nie dla mnie to tak tysiaka utopić to nie bardzo.
Chętnie zamieniła bym tabletki na jakiś inny sposób antykoncepcji ale nie mam koncepcji.
Wkładki drogo, zastrzyki słyszałam lipa a reszta to wiadomo. Żadne rewelacje i tak człowiek zajada od lat pigułki. W sumie też nic dobrego ale zawsze to jakaś odrobina pewności.

A tak swoją drogą to nie wiedziałam, że na fundusz można. Hmmmm.... to co ta Knapowa taka skora do zakładania za 400?
Ach Ci nasi lekarze.
Aż się tym bardziej zainteresuję.
Tak, dobrym jest dopytać w NFZ-ecie.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #9 dnia: Września 05, 2011, 19:11:11 »
wszystkich niezorientowanych informuję, że zarówno wyjęcia jak i założenie
    wkładki domacicznej (popularnie zwanej spiralą) jest bezpłatne w ramach
    ubezpieczenia w NFZ i lekarz przyjmujący w ramach ubezpieczenia nie ma prawa
    żądać za to pieniędzy, podobnie jak za cytologię, usg czy badanie piersi w
    ramach wizyty. jest tak przynajmniej od 2009 roku. pacjentka płaci tylko za
    wkładkę. proszę sprawdzić w nfz - nr na info 71 7979100. piszę o tym, bo
    pacjentki o tym nie wiedzą a niektórzy pożal się boże ginekolodzy na tej
    niewiedzy żerują i wyłudzają pieniądze od nieświadomych pacjentów za
    procedurę, którą normalnie finansuje nfz. nóż się w kieszeni otwiera, więc nie
    dajcie się okraść.
        Re: wkładka wewnątrzmaciczna na NFZIP: *.jmdi.pl
        Gość: gość 13.04.11, 09:40 Odpowiedz
        W dniu dzisiejszym dzwoniłam do NFZ do Wydziału Badań Ambulatoryjnych (tel 22 528 80 12) i otrzymałam informację iż zakładanie i usuwanie wkładki wewnątrzmacicznej jest refundowane przez NFZ. Tak więc jeżeli lekarz posiada podpisany kontrakt z NFZ zobowiązany jest do wykonania tego zabiegu w famach funduszu czyli nieodpłatnie.
       



A to właśnie przeczytałam przed chwilką na jakimś tam forum. Teraz zamierzam dopytać jeszcze o konkrety ginekologa, upewnić się w NFZ-ecie i nie popuszczę.
Jeśli podejmę decyzję to jeśli to prawda to muszą mi ją założyć.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

sosenka1981

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #10 dnia: Września 05, 2011, 20:51:58 »
wszytkim forumowiczkom polecam zalozenie wkladki, nawet tym ktore nie mialy jeszcze dzieci. mam juz druga mirene i jestem bardzo zadowolona. nie planuje miec dzieci (narazie), tabletek sie brzydze na maksa i z reszta sa nafaszerowanie nie wiadomo czym. a wkladka to poprostu kawalek plastiku ze sznureczkiem. wklada jest swietna na uregulowanie kobiecych dolegliwosci, boli przy zalozeniu i przez kllka miesiecy odczuwalne sa skurcze, ale jest warto. miesieczne dolegliwosci sa bardziej regularne i stopniowo sie zmniejszaja, az do minimum. nie wiem jak jest w nfz-cie, poniewaz mialam moja zakladana za granica (na nhs w anglii jest za darmo). powodzenia.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #11 dnia: Września 06, 2011, 09:06:57 »
Eeeejj, a co z nami? Nie kuje, nie dziabie, nie przeszkadza?  ;D Aż mnie zabolało  :<

MłodyS53

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #12 dnia: Września 06, 2011, 10:13:57 »
lupka ta o której kobiałki rozmawiają, to nie ta co ma zęby. Chyba....

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
wkladka
« Odpowiedź #13 dnia: Września 06, 2011, 11:07:24 »
Cytat: "sosenka1981"
wszytkim forumowiczkom polecam zalozenie wkladki, nawet tym ktore nie mialy jeszcze dzieci. mam juz druga mirene i jestem bardzo zadowolona. nie planuje miec dzieci (narazie), tabletek sie brzydze na maksa i z reszta sa nafaszerowanie nie wiadomo czym. a wkladka to poprostu kawalek plastiku ze sznureczkiem. wklada jest swietna na uregulowanie kobiecych dolegliwosci, boli przy zalozeniu i przez kllka miesiecy odczuwalne sa skurcze, ale jest warto. miesieczne dolegliwosci sa bardziej regularne i stopniowo sie zmniejszaja, az do minimum. nie wiem jak jest w nfz-cie, poniewaz mialam moja zakladana za granica (na nhs w anglii jest za darmo). powodzenia.

pomijając wszystkie pseudo zalety jakimi się tu podniecasz, życzę powodzenia jak Ci się przez przypadek dziecka zachce. Biorąc pod uwagę twój wiek nie płacz później, że nie możesz donosić albo zajść - tego w ulotce nie ma bo to jest życie, a nie propaganda
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

sosenka1981

  • Gość
wkladka
« Odpowiedź #14 dnia: Września 06, 2011, 13:21:21 »
Cytat: "lupka"
Eeeejj, a co z nami? Nie kuje, nie dziabie, nie przeszkadza?  ;D Aż mnie zabolało  :<
przez pierwsze kilka miesiecy sa odczuwalne skurcze i bole jak przy miesiaczce, a potem sie organizm reguluje. wkladke mozna wyjac kiedy ma sie ochote i po pierwszej miesiaczce mozna sie starac o dziecko. aha jesli chcesz brac tabletki to wylacznie twoj wybor, od tego jest "wolna wola".