Sprawy techniczne forum > Książka skarg i zażaleń

Co się stało?

<< < (2/3) > >>

polo:
A mnie siemieszą tematy typu "Po ile jest bezyna na orlenie?" albo Jaki jest nr telefonu do.............

Ważniak:

--- Cytat: "cooker" ---Pozostałe działy są uporządkowane a w "Spraw bieżących " lądują informacje bardzo incydentalne i niekiedy błahe i myślę, że wydzielenie dla nich odpowiedniego działu jest jak najbardziej słuszne.
--- Koniec cytatu ---
Ale właśnie do tego stworzony jest ten dział. Tematy mniej błahe i mniej incydentalne powinny trafiać do działów "Tematy różne" lub "Trudne tematy" zależnie od swojej treści.
--- Cytat: "polo" ---A mnie siemieszą tematy typu "Po ile jest bezyna na orlenie?" albo Jaki jest nr telefonu do.............
--- Koniec cytatu ---
Takie tematy też się przydają, bo forum pełni w pewnym stopniu także rolę informacyjno-społecznościową.

Daria:
 ??? Żeby nie zakładać nowego wątku... W niedzielę Forum ,,najechali" Obcy... Co to było? Można wiedzieć?

Kuba:
Jakieś boty spamerskie "nauczyły się" obchodzić zabezpieczenia ;)

dapol:
po tych botach czy jak im tam skasowało mi konto. kiedy próbowałem ponownie się zalogować wyskakiwał komunikat że taki użytkownik nie istnieje. musiałem założyć nowe konto :-\ . a już taka ładna historia ilości wpisów była - o kurcze - jest cały czas :o już nic nie rozumiem???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej